Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.301
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tr hesapdan sorunsuz indiriyorum vpn yok birşey yok12 tl ye 1aylık üelik aldım 3 oyunu burdan alacağım vpn ile uğraşmaya deymez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

tr hesapdan sorunsuz indiriyorum vpn yok birşey yok12 tl ye 1aylık üelik aldım 3 oyunu burdan alacağım vpn ile uğraşmaya deymez bence.

TR hesapta Halo 3 ve AC 2 var mı?
  • Hotspot Shield için ücretsiz Elite(premium) kodu almak için aşağıdaki konuda yazılanları yapabilirsiniz :

http://forum.donanimhaber.com/m_76977564/f_//tm.htm#76977564

Hotspot Shield Elite sahibi iseniz, VPN ile Fable 3'ü indirebilirsiniz.
  • poseidon_TR kullanıcısına yanıt
    Hocam size bir şey soracaktım belki bilginiz vardır. Ben fable 3 ü torrent ile indirdim 7,5 gb yaklaşık. Oyunu kurmaya calıştığımda şurada kalıyorum internette bulamadım bir şey ne yapmalıyım bilginiz varmı ?

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun
     [Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun

• değerli arkadaşlar uk hesabımla malum oyunu indiremedim.tr hesapla sorunsuz indiren arkadaşlar varmış.yeni bir hesap açsam tr olarak oyunu indirmede sorun çıkarmı acaba???15 günlük live kodum var buraya harcamayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

değerli arkadaşlar uk hesabımla malum oyunu indiremedim.tr hesapla sorunsuz indiren arkadaşlar varmış.yeni bir hesap açsam tr olarak oyunu indirmede sorun çıkarmı acaba???15 günlük live kodum var buraya harcamayı düşünüyorum.

O 15günlük ile alınmıyor diye biliyorum. Deneme kod u. (Ben böyle biliyorum)

tr hesap ta halo var ama ac yok haloyu indirdikten sonra hesabı use geçirip ac yı indircem. Başka konuda arkadaş tr ye geçmiş daha sonra chat den bir bahane yle tekrar us e geçmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hafta once denediğimde us hesabımdan vpn istedi şimdi ise indirmeye başladı anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: krepss45

Bir hafta once denediğimde us hesabımdan vpn istedi şimdi ise indirmeye başladı anlayamadım

Mesajı okuyunca hemen denedim. Benim de Uk hesapta inmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: krepss45

Bir hafta once denediğimde us hesabımdan vpn istedi şimdi ise indirmeye başladı anlayamadım

Mesajı okuyunca hemen denedim. Benim de Uk hesapta inmeye başladı

Hocam oyun için indir komutunu verince ödeme yöntemi olarak paypal göründü ama ücret ücretsiz dedi siz dede oldumu?

• krepss45 K kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Ben yine de points ile al seçeneğini tıklayıp aldım:) Sorun olmaz ama, merak etme.
  • quote:

Aynen hocam. Ben yine de points ile al seçeneğini tıklayıp aldım:) Sorun olmaz ama, merak etme.

Tamam hocam teşekkürler inşallah indirme biterken sorun çıkmaz

• Us hesapta da indirmeye basladim.simdi.Haber veren Umit abime tesekkur ediyorum.Sirada gelecek olan Halo 3'e olan umudum artti , onda da vpn istemez umarim...

• Uk hesapta onceden vpn istiyordu ama suanda indirmeye basladim bakalim neolacak?

• quote:

Hocam acaba %80 de kesilirmi ? Nasil oldu bu olay acaba?

• Kesilceğini sanmıyorum hocam.

Bu arada, daha önce de başka oyunlarda böyle olmuştu ama, durum tam tersiydi. İlk 1-2 gün vpn gerektirmeyen oyunlar ve DLC'ler, sonra vpn istiyordu. Dead Rising 2 Arcade oyunları ve Gears 2 eklentilerinde böyle olmuştu.

Sanırım gelen şikayetler üzerine IP kısıtlaması kaldırıldı. Umarım tüm oyunlar için böyle olmuştur.
  • quote:

Kesilceğini sanmıyorum hocam.

Bu arada, daha önce de başka oyunlarda böyle olmuştu ama, durum tam tersiydi. İlk 1-2 gün vpn gerektirmeyen oyunlar ve DLC'ler, sonra vpn istiyordu. Dead Rising 2 Arcade oyunları ve Gears 2 eklentilerinde böyle olmuştu.

Sanırım gelen şikayetler üzerine IP kısıtlaması kaldırıldı. Umarım tüm oyunlar için böyle olmuştur.

Bakalim hocam suan %40 da indirme bitince buraya sonucu yazarim..bencede kaldirmislardir sanirim daha oncede resident evil 4 u kaldirmislardi indirime girdiginde..

• Ben de şimdi xbox.com üzerinden aldım. Oyunu satın aldım valla. Makinayı live a bağlayınca indirmeye başlar benim oyunu da. Çok iyi oldu açıkçası.

Neyse sırada Assasins Creed 2 var. Temmuz gelsin de hele
  • Tr de ac2 , halo3 olacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeswesheR

Tr de ac2 , halo3 olacak mı ?

ac2 yok halo3 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

quote:

Orijinalden alıntı: DeswesheR

Tr de ac2 , halo3 olacak mı ?

ac2 yok halo3 var

Peki TR'yi nasil degistiricez ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.