Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2601. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25992600260126022603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: illest2

XBOX ONE S Beyaz + 2 Kol 166 Euro beyler alsam mi ? Nasil fiyati ?
    Hiç düşünmeden alın rahat 2 yıl sorunsuz götürür sizi.

Eğer kolun birisinede ihtiyacınız yoksa satarsınız cihaz hemen hemen 800-900 civarına gelmiş olur size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Kasım 2018; 14:34:32 >
  • Tartışmayı göruyorum ve arttıyorum, one s sahibi olarak bu konsol çöp kardeşim kimse kusura bakmasın, iki artısı var 1-alet çok şık 2-4k blu ray oynatıcı olarak kullan ömür boyu.

Simdi gelelim one x e , bu konsol da alınmaz, yeni nesilin eli kulağındayken böyle exclusive oyunu olmayan, her oyunu pc ye çıkan, hele hele rakibinin oyunları yılın oyunları ödüllerine aday olmuşken, bu sea of thievesli konsolu alanlar ne yapmak nereye varmak istemektedir?

Sonuç; gidin nintendo switch alın, gow, last of us 2 için ps4 pro alin ama xbox denen konsolumsu aleti almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Neden çöp hocam biraz daha detaylı açıklar mısınız?

• Online stabilitesi icin yeter de artar xbox...

• Oled TV'de XBOX One X'in performansını görsen TLOU2'yi unutursun emin ol. EX oyunsa konu PS tartışmasızdır. Ama geri kalan herşeyde ONE X Prodan çok üstün bi cihaz. Gerek donanım kalitesi gerek %40 daha güçlü olması gerek yazılımsal gücü gerek gamepadi gerek tasarımı vesayre vesayre. Pronun ömrü bitiyor artık esas Pro alınmaz bu saatten sonra. İlla TLOU2 çekerse canım slim kasa alır oynar satarım. Fakat benim beklentim bu değil artık . Mesela ben tüm oyunları bitirdim Proda aklına ne geliyorsa o yüzden geçiş yapmam zor olmadı. TLOU2'yimi bekliyosun GEOW 5'imi dersende GEOW 5. Birde MS Horizon 4'deki gibi sürpriz yapıp Türkçe çıkarırsa oyunu TLOU2 kadar olmasada en az onun kadar ilgi görür emin ol. Nintendoda aldım bu arada.

Ben PC toplayacaktım yüksekte bütçem vardı ama 2500'e aldığım cihaz GTX 1070-1080 arası performans veriyor para cebimde kaldı hemde çok güzel bi cihaz almış oldum.

RDR2'yi Proda oynadım HDR ayarı yapmaktan gına gelmişti üstelik grafik çok bozdu. XBOX ONE X'de oyun True 4K çalışıyor. Eminim bunu PS yapsaydı övünmekten duramazdınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Kasım 2018; 15:20:47 >

• Ahahaha konu ne hale gelmiş. Sadece Gamepass sistemi bile Xbox almak için yeterli bir sebep iken bu tartışmalar çok mantıksız. 1000 liralık bir cihaz piyasadaki tüm oyunları oynatıyor mu evet oynatıyor. Cüzi miktarlara 200+ oyunu oynayabiliyor musunuz, evet. Konsol çöp falan diyerek birbirinizin özellikle One S sahiplerinin kalbini kırmaya gerek yok burada.

