Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2602. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enson 2006 larda vardi bukadar hararetli tartismalar xbox360 vs ps3 arasinda, heygidi gunler eskileri yadettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memothegreat

Kısaca fazlaca pahalı 4k bluray player :D
    Kısaca çekemeyen anten taksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sidik yarışına gelince kimse oynamakla meşgul değil üşenmeden tek tek yazışıyor saatlerce ama biz yardım istedik diye bir araba laf.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multi Platform oyunlarda Xbox One X önde bende hem PS4 Pro hemde Xbox One X var Battlefild V'i ilk olarak EA Access ile Xbox One X'de denedim daha sonra PS4 Pro'ya oyunu aldım ama görüntü kalitesi Xbox One X'de daha iyi olduğu için tekrar Xbox One X için satın aldım oyunu ve şuan Xbox One X'de oynuyorum. :)
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

• Xbox dan baya bi geri kalmıştım. En uygun 12 aylık gold üyelik nereden alınır arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Kısaca çekemeyen anten taksın.

Alıntıları Göster
    Insanlar çekemediği için ps4 85 milyon, xbox 35 miyon satmış. Bir de çekseler ne olurdu değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 27 Kasım 2018; 17:5:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeliLodos

Xbox dan baya bi geri kalmıştım. En uygun 12 aylık gold üyelik nereden alınır arkadaşlar.

12 aylığı 174₺ ile Brezilya.

https://www.mtcgame.com/tr-TR/microsoft-points/xbox-live-gift-card-br/xbox-live-gold-12-months-membership-brasil

Kodu aktif etmen için vpn ile Brezilya dan bir ip ye bağlanmanı ve telefondan xbox uygulamasının bölgesini Brezilya yapman gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be 100 liraya aldığımız gold üyeliğe bak. Bölgeyide kapatmışlar şaşırdım. Tamamdır teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Insanlar çekemediği için ps4 85 milyon, xbox 35 miyon satmış. Bir de çekseler ne olurdu değil mi?

Alıntıları Göster
    bence sen git playstation Türkiye boykot kampanyasına katıl :D
    ülke koşularında güncel oyunları takip etmenin en iyi yolu xbox şu anda :D
    sony bile pes etti xbox one x ile kıyaslanmaktan kortugu için 2019 yılı sony için
    ölü yıl olacak farkında bile degilsin :)

• Adamlar Xbox One S ile Xbox One X'i çıkartırken bu kadar tartışmamıştır arkadaşlar. Her konsolun kendine göre fiyat/performans avantajı vardır ve kişiye göre değişir bu durum. Bu yüzden tartışmaya gerek yok.

Ayrıca, XBox One X aldım ve aranızda yeniyim
  • Ps exleri olmasa eve sokmam adamlarin exleri hep bana hitap ediyor, su aralar zaten sonynin fena bir taraflari kalkmis durumda, xbox ise rezil cikisini toparlamak icin gamepass ea access geriye uyumluluk ne varsa kullaniyor bu da isimize geliyor iyi oldu boyle ozlemisim de hem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Kasım 2018; 17:40:56 >
  • Normalde PC'ci, mevcut halde One X ve One sahibi (One gidici) ve PS4 (Pro değil standard) kullanmış biri olarak ben de One'ı çok mantıklı bulmuyorum. Standart konsollar arasından düz PS4'e yönelmek en iyisi, hem exc oyunları iyi hem de multilerde daha iyi görüntü veriyor. One'ın artısı sadece multimedya yeteneği, gamepass ve geriye uyumluluk. Madem öyle niye One almadın denirse arkadaşlarım Xbox'cı olduğu içindi, normalde kendime oynayacak alet alsam PS4 alırım One yerine.

One X vs Pro'ya gelince bence kazanan o kadar oyuna rağmen net One X. Pro olmamış bir konsol, 60 db fanini son sürümde anca biraz sessizlestirdiler, görüntüsü kalitesiz (One X'in yanında fat PS3 karşısındaki arcade 360 gibi kalıyor, dandik) ve en önemlisi donanımı 4K için yeterli değil. One X bile ucu ucuna götürüyor denebilir.

Hem One X 1080p kullanıcıları için de daha mantıklı. Benim gibi hem 4K tv'si hem 1080p monitörü olanlar için daha fazla şey yapabiliyor. Şu an freesync açık halde oyuncu monitöründe kullanıyorum One x'i multi oyunlarda yağ gibi akıyor.

