Yarbay
02 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 338 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba.

Kullandığım Audi A3 2010 model aracımı dsg sorunlarından dolayı yaptırıp bugün sattım. A3 keyifle bindiğim konforlu araba idi. Lakin dsg sorunu araçtan soğumama yetmişti ve nitekim bugün sattım.

Şimdi tekrar bir araba alma niyetindeyim. 28 yaşındayım spor bir araç bakıyorum. Bütçem 60 bin TL

2010 model Scirocco ve rcz bakıyorum. Bu iki aracıda tanımıyorum. Scirocco olursa eğer manuel almayı düşünüyorum. Rcz nin otomatik şanzımanını bilmiyorum. Şuan kafam baya karışmış durumda. Yeni aracında kronik bir sorunu olur mu diye çekiniyorum.

Konu hakkında yorumlarınızı görüşlerinizi iyi kötü esirgemezseniz sevinirim.

Edit: A1 alındı.
Arkadaşlar merhaba. audi a3 marka 2010 model otomatik vites aracım var.

Bir kaç gündür aracın önünden lıkırtı tıkırtı gibi bir ses geliyordu. Alakası varmıdır bilmiyorum bugünde 2. vitesten 3 e geçerken bariz duyulacak bir ses çıkarttı. Sanki bir kaç gündür önden gelen lıkırtıyla aynı sesi çıkarıyor.

Diğer vites geçişlerinde problem yok. Düşük hızda vites geçişi yaparken sesi duyuyorum.

Konu hakkında bilgi sahibi olan yorum yaparsa sevinirim.
Merhaba aracımı sattım ne alacağıma karar veremedim. İlandaki araç dikkatimi çekti araç dolu ancak 2002 model olması düşündürüyor.

Sizin düşünceleriniz nedir?
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2002-model-panoramik-cam-tavan-mercedes-c-200-komp-sportcoupe-461270627/detay/
Arkadaşlar merhaba. Aracı yeni aldım ve benzin ile çok yakıyor.

LPG taktırmayı düşünüyorum ancak uyumlu olmadığı yönde bilgiler var.

Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Hangi kit ne kadara mal olur vs.

Motor kodu CAX ile başlıyor.
Arkadaşlar merhaba.

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=zh-CN&tl=tr&u=http%3A%2F%2Fwww.xbox-skyer.com%2Fshowthread.php%3Ft%3D445317&sandbox=1

Eklediğim linkdeki uygulamayı kendi adaptörüme yapmaya çalıştım lakin adaptör çalışmadı. Elektrik gelmiyor bildirim ledi yanmıyor.

Kaynak yabancı olduğu için resimlere bakarak yapmaya çalıştım. Bu konularda bilgim olmadığı için yanlış birşey yapmış olabilirim.

Bu konuda bana yardım edebilecek varsa çok sevinirim. İzmir'de yaşıyorum. Ücretini vererek yaptırabilirim.

Kabloları aynen resimdeki gibi kestim.

Bu aracı yerinden söktüm çıkardım.

Son resimde ki olayı tam kavrayamadım. Aradaki bağlantıyı bıçakla hafif kazıdım ama sanki resimde öyle yapmamışlar. Forumda bu işlemi yapan başka bir arkadaş aradaki bağlantı demiş. Başka biri ise bıçakla kazıdım demiş.

Giriş Xbox'ım hakkında
Bir Xbox One'da ilk kez oturum açıp parolanızı kaydettiğinizde, bu konsol ana Xbox'ınız olur. Ana Xbox'ınız aşağıdakileri yapmanızı sağlar:

Dijital mağazadan satın aldığınız oyunları ve indirilebilir içeriği konsolunuzda oturum açan herkesle paylaşma. Bir aboneliğin parçası olarak indirilen oyunları bile paylaşabilirsiniz.
Konsolunuzda oturum açan başka birisi işe Xbox Gold üyeliğinizi paylaşma.
Ana Xbox'ınızda, seyahat ederken ya da ağ veya hizmet kesintisi durumunda da indirilmiş oyunları oynayabilirsiniz. Çevrimdışı olmadan önce konsolunuzun ana Xbox'ınız olarak ayarlandığından emin olmanız gerekir. Daha fazla bilgi edinmek için bkz. Xbox One'ı çevrimdışı kullanma.

Birden fazla Xbox One konsolunuz varsa ya da birden fazla konsolda oturum açarsanız en sık kullandığınız konsolu ana Xbox'ınız olarak belirlemenizi öneririz.

Bir Xbox One konsolunu ev Xbox konsolu olarak belirleme

Not Sadece bir konsolu giriş Xbox'ınız olarak belirleyebilirsiniz.

Ayarlar'ı seçin.
Tüm Ayarlar'ı seçin.
Kişiselleştirme'yi seçin.
Giriş Xbox'ım'ı seçin.
Bilgilere göz atın ve ardından şunlardan birini yapın:
Konsolu giriş Xbox konsolunuz olarak belirlemek için Bunu giriş Xbox'ım yap'ı seçin.
Bu belirleme işlemini kaldırmak için Bu benim giriş Xbox'ım değil'i seçin.
Ev Xbox konsolumu farklı bir konsolla değiştirebilir miyim?

Bir yıllık bir süre boyunca ev Xbox konsolunuzu en fazla üç kez değiştirebilirsiniz. Ev konsollarını değiştirdiğinizde, dijital içeriğe ait tüm cihaz lisansları yeni ev Xbox konsolunuza taşınır. Bu cihaz lisansları artık eski "ev" Xbox konsolunuzda kullanılamaz.
Hakkında
Meslek: Sales Manager
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Apple iPhone 8 64GB
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Xbox
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech Z906
Notebook
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.714
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.142
Konularının görüntülenme sayısı: 655.309 (Bu ay: 2.564)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.665 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.