• harbiden ya xbox alanlara hayırlı olsun. Türkiye de alınıp kesenizi sıkmadan dolu dolu oyun oynayabileceğiniz oyun platformuna hoş geldiniz.Sorunsuz bir konsoldur microsoft soru cevap kısmında özel bi bölümü bile var orayı ziyaret edebilirsiniz. yok sana soracağım diyenlere de itina ile cevap verilir.
  • yemin ederim insanlar harcanıyor burada einstein dolu memleket,pro alın diyen var konuda one x'te rdr 2 yi görmemiş galiba arkadaşlar ya da gözleri bozuldu hdr aç kapa yapmaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Oled TV'de XBOX One X'in performansını görsen TLOU2'yi unutursun emin ol. EX oyunsa konu PS tartışmasızdır. Ama geri kalan herşeyde ONE X Prodan çok üstün bi cihaz. Gerek donanım kalitesi gerek %40 daha güçlü olması gerek yazılımsal gücü gerek gamepadi gerek tasarımı vesayre vesayre. Pronun ömrü bitiyor artık esas Pro alınmaz bu saatten sonra. İlla TLOU2 çekerse canım slim kasa alır oynar satarım. Fakat benim beklentim bu değil artık . Mesela ben tüm oyunları bitirdim Proda aklına ne geliyorsa o yüzden geçiş yapmam zor olmadı. TLOU2'yimi bekliyosun GEOW 5'imi dersende GEOW 5. Birde MS Horizon 4'deki gibi sürpriz yapıp Türkçe çıkarırsa oyunu TLOU2 kadar olmasada en az onun kadar ilgi görür emin ol. Nintendoda aldım bu arada.

Ben PC toplayacaktım yüksekte bütçem vardı ama 2500'e aldığım cihaz GTX 1070-1080 arası performans veriyor para cebimde kaldı hemde çok güzel bi cihaz almış oldum.

RDR2'yi Proda oynadım HDR ayarı yapmaktan gına gelmişti üstelik grafik çok bozdu. XBOX ONE X'de oyun True 4K çalışıyor. Eminim bunu PS yapsaydı övünmekten duramazdınız.
    The last of us 2 yi bana hicbir sey unutturamaz. Geow 5 ise tam komedi olmus kusura bakma, geow 4 ü oynadım resmen çöptü, bu da onun devamı, geow 1 ve 2 nin yanına yaklasamaz bile. The last of us ise daha çıkmadan dünya da en çok beklenen exclusive oyun. Yine de görüşlerine saygı duyuyorum.

• büçen yeterli ise one x alınır
    çünkü 4k tv yada monitör lazım
    her türlü 5000tl maal olur :D

one s alınması daha mantıklı düşük büçe için
    one s + baba bir monitor yada tv
    2000tl maal olur.

olay tamami ile duygusal para yönünden :)

sonuç olarak iki konsolda aynı oyunları oynatıyor yani
    birbirlerine üstünlükler fiyat performans açısından.

one x varken gittim one s aldım birde
    sırf one s i kodi ve netflix bd oynatıcı olarak
    tv kulanıyorum yani media oynatıcı olarak daha iyisi yok piyasada şu an
    one x ise odamda oyun için kulanıyorum monitörde.

flim dizi seyretmeyi seviyorsanız one s şu anda piyasadaki en iyi
    fiyat olarak media yönü en iyi konsol ps4 yada pc göre kat kat
    daha pratik ve kulanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkrky

Neden çöp hocam biraz daha detaylı açıklar mısınız?
    Abi oyunlar bu neslin standartı olan 1080p ye bile ulaşamiyor, resmen çamur bir göruntü kalitesi var multiplatform oyunlarda.

• TLOU'da bana göre abartılan bi yapım. Düşünceler farklı olabilir. Detroit ve Spider Man dersen anlarım mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Kasım 2018; 15:23:41 >
  • Arkadaşlar amazon.de sitesinden Xbox One S aldıktan sonra gelen Xbox Gold 3 Aylık 3.99 euro yu nasıl satın alabiliriz? Kod geldi ancak Türk adresi olduğu için kabul etmiyorlar.

DİPNOT: Alman adresi girince oldu. Eğer Amazon.de adresinden Xbox siparişi veren varsa ve gelen Xbox Gold 3 aylık indirimini kullanmayacaksa ben kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerbahçeli Üye -- 27 Kasım 2018; 15:39:11 >
  • Fenerbahçeli Üye kullanıcısına yanıt
    us adres ile digital oalrak satın alabilirsin
  • Şimdi gençler,hem Xbox one x, hem PS4 pro kullanıcısı olarak yorum birakayim,

One x güzel cihaz, RDR2 'de one s den farkı ne, gördüm. Xbox'lar için Gamepass + ea access büyük avantaj .

