Binbaşı
20 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Xbox 360`dan sonra konsol dünyasina cok uzak kaldigim icin bi kac sorum olucakti.

- Suan piyasada gördügüm kadariyla cok fazla xbox gamepadleri cikmis durumda.(7.nesil 8.nesil vs.) Bunlarin arasindaki fark nedir?

- Xbox serie x ve s arasindaki kollarda bi fark var mi?

- Birde hangilerini Windows 11 PC de kullanabilirim? Kablolu ve Kablosuz.

Cevaplar icin simdiden cok tesekkür ederim.

Apple tv almayı düşünüyorum fakat 4. Nesilin arayüzüne baktığımda çok hoşuma gitti. 3. Nesilin arayüzü güncelleme ile değişti mi? Yani 4. Nesil ile aynı mı?
Apple tv almayı düşünüyorum fakat 4. Nesilin arayüzüne baktığımda çok hoşuma gitti. 3. Nesilin arayüzü güncelleme ile değişti mi? Yani 4. Nesil ile aynı mı?
Şu resmin ip6 boyutlarını bulabilirmisiniz. Baya bi baktım fakat hep pc için vardı.
Braun j300 hakkında bilgisi olan var mı acaba? Artıları eksileri nelerdir. Almaya değer mi?
Yada şu ürün arasında kaldım. İkisinin linkini vereyim.
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_ARCELIK-K-1579-800-W-Tam-Elma-Inox-Katı-Meyve-Sıkacağı,103452,504124,1062579.html?langId=-14

http://www.vatanbilgisayar.com/j-300-kati-meyve-sikacagi-800-watt.html
Ayın 20sine kadar kullanmam gereken 22$ var hesabımda ve alacak bişi bulamadım. Toplamda 36$a kadar birşeyler alabilirim.
Her oyunun dlc si olur. Her türde arcade olur.
Bi kaç aydır xbox 360ı açmıyordum. bugün açtığımda 36$ vardı içinde. Herkese mi dağıtıldı yoksa bana özel birşey mi bu
😄😃😀
Bi doğum günü hediyesi için resme yazı yazılcak. Güzel bi şekilde yazabilen varsa pm atabilir mi lütfen
Yakın zamanda avrupa için vize alanlar pm atarsa sevinirim. Soracak bi kaç sorum var.
Hakkında
Forum İmzası:
♦ Prison Break ♦ The Walking Dead ♦ Revolution ♦ Dexter ♦ Breaking Bad ♦
Forum İkinci El İmzası:
SORUNSUZ ALIŞVERİŞLERİM:dESiLVer,okabatas,brkkyk,nucLear,mustaademir,Thief.,II G4ngsTeR II
Hakkımda:
[link7a33da63dbc7fbea108cb98f81a66e534.jpg
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PSP
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.905
İkinci El Bölümü Mesajları: 121
Konularının görüntülenme sayısı: 178.464 (Bu ay: 1.619)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 261 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.