Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2604. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26022603260426052606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

quote:

Orijinalden alıntı: EgeliLodos

Xbox dan baya bi geri kalmıştım. En uygun 12 aylık gold üyelik nereden alınır arkadaşlar.

12 aylığı 174₺ ile Brezilya.

https://www.mtcgame.com/tr-TR/microsoft-points/xbox-live-gift-card-br/xbox-live-gold-12-months-membership-brasil

Kodu aktif etmen için vpn ile Brezilya dan bir ip ye bağlanmanı ve telefondan xbox uygulamasının bölgesini Brezilya yapman gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Brezilyadan almanin bir dezavantaji oluyor mu yada potansiyel bir tehlikesi hesabin banlanmasi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

https://marketplace.xbox.com/tr-TR/Product/Dragon-Age-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024541090b

Alıntıları Göster
    Edit: Oyun satın alınamıyor. Fiyat yok. Yine alamayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Kasım 2018; 20:11:7 >

• Microsoftun kazığını hayatım boyunca unutmayacağım sanırım... Forza için ps4 ün yanına ekran kartını satıp xbox one aldık, windowsa çıkarttı. Şu an xbox one x ve ps4 pro sahibiyim ama microsoftun konsol piyasasıda yatacak yeri yok.Klavye mouse vs.... Pc yi sattım Mac ile devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omenhope

Yüzde 90 eminim sende Xbox felan yok, ortamlarda bende Xbox var diyip sallıyorsun. Bildiğin ps fanboyu.
    Keşke olmasaydı çok daha memnun olurdum inan. Sanki çok matah bir alet sanki kimse alamaz değil mi bu çöpü? Aha xbox taki tek arkadaşım bu venomstr, sor bakayım varmiymış yokmuymuş bende çöpbox.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Keşke olmasaydı çok daha memnun olurdum inan. Sanki çok matah bir alet sanki kimse alamaz değil mi bu çöpü? Aha xbox taki tek arkadaşım bu venomstr, sor bakayım varmiymış yokmuymuş bende çöpbox.

Alıntıları Göster
    Bende de zaten One S var

• quote:

Orijinalden alıntı: subsonic

Brezilyadan almanin bir dezavantaji oluyor mu yada potansiyel bir tehlikesi hesabin banlanmasi gibi.

Alıntıları Göster
    Bu sorunun cevabını bende bekliyorum.
  • Xbox One X , multiplatform oyunlarda PS 4 Prodan daha iyi performans vermektedir. İstisnai 1-2 oyun ya vardır ya da yoktur. Bunun yanında exclusive oyunlarda çok geridedir. Yıllardır Forza,Halo ve Gears of War serilerinden başka iz bırakan bir exclusive yapamadılar. PS exclusive oyunlarda çok başarılı.Bazı seriler her ne kadar tekrara bağlasa da çok kaliteli exclusive oyunları mevcut.

Günümüzde single player oyunlar yerini genel manada Multiplayer oyunlara bıraktı. Single oyunculuk tabii ki ölmedi,ölmez de.Ama exclusive olmayan single oyunlarda bile xbox one x daha iyi performans sergilemekte. İmkanı ve her şeyden önce vakti olan bir oyuncuda bu iki konsol da olmalı. Yıllarca ps3,ps4,ps4 pro,xbox 360,xbox one s ve xbox one x kullanmış biri olarak benim fikrim bu yönde ve değişmez.

Tıpkı ps4 ve xbox one x çıktığında olduğu gibi yine ps5 çıkınca ilk gün alacağım. Oyunların tadını çıkarın ve gerçekleri göz ardı etmeyin. bir konsolu ergence ölümüne savunanları bloklayın ve forumun ne kadar güzelleştiğini görün.