Ayrıca yeni nesil ne zaman gelecek? 1 yıl? 2 yıl?

Ben herhangi bir sey için o kadar bekleyemem.

Bu iş tamamen bütçe meselesi. Basit olsun,oyun oynatsin isteyen one/ one s alır.(ki bu kötü bir şey değil) Guclu konsol isteyen one x alır. Yok,PS exclusive oynayayim diyen PS4 pro alır. Çok param var diyen gaming rig toplar. sonuç olarak ortak amaç "oyun oynamak".

Bu kadar ciddiye almayın,keyfinize bakın. 30 Kasım günü RDR2 online geliyor , ona odaklanın 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Tartışmayı göruyorum ve arttıyorum, one s sahibi olarak bu konsol çöp kardeşim kimse kusura bakmasın, iki artısı var 1-alet çok şık 2-4k blu ray oynatıcı olarak kullan ömür boyu.

Simdi gelelim one x e , bu konsol da alınmaz, yeni nesilin eli kulağındayken böyle exclusive oyunu olmayan, her oyunu pc ye çıkan, hele hele rakibinin oyunları yılın oyunları ödüllerine aday olmuşken, bu sea of thievesli konsolu alanlar ne yapmak nereye varmak istemektedir?

Sonuç; gidin nintendo switch alın, gow, last of us 2 için ps4 pro alin ama xbox denen konsolumsu aleti almayın.
    Tartışmaya girmek istemiyorum ama Xbox one x fanatiklik yapmayıp, kullanmasını bilene mükemmel bir konsol. Multiplatformları daha iyi oynatıyor, geriye dönük uyumluluğu var, kodi gibi müthiş bir uygulamayı çalıştırıyor, gamepass - ea access ile dehşet bir oyun havuzun oluyor. Bütün medya işlerini de bu konsol üzerinden rahatlıkla götürürsün 4k korsan film hariç, kodi onu yemiyor sanırım xbox'ta. Bağla 4tb veya üstü bir hdd doldur 360-one oyunlarını sonraki nesile kadar rahat götürür. O nesile de çıkar çıkmaz girilmez zaten, 1 2 sene beklenir hayli hayli götürür yani. Adamlar en son bir ff 13 trilogy getirdi konsola, 720p den 4k yapmışlar jilet gibi görüntü. Şunu sony yapsa 60 dolar ister oyun başına. Sony'nin bu nesili kazanması one x'in çok iyi bir konsol olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Kısaca fazlaca pahalı 4k bluray player :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır, kısaca fazlaca ucuz 4K oyun konsolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jayleen -- 27 Kasım 2018; 16:05:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swashbuckler55

Şimdi gençler,hem Xbox one x, hem PS4 pro kullanıcısı olarak yorum birakayim,

One x güzel cihaz, RDR2 'de one s den farkı ne, gördüm. Xbox'lar için Gamepass + ea access büyük avantaj .

Ayrıca yeni nesil ne zaman gelecek? 1 yıl? 2 yıl?

Ben herhangi bir sey için o kadar bekleyemem.

Bu iş tamamen bütçe meselesi. Basit olsun,oyun oynatsin isteyen one/ one s alır.(ki bu kötü bir şey değil) Guclu konsol isteyen one x alır. Yok,PS exclusive oynayayim diyen PS4 pro alır. Çok param var diyen gaming rig toplar. sonuç olarak ortak amaç "oyun oynamak".

Bu kadar ciddiye almayın,keyfinize bakın. 30 Kasım günü RDR2 online geliyor , ona odaklanın 😁
    ps 4 eski kasası var xbox x i var rdr2 görüntü bakımından hangisi iidir online server açısında oyuncu bulunup bulunmma gibi sıkıntı olurmu x box x de

• black100 B kullanıcısına yanıt
    Arkadaş şaka mısın sen?
  • 
Sayfa: önceki 25992600260126022603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.