Yarbay
27 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 5)
Gönderileri
2000TL civarında 1080P ekranlı ve 128gb yada daha fazla sdd'li bir laptop. Çoğunlukla ev dışında kullanacağım için hızlı, taşınabilir ve güzel pil süresi olan bir şey arıyorum. Fiyat 300TL kadar oynayabilir.
1 yıldır oyuna girmemiştim o yüzden meraktan battlenet'i açtım her şey yolundamı diye fakat oyun ve battletag silinmiş. Böyle bir şey başına gelen yada çözmeme yardım edebilecek birisi var mı ?
Kitap okumayı bırakalı neredeyse 3 yıl oldu. Defalarca kitap evlerine girdim son bir kaç ayda. O kadar çok okumam gerektiğini bildiğim kitap içinden bir tane bile seçip başlayamıyorum okumaya. Böyle uzun süreli ara veren bir kişi için önerilerinizi bekliyorum.
USB3 3 icin driver yukledim kendiliginden reset atti bilgisayar acildiginda calismiyorlardi. Sonra ben reset attim belki duzelir diye. "Windows baslatiliyor" ekranina kadar hepsi calisiyor fakat o ekran gectigi anda calismayi durduruyorlar. Nasil cozebilirim ?
7. siniftan beri burs aliyorum. Universitede de devam eder mi ?
Tercih yaptigim okullardan hicbirini kazanamamissam puanim duser mi ?
Ygs ve lys-5 egitimi veren dershaneler hangileri ?
23bin iyi mi ? Yoksa seneye tekrar mi hazirlansam ?
Hesap acarken email i eksik yazdigimi farkedip degistirmek istedimfakat yeni yazdigim email i bir turlu kabul etmiyor email yada sifre yanlis diyor. Degistirmenin baska bir yolu var mi yoksa yeni hesap mi aciyim ?
Yakin zamanda 7th gen. classic almayi dusunuyorum. Parasini hak eder mi yada daha iyi alternatifleri var mi ?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Dizi Film Müzik Oyun
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
Steam
asicimbomlu
Notebook
Acer
PSN ID
LastChanceTR
Xbox Live GamerTag
ValeDecem
Game Center
LastChanceTR
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.615
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 24.122 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 365 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.