Yarbay
02 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 86 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ana konuya da yazdım ama 10 gündür bir cevap alamadım o yüzden yeni başlık açma gereği duydum.
Yaklaşık 2 haftadan beri bilgisayarı bataryadan kullanamıyorum , illa şarja takmam gerekiyor.Önceden bataryada kullanırken bilgisayar aniden kapanıyordu şu ara şimdi bataryadan hiç çalıştıramıyorum.İlk başta şarj %0 dolmuyor , doluyor gibi şeyler gösteriyodu pil ışığı yanıp sönüyordu sonradan pil ışığı yeşile döndü ve pil %98 civarı dolu gösteriyodu fakat yine de bataryadan kullanamıyordum bilgisayarı , şimdi ise %94'te dolmuyor gözüküyor ve pil ışığı yanıp sönüyor bir türlü düzelmedi.

Ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba arkadaşlar bütçem kısıtlı olduğundan dolayı bu ikisi arasında kaldım ipad'i kullanma amacım müziğe yönelik olacak yeni çıkan Bias FX isimli uygulamayı kullanacağım hangi ipadden daha iyi verim alabilirim 4.nesilde a6 çip varmış ve ios8 ile birlikte yavaşlama hız konusunda tecrübeleriniz nelerdir yorumlarınızı bekliyorum
Sonuna kadar okuyunca psikolojisi bozuluyo insanın , uyarmadı demeyin.
Merhaba arkadaşlar bu yıl 2. defa giriyorum sınava , geçen sene sınav yerlerine gitmede sıkıntı çekmemiştim ygs'de teyzemde kalıp onlara yakın olan lisede girmiştim , lys de ise arkadaşın babası götürmüştü.

Bu sene ise oturduğumuz yere biraz uzak bi yerde sınava gireceğim.Okula gitmek için mecbur otobüs kullanacağım ancak kentkartı sınav girişinde ne yapacağız acaba ? Görevliler teslim alır mı almaz mı , tecrübeli olanlar yazarsa sevinirim.
Merhaba arkadaşlar , bu cumartesi ygs için İzmit Bekirpaşa yenişehir mah.'da bi okulda giricem sınava ancak nasıl gidilir oralara bilmiyorum hiç gitmediğimden.Bugün bi otobüs şöförüne sordum Üçyol arabalarına biniceksin dedi bi de numaralar söyledi ama unuttum , tam olarak tarif edecek var mı ?
silinsin
Merhaba arkadaşlar , Nisan ayında Amerika'dan bir tanıdığımız gelecek ve kendisi Galatasaray maçına gitmeyi istiyor TT Arena'yı görmeyi istiyor.Beraber gidebileceğimizi söyledim ancak baktım henüz biletler çıkmamış ve fiyatlar ne durumdadır acaba ?
Sormak istediğim biletler ne zaman satışa çıkıyor ve yabancı birini hangi tribünde maç izlemeye götürelim , kendisi bayan olduğu için kale arkası falan ne kadar uygun bilemem ama bir kaç tavsiye verirseniz sevinirim
Merhaba arkadaşlar bugün do-re'den nihayetinde yeni gitarima kavustum , kafamda Prs Custom 24 almak vardi gittigimde royal blue ve siyah arasinda kalmistim , royal blue almaya karar kilmisken en son secenegim olan Mikael Akerfeldt signature gozume ilişti ve onu deneyince custom24 kafamdan silindi direk.Neyse amfi icin de zaten Line 6 Spyder 15w vardi ben soylemeden direk yardimci olan arkadas yonlendirdi ona beni onu da denedik ve yandaki pedallari isaret ederek gordugun tum efektler bu amfide var dedi zaten bildigim seylerdi , neyse hersey mukemmel buraya kadar.Eve geldik gitari denedim ancak 2 konuda biraz canim sıkıldı

2-Amfi bir acayip geldi evde deneyince , cleande sanki hafiften eko yapiyormus gibi oluyor tam o hissi alamıyorum ve sesini hep dusuk tutmak zorundayim cunku distortion tonlarinda cizirtidan sesi duyamiyorum acaba bu jack kablo ile alakali olabilir mi , daha kaliteli bir kablo mu almak gerekir ?

Bilgisi olan arkadaslar paylaşırsa memnun olurum
Merhaba arkadaşlar ,
Yaklaşık 4 aydır rahatsızlığım vardı , ilk başlarda nefes darlığı ile başlayıp sonradan çarpıntı oluştu ve bugün tüm bunların sebebini öğrenmiş oldum en nihayetinde.Bu kadar zaman sürmesinin nedeni ise ne yazıkki sigorta...Kasım 23'ünde ilk muayene olmaya gittiğimde , 18 yaşını doldurduğum ve sigorta güvencem olmadığı için muayene olamadım.Evrak işleri , gelir testi , SGK derken yaklaşık 2 ayın sonunda bitti bunlar...

Bugün hastaneye gittim , EKG ve ultrason sonuçlarından sonra doktor kalp kapakçığının baskı yaptığını ve bu sebeple çarpıntıya sebep olduğunu söyledi , doğuştan gelen bir şeymiş bu ve bende biraz daha baskınmış.Ciddi bir şey olup olmadığını sordum , ciddi bir şey değil dedi...Yarın da kan tahlili yaptırırıp bir daha gideceğim umarım sonuçlar iyi olur ve eski sağlığıma kavuşurum.

Acaba bu konu ile ilgili bilgisi olan kendisi yaşamış veya bir yakının başına gelmiş var mı :)
Hakkında
Meslek: Özel Meslek
İlgi Alanları: İlgisiz
Forum İmzası:

Ashes2Gnashers
Hakkımda:

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox 360
Xbox Live GamerTag
Ashes2Gnashers
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.297
İkinci El Bölümü Mesajları: 255
Konularının görüntülenme sayısı: 421.882 (Bu ay: 179)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 108 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.