Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.301
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence de durabilir çünkü PC üzerinden yapılan VPN'i yemiyor diye biliyorum:)
  • Yemez aynisi dmc 4 te basima gelmisti :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

Orijinalden alıntı: kadri61

gold üyelik ile ilgili alttaki link'teki 1 month linkinden girerek hesabınıza ilk ay bedava gold üyelik alabilirsiniz. Az önce Paypal hesabını belirterek aldım
    http://www.fatwallet.com/forums/hot-deals/1256653/

Edit: Fable III indirmeyi başardım

aşağıdaki işlemleri yaptım. mac üzerinden indirme işlemi başladı. PC'de de aynıdır.
    google amcadan "free usa vpn" şeklinde arayın. çıkan sonuçlardan herhangibiri olabilir (benim live hesabı usa, bestvpnusa.com u kullandım bu işlemde).
    Vpn kurulumunu mac üzerinde yaptım. Vpn'i network sırasının en üstüne getirdim.
    safari açıp, live xbox adresine girip fable III'ü bulup buy dedim. ilk ekranda paralı gözükmesine rağmen ikinci ekranda free gözüküyor.
    confirm butonuna basınca Done çıktı. Xbox'ı açıp kullanıcı girişi yaptım, indirmelerde fable III gözüktü ve indirmeye başladı.
    Yani hesabıma satın aldığım için ayrıca xbox için vpn ile uğraşmaya gerek yok.

%80 e gelince yukleme duracaktir

%2'yi görüp xbox'ı kapatmıştım. Ama bu yöntem ile en azından dijital olarak oyunu satın almış oluyoruz. Daha sonradan ücretli dahi olsa indirmemize izin verecektir diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

gold üyelik ile ilgili alttaki link'teki 1 month linkinden girerek hesabınıza ilk ay bedava gold üyelik alabilirsiniz. Az önce Paypal hesabını belirterek aldım

aşağıdaki işlemleri yaptım. mac üzerinden indirme işlemi başladı. PC'de de aynıdır.
    google amcadan "free usa vpn" şeklinde arayın. çıkan sonuçlardan herhangibiri olabilir (benim live hesabı usa, bestvpnusa.com u kullandım bu işlemde).
    safari açıp, live xbox adresine girip fable III'ü bulup buy dedim. ilk ekranda paralı gözükmesine rağmen ikinci ekranda free gözüküyor.
    confirm butonuna basınca Done çıktı. Xbox'ı açıp kullanıcı girişi yaptım, indirmelerde fable III gözüktü ve indirmeye başladı.

%2'yi görüp xbox'ı kapatmıştım. Ama bu yöntem ile en azından dijital olarak oyunu satın almış oluyoruz. Daha sonradan ücretli dahi olsa indirmemize izin verecektir diye düşünüyorum.

%80 e kadar yuklersin sonra yukleme hatasi verip iptal olacak..cunku konsol yukleme%80 de birkez daha ip kontrolu yapiyor..

• AH GÜZEL DH ARKADAŞLARIM :) BU FORUMDA BANA ÇOK YARIDMCI OLAN ARKADAŞ OLDU ONLARIN HATRINA EN KISA OYUNLARI İNDİRME YOLUNU ANLATAYIM O KADAR KISA Kİ İNANIN YUH DİCEKSİNİZ :)

ÖNCELİKLE

1 ADET LAPTOP
    1 ADET CONNECTFY FULL
    1 ADET HOTSPOT SHİELD ( BU ARA 1 HAFTA ÜCRETSİZ ÜYELİK VAR )

Şimdi arkadaşlar öncelikle laptop'a Hotspot Shield'i kuruyorsunuz 1 hafta ücretsiz üyeliği olduğu için istediğiniz ülkenin ip adresini reel olarak alabilirsiniz
    daha sonrasında Connectify programını indirip kuruyorsunuz Bu program laptop'unuzun gelen internetini wifi üzerinden dağıtmaya yarıyor, şimdi hotspot açılı bir halde Connectfy ile Wifi dağıtırsanız Xbox S'lerdeki dahili wifi alıcısı ile US,UK ip'sini almış oluyorsunuz bu şekilde sorunsuz indirme yapabilirsiniz

