Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.302
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Yardımcı olur mu bilmem ama OpenVPN clientini kurup Vpnbook adlı ücretsiz VPN hizmetini deneyebilirsiniz. Laptop ile Konsolu ethernet kablosu ile bağlamak gerekiyor. İnternete erişim için laptopun wireless'ını kullanacaksınız.

OpenVPN Cilent indirme adresi: Tıkla
    VPNBook ücretsiz VPN servisi: Tıkla

-OpenVPN Clientini siteden indirip kurun
    -VPNBook adresindeki Uygun VPN dosyasını indirip OpenVPN ile açın. Yapamayanlar BU adresten nasıl yapabileceğine bakabilirler.
    -VPNBook adresinde belirtilen ücretsiz kullanıcı adı-şifre ile OpenVPN clientinde giriş yapın.

VPN bağlantısını sağlamış olursunuz. Konsol ile laptop bağlantısınından sonra interneti paylaştırmayı forumda daha önce hazırlanan videolardan öğrenebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6qgWER-QvbE
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=68tahAb2BpE

vpn açmadan xbox internete bağlanıyor fakat vpn açınca internet kısmında hata veriyor?

Hocam videolardaki gibi internet paylaştırma yapman lazım. VPN bağlantısını hangi ağ üzerinden yapıyorsan sağ tıkla özelliklerde paylaşım sekmesinde bu ağı kullkananlara interneti paylaştır gibi bir seçenek olması lazım. Onu aktif etmen gerekiyor.

• aksam live a gold üye oldum

peki hiç vpn e falan ihtiyac olmadan indirebilcegiğimiz oyunlar yokmu

halo 3 ten falan bahsediliyordu noldu onlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

quote:

Yardımcı olur mu bilmem ama OpenVPN clientini kurup Vpnbook adlı ücretsiz VPN hizmetini deneyebilirsiniz. Laptop ile Konsolu ethernet kablosu ile bağlamak gerekiyor. İnternete erişim için laptopun wireless'ını kullanacaksınız.

OpenVPN Cilent indirme adresi: Tıkla
    VPNBook ücretsiz VPN servisi: Tıkla

-OpenVPN Clientini siteden indirip kurun
    -VPNBook adresindeki Uygun VPN dosyasını indirip OpenVPN ile açın. Yapamayanlar BU adresten nasıl yapabileceğine bakabilirler.
    -VPNBook adresinde belirtilen ücretsiz kullanıcı adı-şifre ile OpenVPN clientinde giriş yapın.

VPN bağlantısını sağlamış olursunuz. Konsol ile laptop bağlantısınından sonra interneti paylaştırmayı forumda daha önce hazırlanan videolardan öğrenebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6qgWER-QvbE
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=68tahAb2BpE

vpn açmadan xbox internete bağlanıyor fakat vpn açınca internet kısmında hata veriyor?

Hocam videolardaki gibi internet paylaştırma yapman lazım. VPN bağlantısını hangi ağ üzerinden yapıyorsan sağ tıkla özelliklerde paylaşım sekmesinde bu ağı kullkananlara interneti paylaştır gibi bir seçenek olması lazım. Onu aktif etmen gerekiyor.

Onu biliyorum. Fakat vpn yi çalıştırmadan bağlanıyor fakat vpn i açınca xbox network kısmında hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

aksam live a gold üye oldum

peki hiç vpn e falan ihtiyac olmadan indirebilcegiğimiz oyunlar yokmu

halo 3 ten falan bahsediliyordu noldu onlar

Halo 3 ve ac 2 temmuz ayinda ucretsiz verilecek

• Halo 3'de location sorunu alacağınıza garanti verebilirim. Halo Reach'in demosu bile VPN ile iniyordu.
  • hala neden vpn ile uğraşıyoruz anlamıyorum microsoft Türkiye süs diye açıldı herhalde,insanı korsana yönlendiriyorlar bak yine soldan soldan
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

hala neden vpn ile uğraşıyoruz anlamıyorum microsoft Türkiye süs diye açıldı herhalde,insanı korsana yönlendiriyorlar bak yine soldan soldan

TR üyelikte bölge sorunu yok zaten, Fable 3 ve Gears of War gibi oyunları VPN gerekmeden satın alabiliyorsun. Bilmeden her konuyu korsana getirmeyelim hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

hala neden vpn ile uğraşıyoruz anlamıyorum microsoft Türkiye süs diye açıldı herhalde,insanı korsana yönlendiriyorlar bak yine soldan soldan

TR üyelikte bölge sorunu yok zaten, Fable 3 ve Gears of War gibi oyunları VPN gerekmeden satın alabiliyorsun. Bilmeden her konuyu korsana getirmeyelim hemen.

bende hata verıyor hala.bu arada fable bedava ama gears of war ne alaka onu anlayamadım,kaçırdıgım bırsey mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Fable 3 tr hesapta bedava mı? Birde her ay 2oyun TR hesaba da gelecek mi?