• Zala_ kullanıcısına yanıt
    +1 Bende One s ve Standart Ps4 var iki konsoldan da çok memnunum. Ps4 de çoğu oyunu arkadaşlarla alıyoruz. Çok ucuza geliyor kardeşlik tarafı daha aktif. Xbox'da tarafında ise Gamepass ve Ea Access sayesinde bir sürü oyun bedavaya geliyor. Kavgayı bırakıp oyunlardan ve konsollardan keyif almaya bakmak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Güzel yazı olmuş düşüncelerime tercüman olmuşsun Altuğ hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Aralık ayında Xbox Live Gold üyelere Dragon Age 2'yi verecekler fakat biz yine alamayacağız. Biraz buna yoğunlaşsak da düzeltseler. Bu kaçıncı oyun oldu kaçan. Xbox Türkiye, Instagam'da yazılan yorumlarla ilgileniyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Bu sorunun cevabını bende bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Kendim denemedim hic fakat bu isi yapanlarin takildigi bir suru sitede arastirmistim, sorun cikan kimseyi gormedim. Ozellikle ingilterede sterlin yuzunden bu diger bolgelerin store unu kullanan cok insan var. Bir kac tane redditte sorun ciktigini soyleyen gordum onlarda da problem baska cikti daha sonra. Guvenilir yerlerden aldiginiz surece problem olacagini sanmiyorum.

• Bazı arkadaşlar One S'e çöp demiş.Kişisel fikrimi belirteyim.Sonuçta S ve X modelleri aynı neslin bir parçası.X sadece S'in grafik olarak iyileştirilmiş versiyonu,farklı bir avantajı varsa arkadaşlardan dinlemek isterim.Aynı oyunları oynatıyorlar neticede.Aynı sunucu bla bla.

Aşırı derecede fps delisi değilseniz S modeli hem bütçe,hem de oynanabirliği açısından daha uygun olacaktır.Yeni nesil yaklaşırken S'ten yeni konsola geçmenin,X'ten geçmeye göre daha yerinde olacağını düşünüyorum.
    Bütçeniz sınırsızsa X'i alın tabi ki.

S'e çöp diyenler de genelde X kullanıcılarından oluşuyor nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayselcuk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Exc sapıkları ney la? İşte senin gibilerden bahsediyorum. XBOX harici her şeyden nefret ediyorsunuz. Her şeye saldırıyorsunuz. Burada herkes senin gibi tek konsol kullanmıyor. Çoğu kişide iki konsol da var. Olumlu mesaj yazana bile laf atacaksınız neredeyse.

Düzgün mesaj yazacaksan yaz. Yoksa beni alıntılama. Terbiyesizlik yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Elimden geldiğince soru soranlara cevap vermeye çalışıyorum, aynı zamanda soruları cevaplayan arkadaşları da takip ediyorum. Biz tamamen suçsusuz da demiyorum ama neden bütün suç cevaplayanlara atılıyor anlamıyorum.

Adam gelmiş soru soruyor "X" tuşu nerede diye. Eline alsa görecek nerede olduğunu ama geliyor buraya soruyor. Birisi cevap veriyor solda diye, adam diyor ki bu ne saçma şey DS 4'te aşağıda bu konsol çok kötüymüş iade edeceğim. Başkası geliyor soru soruyor bu B harfi neden ters diye, anlam veremiyoruz neden diye arkadaşa tavsiye veriyoruz git götür aldığın yere bir sıkıntı var belli ki diye. Adam 1 saat sonra yazıyor, pardon ya kolu ters tutuyormuşum.

Birisi gelmiş soruyor, gamepad arka kapağı kayboldu nereden bulabilirim diye. Tamam normal soru ama 5 post önce yazmış zaten başkası buradan bulabilirsin diye. Haliyle kimse cevap vermiyor. Sonra ne oluyor, trip yiyoruz soruya cevap verilmedi diye.

Ben burada yine makul sorulara cevap vermeye çalışacağım ama kimse burada başkasının sorusunu yanıtlamaya da mecbur değil. Cidden kafa karıştıran mevzular var, game share gibi vs ve bunlara cevap vermeye çalışıyoruz.