• Kaka'dan başlayalım,
    Şimdi PS fanı olmak ile itham edilen Kaka X360 zamanında da MS'i savunurdu.
    Yanlış hatırlamıyorsam eğer.
    Haklıydı da.
    Şimdi de haklı, bu neslin galibi çıktığı günden beri PS, inkar etmenin alemi yok.
    Xbox One zaten ölü doğdu, işlemci performansını bir kısmı multimedyaya harcandı,
    O yüzden multiplatform oyunlar kötü gözüktü
    çoğu oyun 1080P göremedi,
    Çünkü konsol oyun için değil oturma odanızı ele geçirmek için tasarlanmıştı,
    ama MS çuvalladı, büyük bir strateji hatası yaparak bu nesli kaybetti.
    360'ın başarısı gözünü kör etmişti, ne çıkartsam alır bunlar diye düşündü, ama yemedi oyuncular.
    Ama Sony'de boş durmadı hani, düşene tekmeleri savurdu da savurdu.
    Exclusive oyun manyağı yaptı bizi, sağolsun.

Ama, One X başka hocam,
    Günümüzde ekran kartı fiyatlarının arşa vardığı bu ortamda
    2500 TL'ye oyunlu paket satan MS'i oyuncuyum diyen adam ödüllendirmeli(imkanı olan tabii)
    Akıllı bir yatırım, neden?
    Yeni nesil konsollara daha 2 yıl var,
    Platformun oturması da 1 yıl sürer
    Ettimi sana 3 yıl,
    Ben zaten casual bir ihtiyarım, daha satın alıp oynamadığım bir sürü oyun var,
    Hala, düşün.
    Bu konsol beni 5 yıl idare eder.
    İmkanı olan herkes almıştır inşallah, almadı ise noel arifesinde belki tekrarlar kaçırmayın.
    One X'in daha minimum 5 yılı var gençler,
    Hayır ben çok sıkı oyuncuyum diyorsan bile en az 3 yıl idare eder.
    kaçırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

sony bile pes etti xbox one x ile kıyaslanmaktan kortugu için 2019 yılı sony için

Alıntıları Göster
    Yav he he

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Hiç

• quote:

Hayır göz var nizam var. PS1>Xbox360>Ps4 Pro Konsol geçmişim. Hepsinide severek kullandım. İkisininde fanboyu değilim. Xbox daha iyisini yapsaydı bu gen onu alırdım. Fiyat konusunda microsoftun sonyden aşağı kalacağını ya da daha çok kullanıcıyı düşüneceğini düşünüyorsan bence asıl yanılgın burada. Bunu xbox live fiyatlarında da gördük zaten. Güle güle kullanı DVD playerını.

• Konu biraz toparladigina ortalik sakinlestigine gore yeni gelen arkadaslara bir kac kucuk ama pratik bilgi vereyim. Ben ogrendigimde cok hosuma gitmisti bunlar.

Oncelikle play anywhere ozelligi hep aklinizda bulunsun. Ayni wifi aginda iken bilgisayarinizdan xbox inizi stream edebiliyorsunuz. Bu ne ise yarar? Benim icin faydasi evde yatan kablolu xbox 360 kolunu kullanarak bir kisi xboxdan bir kisi pc den olacak sekilde mac atabilmek. Bunun disinda modem ayarlamalarinizi yaparak evde olmasaniz bile xbox inizi acabilir, daha sonra laptop unuzdan bu stream ozelligi ile uzaktan oyun oynayabilirsiniz veya indirme baslatabilirsiniz evde degilken.

Ikinci hos olay da telefondaki xbox app i. Bu app i kullanarak yine xbox inizi baslatabilir, bu app uzerinden mesajlariniza cevap atabilir, (bence en guzeli) bu app i kullanarak telefonunuzu xbox icin uzaktan kumandaya cevirebilirsiniz. Bu sekilde film dizi izlerken veya internette dolanirken sadece telefonunuzu kullanarak islerinizi halledebilirsiniz.

Varsa aklina bu tarz seyler gelenler lutfen onlar da paylassin. Bilmedigimiz seyleri de ogreniriz.

• merhabalar herkese amazon.de xbox one s aldım fifa 19 nereden alabilirim ucuza tavsiyesi olan var mı yoksa kardeşlik felan mı yapmamaız gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 27 Kasım 2018; 18:7:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memothegreat

quote:

Hayır göz var nizam var. PS1>Xbox360>Ps4 Pro Konsol geçmişim. Hepsinide severek kullandım. İkisininde fanboyu değilim. Xbox daha iyisini yapsaydı bu gen onu alırdım. Fiyat konusunda microsoftun sonyden aşağı kalacağını ya da daha çok kullanıcıyı düşüneceğini düşünüyorsan bence asıl yanılgın burada. Bunu xbox live fiyatlarında da gördük zaten. Güle güle kullanı DVD playerını.

Alıntıları Göster
    Aynen xbox ı pas pas yaptı Sony bu nesil, hala bana 2019 sony için ölü geçecek diyorlar , lan senin konsoluna bu sene sea of thieves, state of decay gibi çöpler çıkarken, Sony God of War, Spider Man gibi yılin en iyi oyununa aday oyun çıkarttı. Detroit Become Human ı saymıyorum. Rezil rüsva olmuş konsolu savunmayın bana, hepsine sahibim neyin ne olduğunu tüm dünya gördü. 85>35

• 
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.