Dün gece 1'e kadar uğraştım gece geç olduğu için yazmak istemedim şuan kendim denedim ve problemsiz bir biçimde fableyi oynuyorum bundan sonra çıkıcak oyunlarıda böyle indiricem

Takılan olursa yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

AH GÜZEL DH ARKADAŞLARIM :) BU FORUMDA BANA ÇOK YARIDMCI OLAN ARKADAŞ OLDU ONLARIN HATRINA EN KISA OYUNLARI İNDİRME YOLUNU ANLATAYIM O KADAR KISA Kİ İNANIN YUH DİCEKSİNİZ :)

ÖNCELİKLE

1 ADET LAPTOP
    1 ADET CONNECTFY FULL
    1 ADET HOTSPOT SHİELD ( BU ARA 1 HAFTA ÜCRETSİZ ÜYELİK VAR )

Şimdi arkadaşlar öncelikle laptop'a Hotspot Shield'i kuruyorsunuz 1 hafta ücretsiz üyeliği olduğu için istediğiniz ülkenin ip adresini reel olarak alabilirsiniz
    daha sonrasında Connectify programını indirip kuruyorsunuz Bu program laptop'unuzun gelen internetini wifi üzerinden dağıtmaya yarıyor, şimdi hotspot açılı bir halde Connectfy ile Wifi dağıtırsanız Xbox S'lerdeki dahili wifi alıcısı ile US,UK ip'sini almış oluyorsunuz bu şekilde sorunsuz indirme yapabilirsiniz

Dün gece 1'e kadar uğraştım gece geç olduğu için yazmak istemedim şuan kendim denedim ve problemsiz bir biçimde fableyi oynuyorum bundan sonra çıkıcak oyunlarıda böyle indiricem

Takılan olursa yardımcı olabilirim.

Dediğinizi yaptın ilk olarak indirmedi hata verdi. 1-2 ayarı değiştirince indirmeye başladı.
    Internet to Share -anchorfree hss vpn adapter-
    share over wifi
    sharing mode wifi Access point encrypted

ancak bu durum için laptopun açık kalması gerekecek haliyle wifi'yi bundan alıyor. bağlantıyı normale döndürsek önceki mesajda geçen %80de takılma durumu var.

Sizdeki ayarlar nasıl. benimki indirmeye başladı göya ama 5 dk'dır %0 da.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    aynı bu şekilde evet bu sistemde laptop açık kalması lazım açıkcası bende 3mbps bağlantı var uydunet gece 1'de bıraktım ertesi gün sabah 7'de %46 falandı hotspot internet bağlantısını yavaşlatıyor birazda olsa etkiliyor ama şurdan takip edebilirsin hotspot indirilen veoyunlriyi sana gösteriyor bende herhangi bir takılma v.s olmadı açıkcası bu sistemde oyunların rahatlıkla indirilebileceğini öngürüyorum en azından vpn kur vpn satın al v.s gibi bir derdi yok sadece elektrik parası biraz fazla gelir o kadar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

%80 e kadar yuklersin sonra yukleme hatasi verip iptal olacak..cunku konsol yukleme%80 de birkez daha ip kontrolu yapiyor..

Durumu görmek için %80'e kadar bekledim. %80 olunca küt gitti.

