Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2603. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26012602260326042605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Aynen xbox ı pas pas yaptı Sony bu nesil, hala bana 2019 sony için ölü geçecek diyorlar , lan senin konsoluna bu sene sea of thieves, state of decay gibi çöpler çıkarken, Sony God of War, Spider Man gibi yılin en iyi oyununa aday oyun çıkarttı. Detroit Become Human ı saymıyorum. Rezil rüsva olmuş konsolu savunmayın bana, hepsine sahibim neyin ne olduğunu tüm dünya gördü. 85>35

Alıntıları Göster
    çıkardıda noldu :D
    fortnite yılın oyunu seçildi :D

bendede bütün konsolar var ona bakarsan aklı başı yerinde olan
    güncel oyunları takip eden biri terçiği xbox one x den yana olacak
    2019 yılında diyorum ben orda kısaca.

• “Az, ama öz olsun.” haftanin sözü seçilebilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    gelmişsin müslüman mahalesinde salyangoz satıyorsun.
    konu başlıgına bi bak istiyorsan.
    fanboy lugun kıralını yapıyorsun burda :D
    ilk önce bi git RDR2 karşılaştırma video larını bir izle
    xbox one x ile ps4 pro arasında
    bf5 video larını bir izle

ben online oyun oynadıgım için daha çok konsol güçüne bakarım

destiny2 ps4 pro fps düşüşleri çok oluyor göründü kötü 4k da
    elders crolls online desen ps4 pro da 20fps anca oynarsın
    fortnite desen görüntü kötü fps kötü
    bf1 ps4 pro da sözde 4k fps yerlerde
    codbo4 desen ps3 gibi grafik var

bu oyunlerın hepsi xbox one x dede oynadım ve bu sorunların hiç biri yok onda.

bir oyuna 400tl para verip alıyorsam ben en iyi performans hangisinde verir onu terci ederim.
    400tl verip rezil seviyelerde oynuyacaksam konsol özel oyunlar için hiç ugraşmam.
    yılda 1-2 özel oyun için diyer çıkan oyunları kalitesiz oynamak istemiyen
    oyuncunu tercigi tabi xbox one x olacak bu saatden sonra
    multiplatform oyunlar için xbox one x diyorum başka bişey demiyorum :D:D

• Ne olacak bu oyuncuların hali. As olan oyunlardır, platformlar değil.

En güzeli de rekabetin getirdiği fiyat ve ulaşım avantajları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

gelmişsin müslüman mahalesinde salyangoz satıyorsun.
    konu başlıgına bi bak istiyorsan.
    fanboy lugun kıralını yapıyorsun burda :D
    ilk önce bi git RDR2 karşılaştırma video larını bir izle
    xbox one x ile ps4 pro arasında
    bf5 video larını bir izle

ben online oyun oynadıgım için daha çok konsol güçüne bakarım

destiny2 ps4 pro fps düşüşleri çok oluyor göründü kötü 4k da
    elders crolls online desen ps4 pro da 20fps anca oynarsın
    fortnite desen görüntü kötü fps kötü
    bf1 ps4 pro da sözde 4k fps yerlerde
    codbo4 desen ps3 gibi grafik var

bu oyunlerın hepsi xbox one x dede oynadım ve bu sorunların hiç biri yok onda.

bir oyuna 400tl para verip alıyorsam ben en iyi performans hangisinde verir onu terci ederim.
    400tl verip rezil seviyelerde oynuyacaksam konsol özel oyunlar için hiç ugraşmam.
    yılda 1-2 özel oyun için diyer çıkan oyunları kalitesiz oynamak istemiyen
    oyuncunu tercigi tabi xbox one x olacak bu saatden sonra
    multiplatform oyunlar için xbox one x diyorum başka bişey demiyorum :D:D

