Binbaşı
24 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 255 (Bu ay: 1)
Gönderileri

selamlar

32x4 almayı düşünüyorum ama model konusunda kararsızlık yaşıyorum

13900k işlemci

msi z690 mpg edge anakartım var

siz olsanız ne alırdınız kısa zamanda üretimden kalkmayacak bir ram almak istiyorum çünkü başlangıçta bütçe 32+32'ye yetecek rgb takıntım yok stabil performanslı sorun yaratmayacak bir ram arıyorum

Selamlar bütçem limitli ama günlük para kazandığım için sistem alıp çalıştırmak zorundayım.

Kötü bir şey alıp sonradan değiştirmek yerine eldeki parçalar ile sistemi çalıştırmak istiyorum.

Ddr5 bütçem yetmiyor bakalım sizin fikirleriniz neler olacak ?

13900kf işlemci

elimde kullandığım 3200 mhz 32gb ram /sonrasında 64 yapılacak /ddr4

artic liquid freezer ii 360 lık alınacak

ssd 1 tb elimde kullandığım 3300-3000 lük takacağım çünkü bütçe ayıramıyorum şuan

power amazon.com.tr den bunu almayı düşünüyorum hem 1000watt yeterli gelecektir hemde 80+gold işimi görür diye düşündüm

anakart tamamen kararsızım piyasada ucuz ve güzel z690 yok bildiğim kadarıyla z790 da yok yeni yeni geliyorlar bu konuda bir kararsızlık var ama anakart max ayırabileceğim bütçe 8-9k üstüne maalesef çıkamıyorum

bu modeli almayı düşünüyorum

akakce.com
Asus ROG STRIX Z690-A GAMING Wi-Fi D4 Intel LGA1700 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-rog-strix-z690-a-gaming-wi-fi-d4-intel-lga1700-ddr4-atx-fiyati,1491719963.html

Kasa yok param yetmiyor elimdeki h510 compact'ta da soğutucu sığmıyor ya 240lık bir soğutucu alacağım yada bir hafta kadar sonra kasaya montaj yapıcam kasa alıp

ekran kartım 3060 ti tuf 3 fanlı modelidir

sistemi ne kadar hızlı kurarsam o kadar hızlı para kazanırım çünkü elimdeki kasayı satamıyorum iyi kötü 7-8k edicek bir sistem var elimde :)

sizce bu çocuk ne yapmalı

yorum yazan herkese şimdiden teşekkürler

merhabalar

10400f

gigabyte h410m h v3 anakartım var

vmware ile çalıştığım için bilgisayarda white fan noise kıvamında daimi bir ses geliyor ve kasa kapağı açık halde sıcaklıklarım bu derecelerde

bilgisayardaki değerler 7/24 bu şekilde sistemi hiç kapanmıyor ve kapanmayacak yeni pc alana kadar

max 500-600 TL kadar önerebileceğiniz soğutucuları link olarak atarsanız memnun olurum şuan stok soğutucu var

kasaya yatırım yapmak istemiyorum değiştireceğim için bütçe buralarda eğer hiç ses olmayacaksa biraz daha fiyatı artırabilirim 1k-1.3k gibİ

KASA NZXT H510 COMPACT

selamlar 25-30k arası bütçe ile

intel ve nvdia ile kurulmuş sistem arıyorum

amaç 1080p-360hz oyun oynamak genel olarak cs:go belki sonradan değişir

en mantıklı bunu bulabildim var mı tavsiyeleriniz

www.itopya.com
NVIDIA STUDIO-1/Intel Core i5 12400F/GIGABYTE GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8GB/16GB DDR4/500GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
https://www.itopya.com/nvidia-studio-1_h20077

Selamlar vatanda indirim var diye 2 adet 3600 mhz gskill ram aldım

B450M-PRO-M2-V2 anakartım bu xmp profilini açmama rağmen ram'ler görev yöneticisinde ve biosta 2133 olarak çalışıyor acaba yardımcı olabilecek var mı ?

profil 1 seçince direk görüntü gelmiyor bios sıfırlamadan

B450M-PRO-M2-V2 Xmp profili kabul etmiyor

Selamlar vatanda indirim var diye 2 adet 3600 mhz gskill ram aldım

B450M-PRO-M2-V2 anakartım bu xmp profilini açmama rağmen ram'ler görev yöneticisinde ve biosta 2133 olarak çalışıyor acaba yardımcı olabilecek var mı ?

Bu konuyu buraya açayım artıları zaten biliniyor da en büyük eksilerinden birini kimse yazmamış anlatmamış konuşmamış

Eğer Kafanız büyük ise G pro x almayın

g533

g933

g930 gibi modellere göre genişleme oranı 2 işaret parmak kalınlığı kadar daha az buda sizi huzursuz ediyor kafanızda sürekli bir baskı var

aynı sorunu hyper x cloud II de yaşamıştım aldıktan 3 gün sonra sattım muhtemelen bunuda bugün aldım 4-5 gün 5 litrelik su şişesine takıcam ama sanmıyorum esneyerek baskı azalsın çünkü kafamın üstünden bir baskı var

kafası büyük olan arkadaşlara bir bilgilendirme konusudur işinize yarar :) benim gibi denemeden almayın büyük paralar verdiğiniz bir şeyi

Bu ürünler dışarıdan bakınca aynı ürün gözüküyor

Satış fiyatları arasında devasa farklar var

akakce.com
Logitech G PRO Wireless Hero Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-pro-wireless-optik-kablosuz-oyuncu-fiyati,897725136.html

akakce.com
Logitech G Pro LoL Özel Serisi 910-006452 Makrolu Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-g-g-pro-kablosuz-oyuncu-lol-ozel-serisi-fiyati,1613878065.html

Logitech canlı desteğe bağlanıp sordum

aşağıdaki linki attı ve

"The only difference is the g pro lol edition is not compatible in powerplay and the receiver of it is not a lightspeed receiver."

şunu söyledi şimdi lightspeed receiver yok diyor ama

lol edition kutusunda bile lightspeed var yazıyor bu konu ile alakalı benim gibi merak edip araştıran var mı bu ürünler arasındaki devasa fiyat farkı nereden geliyor

https://www.logitechg.com/en-us/products/compare.html?category=products:gaming-mice&products=gaming-mice:league-of-legends-pro-wireless-gaming-mouse,gaming-mice:pro-wireless-mouse

merhabalar

ucuz yollu bir 3060 ti almıştım da i5 8600k işlemcim var sanırım biraz dar boğaz yapıyor 2k da sorun hissetmiyorum pekte 1080p de yaşıyorum gibi sizce işlemciyi 4.3 - 4.5 ghz çeksem yeterli gelir mi yoksa yeni nesile geçmek zorunda mıyım ?

intel olmak zorunda bazı oyunlardan dolayı

Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.977
İkinci El Bölümü Mesajları: 319
Konularının görüntülenme sayısı: 156.840 (Bu ay: 1.594)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 573 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.