• bende usb lan adaptör vardı. hiç wifi'ye gerek kalmadan direk bağladım. vpnreactor kullandım. dhcp'si olmayan vpn sistemleri yemiyor nedense. xbox üzerinden ip ayarı da yapılsa olmuyor. vpnreactor free hesap alıp yapınca oldu.
    ama sizin yöntem daha güzelmiş
  • Bu laptop yöntemi ile indirmeyi başlatıp %70lere kadar kendi internetimizle indirsek sonra tekrar laptopa bağlanıp %80 kontrol noktasını geçsek yer mi? Yoksa indirme işlemi için çok bekleyeceğiz gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Durumu görmek için %80'e kadar bekledim. %80 olunca küt gitti.

söylemıstım çünkü devıl may cry 4 ten tecrubeyle sabıttır

• quote:

Orijinalden alıntı: dnzprmksz

Bu laptop yöntemi ile indirmeyi başlatıp %70lere kadar kendi internetimizle indirsek sonra tekrar laptopa bağlanıp %80 kontrol noktasını geçsek yer mi? Yoksa indirme işlemi için çok bekleyeceğiz gibi.

şuanda onu deniyorum. %75 oldu %78 olunca vpn bağlayacağım. Vpn ile çok yavaş indiriyor.
  • quote:

quote:

Bu laptop yöntemi ile indirmeyi başlatıp %70lere kadar kendi internetimizle indirsek sonra tekrar laptopa bağlanıp %80 kontrol noktasını geçsek yer mi? Yoksa indirme işlemi için çok bekleyeceğiz gibi.

şuanda onu deniyorum. %75 oldu %78 olunca vpn bağlayacağım. Vpn ile çok yavaş indiriyor.

Hocam işe yararsa bizi de bilgilendirirsen sevinirim ona göre Gold'u bu hafta yenileyeceğim.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam işe yararsa bizi de bilgilendirirsen sevinirim ona göre Gold'u bu hafta yenileyeceğim.

maalesef olmadı. özellikle %79'da xbox içerisinden ip-numaram.com üzerinden hangi lokasyondayım diye baktım amerika göstermesine rağmen yine de olmadı. vardır bir taktiği ama yapamadım. şimdi tümünü vpn üzerinden tekrar indirmeye başladım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

maalesef olmadı. özellikle %79'da xbox içerisinden ip-numaram.com üzerinden hangi lokasyondayım diye baktım amerika göstermesine rağmen yine de olmadı. vardır bir taktiği ama yapamadım. şimdi tümünü vpn üzerinden tekrar indirmeye başladım.

Teşekkür ederim, size de kolay gelsin sabır işi valla Xbox One'da da VPN ile uğraşacağız sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Yardımcı olur mu bilmem ama OpenVPN clientini kurup Vpnbook adlı ücretsiz VPN hizmetini deneyebilirsiniz. Laptop ile Konsolu ethernet kablosu ile bağlamak gerekiyor. İnternete erişim için laptopun wireless'ını kullanacaksınız.

OpenVPN Cilent indirme adresi: Tıkla
    VPNBook ücretsiz VPN servisi: Tıkla

-OpenVPN Clientini siteden indirip kurun
    -VPNBook adresindeki Uygun VPN dosyasını indirip OpenVPN ile açın. Yapamayanlar BU adresten nasıl yapabileceğine bakabilirler.
    -VPNBook adresinde belirtilen ücretsiz kullanıcı adı-şifre ile OpenVPN clientinde giriş yapın.

VPN bağlantısını sağlamış olursunuz. Konsol ile laptop bağlantısınından sonra interneti paylaştırmayı forumda daha önce hazırlanan videolardan öğrenebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6qgWER-QvbE
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=68tahAb2BpE

vpn açmadan xbox internete bağlanıyor fakat vpn açınca internet kısmında hata veriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_TR -- 17 Haziran 2013; 18:54:34 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_TR -- 17 Haziran 2013; 18:52:02 >
  • Game with Gold programı dahilinde Fable 3 30 Haziran'a kadar ücretsiz diyor ancak bugün baktığımda Gold Exclusive fiyat £29.99 gözüküyordu bende mi problem var acaba?

• İngiliz hesapların da geçerli değil sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maslock

İngiliz hesapların da geçerli değil sanıyorum.

Geçen gün Free gözüküyordu ama.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.