Bu arada yazdıklarım sana değil hocam, senin mesaj üzerinden bir şeyler anlatmak istedim sadece. Yoksa sen de haklısın, sana öyle cevap veren arkadaş da ayıp etmiş. Ama burada sanki her sorulan soruya AI gibi cevap vermeliymişiz gibi bir algı var. Bizler de kendi halimizde takılan insanlarız ve başkaları da iyi bir Xbox deneyimi yaşasın diye uğraşıyoruz ama aynı zamanda sinirlenebiliyoruz da, normal bir şey bu.
    X tuşu B tuşu örneklerin mükemmel açıkladı olayı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Exc sapıkları ney la? İşte senin gibilerden bahsediyorum. XBOX harici her şeyden nefret ediyorsunuz. Her şeye saldırıyorsunuz. Burada herkes senin gibi tek konsol kullanmıyor. Çoğu kişide iki konsol da var. Olumlu mesaj yazana bile laf atacaksınız neredeyse.

Düzgün mesaj yazacaksan yaz. Yoksa beni alıntılama. Terbiyesizlik yapma.

Alıntıları Göster
    Exclusive sapıklarıymış iste bazı xbox fanboylarının düstüğü acı durum bu , yani demek istiyorki, benim konsolumda exclusive oyun falan kalmadı , savunmam icin ne yapayım karşı tarafı exclusive sapığı diye yaftalayım bari ah garibim dur ben biraz daha sapığı olduğum god of war oynayayim bu gece iyi hatırlattın

• Arkadaşlar bu kutu içeriğinden dikey stand çıkmıyordu değil mi? Scorpio editionda çıkıyordu sanırım şu anki serilerde çıkmıyor. Yoksa bende mi eksik?

Ayrıca Forza paketi alanlara bir sorum var.

Benim kutudan iki oyun için kod + 1 aylık gamepass + 14 günlük gold kodu çıktı.

3 aylık gold da çıkması gerekmiyor muydu? Sizde durum nasıl?

• Bu jenerasyonda satın alma oynama kronolojim su şekilde oldu;

Xbox one

Ps4

Xbox one

Ps4 slim

Xbox one x

Hepsi ayni şeyin farklı renklileri su an one x var memnunum ama gene de dediğim gibi birbirinizi kirmaya degmez ayni seyin farklı renkli olanları bunlar oynayin geçin.

Siz konsolla oynayin Konsol sizle oynamasın ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Hayır tüm söylediklerine tamam ama,
    fanatiklikten bahsedip "God of war yıllardır oynadığımız seri baydı artık." demek,
    biraz fanatiklik olmuş.
    Öncelikle GoW yıllardır oynadığın oyun değil, tamamen değişti.
    İkincisi Spider Man çocuk oyunu değil.
    PUBG ve Fortnite çok oynanıyor evet, ama sadece o tür oyunlar oynanmıyor.
    Sen onları oynuyorsun diye, hikaye temelli diğer oyunları yok sayman anlamsız.
    Ayrıca, bir sene içinde 3 ex çıkartmış bir konsola laf söylemek biraz abes.
    Sırada da Ghost of Tsushima, TLOU2, Death Stranding gibi oyunlar varken.
    Biraz mantık çerçevesinde eleştiri yapalım,
    fanatikliğin lüzumu yok deyip fanatiklik yapmak hoş olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Arkadaşlar bu kutu içeriğinden dikey stand çıkmıyordu değil mi? Scorpio editionda çıkıyordu sanırım şu anki serilerde çıkmıyor. Yoksa bende mi eksik?

Ayrıca Forza paketi alanlara bir sorum var.

Benim kutudan iki oyun için kod + 1 aylık gamepass + 14 günlük gold kodu çıktı.

3 aylık gold da çıkması gerekmiyor muydu? Sizde durum nasıl?
    Dikey stand çıkmıyor kutulardan, sadece scorpio özelinde çıkmıştı

• Çok fazla oyun deneyemedim. Zira denediklerimin içinde en iyi hdr kesinlikle bf5'tedir. Hem grafik kalitesi, hem de gerçek 4k olması hdr kalitesini daha iyi bir hale getiriyor. Misal burda gece oynarken güneş ışığı bildiğin gözümü alıyor, gerçekteki gibi. :)

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Uzak görüş mesafesi de 4k'nın nimetlerinden faydalanıyor. Ve bunun oynanışa baya etkisi oluyor.

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 27 Kasım 2018; 21:43:52 >

• 
Sayfa: önceki 26022603260426052606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.