• Merhaba

VPN hesabı gerekiyorsa aşağıdaki adresten demin edebilirsiniz

http://www.iyiblogcu.com/genel-bilgi/ucretsiz-vpn-servis-listesi-2013/
  • Tam rezillik, milattan kalma oyunları versinler , vpn ile uğraş, şimdi gelip körü körüne savunurlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar az önce Fable 3'ü indirdim ve çatır çatır oynuyorum. Live üyeliğim var ve tamamen ücretsiz.
    Uğraşmayın başka şeylerle, gerek yok ;)
  • Bu bölge olayını hiç anlamadım. Bende hiç bir şey hata vermiyor. Biri açıklarsa sevinirim.

• Daha önce paylaştığım vpn mesajım .
    Bu yolla ikinici bir laptop a gerek kalmadan masaüstü bilgisayarınız ile vpn bağlantı oluşturabilirsiniz ...

http://www.freecanadavpn.com/ adresine girip yayınlanan bilgiler ile yeni bir vpn baglantı oluşturun
    oluşturduğunuz vpn bağlantısını seçip özellikler yapınız oradan paylaşım ı seçiniz aktifleyiniz.
    paylaşımı açtıktan sonra yerel ağ bağlantınızda yeni ip nolar yazacak bnları silip otomatik ip olarak bırakınız
    sonra vpn bağlantınız ile bağlantı kurunuz.
    whatismyip adrsinden ip nizin vpn den alınan ip olduğundan emin olun.
    daha sonra yerel ağ bağlantısını açıp ipv4 adresindeki ip adresini not ediniz bu bilgisayarımızın ip si .
    bilgisayar ile işimiz bitti.
    şimdi xbox ı açıp network ayarlarına geliniz.
    otomatik ip olarak yazan deper not alınız.
    ardından munueli seçip degerleri giriniz.
    usteki ip ye xbox ın otomatik olarak aldıgı ip yi ekleyin.
    submask 255.255.255.0
    gatawey kısmına bilgisayar ip sini ipv4 olanı yazınız .
    dns kısmına birincil oaln yere 8.8.8.8
    ikincil dns ye 8.8.4.4
    olarak gidip bağlantı kurmayı deneyiniz

• Hotspot Shield indirip kurdum ama 7 günlük deneme sürümünü aktifleştiremedim bir türlü. PC'yi UK'den giriyormuş gibi gösterip siteden indirme geçmişine atayım dedim siteden de alamadım Hiç değilse indirme geçmişine atsak bir ara uğraşıp indiririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzprmksz

Hotspot Shield indirip kurdum ama 7 günlük deneme sürümünü aktifleştiremedim bir türlü. PC'yi UK'den giriyormuş gibi gösterip siteden indirme geçmişine atayım dedim siteden de alamadım Hiç değilse indirme geçmişine atsak bir ara uğraşıp indiririz.

Dostum programa tıkla zaten seni register sayfasını yönlendiricek yada web sayfası aç ordanda seni register sayfasına yönlendiricek ordan alabilirsin ben öyle indiriyorum ha free versiyonda ilk kez denicem temmuzda bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

quote:

Hotspot Shield indirip kurdum ama 7 günlük deneme sürümünü aktifleştiremedim bir türlü. PC'yi UK'den giriyormuş gibi gösterip siteden indirme geçmişine atayım dedim siteden de alamadım Hiç değilse indirme geçmişine atsak bir ara uğraşıp indiririz.

Dostum programa tıkla zaten seni register sayfasını yönlendiricek yada web sayfası aç ordanda seni register sayfasına yönlendiricek ordan alabilirsin ben öyle indiriyorum ha free versiyonda ilk kez denicem temmuzda bakalım

Tamam başka laptop ile denedim çözüldü. Şimdi download history'e attım ama VPN olmadan konsol otomatik indirmeye başladı %80'de kesilecek galiba? İndirmeyi iptal edip VPN açıp download history'den başlatmak lazım herhalde?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

quote:

Tamam başka laptop ile denedim çözüldü. Şimdi download history'e attım ama VPN olmadan konsol otomatik indirmeye başladı %80'de kesilecek galiba? İndirmeyi iptal edip VPN açıp download history'den başlatmak lazım herhalde?

valla dostum ben garanti olsun diye vpn'i sürekli açık bıraktım gece 12'de bıraktım 3 mbps internet ile sabah %60 mı %40 mı neydi 4 gibide bitti bu internet hızıyla düşün hiç kapatmadım vpn'i ben

• Oyunu indirince hesabimiza mi eklenecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

Oyunu indirince hesabimiza mi eklenecek ?

Evet tamamen senin olacak

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.