Alıntıları Göster
    Ne bileyim ilk defa xbox konusu popülere girmiş, bu nesil günde 10 mesaj atılmayan forum ne oldu da birden popülere girmiş diye bakmaya geldim, tartısma çıkmiş ondanmış. Bende herhalde yeni bir oyun duyurdular sanmıştım onun icin herkes konuda diyerekten geldim. Ayrıca bir xbox sahibi olarak istediğim zamanda gelir mesaj atarım kimseyi alakadar edemez. Sizinle aynı düşünmek zorunda da değilim. Ben istatistik paylaştım zorunuza girmesin

Gelecek sene 2 senelik Nintendo Switch 6 senelik xbox ı geçecek analistlere göre. Bunun sebebi ise kabak gibi Exclusive oyunlardır. Kimsenin umrunda değil şuan sizin 4k minecraft oynamanız 2 sene içinde Ps5 ile standart hale gelicek zaten bu çözünürlük. Bu sürede the last of us 2 , ghost of thsussima, days gone, death stranding bekleriz sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox one x ile aranıza katıldım. Gamepass , xbox live uygun fiyatlı nasıl alabiliriz? Birde digital oyunları en uygun fiyatı sorgulayabilecegimiz bir link var mı
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Ille fifa 19 diyorsan en uygunu kardeslik olur senin icin ama 18 de olur diyorsan ea access e bir bak derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik402

Xbox one x ile aranıza katıldım. Gamepass , xbox live uygun fiyatlı nasıl alabiliriz? Birde digital oyunları en uygun fiyatı sorgulayabilecegimiz bir link var mı

Xbl hesabı aç kartını ekle ve al bu kadar. Ucuz oyun işi yok artık diğer ülkelerden kredi kartınla alım yapamıyorsun en fazla usa gift kartlar ile alırsın TR harici.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben oyuncuyum genelde single oyunları severim ps4 vardı yeni xbox one x aldım rdr2 ile ilgili online server doluluk görüntü kalitesi vs.sorduğumdan cevap alamadım ona göre değerlendirip hangisi hesaplı olursa onu almak içindi. başka biri hiç mesaj atmama rağmen şakamısın diye mesaj atmış sorum üzerine hemen blokladım arkadaşı herhalde beni ps4 fanatiği zannetti cevap yazmadım ben ona obana uzar gider mesaj işi.. online fazla oyun oynamadığım için bilmiyorum açıkçası fazla bilgim yok bir batlefield denedim arkadaşın biri süper online takılma varmı diye soru sordu onun için. batlefıeld ile ilgili bir arkadaş 2 platfordada denedim xbox daha ii dedi.kafamdaki soru işaaretleri kaltı .yeni xbox alan arkadaşlara karşı bazı arkadaşlar hiç tahalmülü yok aşırı sert şekilde üslup kullanıyor bazı arkadaşlarda yardım cı oluyor tabiki xbox bölümünün hareket siz oluşu bu yüzden olabilir insanlar soru sorayımmı diye 2 kere düşünüyor.
    kendi düşüncülerim saygılar..

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Yüzde 90 eminim sende Xbox felan yok, ortamlarda bende Xbox var diyip sallıyorsun. Bildiğin ps fanboyu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Ben inat ettim bu konsolu adam gibi çözüp burada herkese yardımcı olacağım bu embriyolar anca kavga etsin laf soksun aşağılasın başka bir şey bildikleri yok şımarık zengin bebeleri gibiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Elimden geldiğince soru soranlara cevap vermeye çalışıyorum, aynı zamanda soruları cevaplayan arkadaşları da takip ediyorum. Biz tamamen suçsusuz da demiyorum ama neden bütün suç cevaplayanlara atılıyor anlamıyorum.

Adam gelmiş soru soruyor "X" tuşu nerede diye. Eline alsa görecek nerede olduğunu ama geliyor buraya soruyor. Birisi cevap veriyor solda diye, adam diyor ki bu ne saçma şey DS 4'te aşağıda bu konsol çok kötüymüş iade edeceğim. Başkası geliyor soru soruyor bu B harfi neden ters diye, anlam veremiyoruz neden diye arkadaşa tavsiye veriyoruz git götür aldığın yere bir sıkıntı var belli ki diye. Adam 1 saat sonra yazıyor, pardon ya kolu ters tutuyormuşum.

