Teğmen
23 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba 2 hafta önce bu monitörü almıştım. İlk başta bir sıkıntısı yoktu. Hdmi ile laptop üzerinden sıkıntı olmadan görüntü alabiliyordum. 3-4 gün sonra laptop üzerinden hdmi üzerinden almamaya başladım, bende haliyle ps4 de denedim ses var görüntü yok,(bu sorun ps de varmış araştırdım yapamadım ama. Ekran açık belli laptop da açılıp sinyal yok görüntüsü çıkıp kapanıyor idi.) digiturk de denedim çalıştı. Bende sıkıntının laptopdan kaynaklandığını düşündüm, bastım formatı. Ekran henüz tanıtılmamis iken, hdmi kablosunu taktım o da ne görüntü hepten gitti. Artık ekranın marka logosu bile çıkmıyor. Çalıştığına dair belirti yok. Şimdi soruma gelecek olursak, monitör yandı mı yani? Benden kaynaklı bir?ey mi oldu? Bozuldu ise bu kadar basit mi?
yazıcıyı sorunsuz kullanıyorum. Tek çıktı normal olarak sıkıntı yapmıyor. 10 sayfalık bir çıktı çıkarmak için sorun yaşıyorum. Bir çıktı bitmeden arada diğerini almaya başlıyor, ikisini de sıkışmış oluyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
Bildiğiniz gibi bu sene mezun olacak öğrencilerin kredisini erken kesecekler. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında. Kaynak:http://yurtkur.gsb.gov.tr/Duyuru/87662/normal-ogrenim-suresi-sona-eren-ogrencilerin-dikkatine.aspx
Bir çok vpn artık kullanılmıyor. Sizde durum nedir bilmiyorum ama. Paralı olarak kullandığıma bugün bağlanamıyorum. Nedeni de açık engellenmiş. Çinlilere son hız yaklaşıyoruz ama sadece interneti engellemede :)
Bakalım ilerde bizi neler bekliyor.

Kaynak:https://www.bleepingcomputer.com/news/government/turkey-partially-blocks-access-to-tor-and-some-vpns/
Lineage 2 oynuyorum aionu da bir denemek istiyorum. Sorum şu hile var deniliyor bu nasıl mümkün? Eu,Usa,Ru bunların aralarındaki fark ne. Her türlü mü hile var onu anlamadim. Yoksa sadece Gameforge tek mi? Teşekkürler
Bir serverin java mı offical mi olduğunu nerden anlayabilirim. Hiç bir yerde yazmıyor. Ya da ben görmüyorum :)
Silinebilir.
silinebilir
Adamlar lagdan çok çekmiş belli :)
Müzik hoşuma gitti :)

Hakkında
Konum: İstanbul,Üsküdar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 151
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 195
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 5.999 (Bu ay: 146)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.