Birisi gelmiş soruyor, gamepad arka kapağı kayboldu nereden bulabilirim diye. Tamam normal soru ama 5 post önce yazmış zaten başkası buradan bulabilirsin diye. Haliyle kimse cevap vermiyor. Sonra ne oluyor, trip yiyoruz soruya cevap verilmedi diye.

Ben burada yine makul sorulara cevap vermeye çalışacağım ama kimse burada başkasının sorusunu yanıtlamaya da mecbur değil. Cidden kafa karıştıran mevzular var, game share gibi vs ve bunlara cevap vermeye çalışıyoruz.

Bu arada yazdıklarım sana değil hocam, senin mesaj üzerinden bir şeyler anlatmak istedim sadece. Yoksa sen de haklısın, sana öyle cevap veren arkadaş da ayıp etmiş. Ama burada sanki her sorulan soruya AI gibi cevap vermeliymişiz gibi bir algı var. Bizler de kendi halimizde takılan insanlarız ve başkaları da iyi bir Xbox deneyimi yaşasın diye uğraşıyoruz ama aynı zamanda sinirlenebiliyoruz da, normal bir şey bu.

• Aralık 2018

• balistik402 kullanıcısına yanıt
    Gamepass 6 ay 89 liraya mi ne satiliyor suanda, asiri uygun yani, eski fiyatin da yarisi. Bunun disinda xbox gold u brezilyadan alabilirsin ucuz yollu. Oyun fiyatlarini karsilastirmak icin de xboxpricechecker var. Diger ulkelerden gift cardla alisveris yapabilirsin. Baska ulke karti kabul etmiyorlar. Bunun icin hem bu forumda hem yabanci forumlarda rehberler var. Oralardan ogrenebilirsin.

• jayleen J kullanıcısına yanıt
    Yanıldığın nokta şu. Bu konuya mesaj yazanların yüzde 90’ı agresif. Hemen laf sokmaya çalışıyorlar. Nefret kusar gibi oluyor. Diğer bölümlerde pek böyle değil.

• quote:

Aynen xbox ı pas pas yaptı Sony bu nesil, hala bana 2019 sony için ölü geçecek diyorlar , lan senin konsoluna bu sene sea of thieves, state of decay gibi çöpler çıkarken, Sony God of War, Spider Man gibi yılin en iyi oyununa aday oyun çıkarttı. Detroit Become Human ı saymıyorum. Rezil rüsva olmuş konsolu savunmayın bana, hepsine sahibim neyin ne olduğunu tüm dünya gördü. 85>35

Alıntıları Göster
    Öyle ps4 aldıracak kadar bir exclusiv oyun yok şu an. Last of us güzel bir oyun, ikincisini merakla bekliyorum, başka yok. God of war yıllardır oynadığımız seri baydı artık. Artık online multiplayer oyunların devri, bu işide en iyi xbox yapıyor. En çok oynanan oyunlar Pubg fortnite vesaire...

Ergen gibi fanatik olmanın anlamı yok, ben ps4 sattım one x aldım doğru karar vermişim. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama spiderman oyununu sevdiğine göre genç bir kardeşimizsin, 4k tv varsa one x dene fikirlerin değişir sıpaydi

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Etki tepki bence, bir taraf agresif yazmaya başlayınca diğer taraf alttan almıyor. Öyle olunca herkes agresife bağlıyor. Diğer bölümlerde de agresif çıkışlar birbirini körükleyebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

Aralık 2018
    Dragon age 2 her ne kadar serinin en kötüsü olsa da arşiv için iyi olmuş vermeleri, şahsen ona sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Dragon age 2 her ne kadar serinin en kötüsü olsa da arşiv için iyi olmuş vermeleri, şahsen ona sevindim.

Alıntıları Göster
    Mağaza'da yok yine. Alamayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Mağaza'da yok yine. Alamayacağız.

Alıntıları Göster
    https://marketplace.xbox.com/tr-TR/Product/Dragon-Age-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024541090b

• 
Sayfa: önceki 26012602260326042605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.