Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.301
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stalaggh

quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

şubat ayında hangi oyunlar olacak acaba ocaktaki oyunlar bana göre değildi

varmı tahmini olan?

Her yeni ayda ücretsiz olarak verilecek oyunlar, önceki ayın son günlerinde açıklanıyor. Şubat ayı oyunları da yine 30-31 Ocak gibi açıklanır.

anladım hocam.yıllık üyelik alıcam ama şimdi xbox ım yeni olduğu için ilk aylık ücretsiz üyeliğimi dahi henüz başlatmadım:) o yuzden merak etmekteyim önümüzdeki ayın oyunlarını :)

Cokta buyuk beklentilere girmemek lazim sonucta microsoft son 2 aydir kanser ediyordu bizi sonra birden sleeping dogs geldi sasirdik..sonucta diyecegim oyle beklentileri yuksek tutmayin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lara croft ne zaman yayınlanacak acep? bu gece indiririz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemrsona

lara croft ne zaman yayınlanacak acep? bu gece indiririz sanırım

Yayınlandı zaten ;http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Lara-Croft-GoL/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410a59?DownloadType=Game#LiveZone
  • Lara croft iyiymiş hoşuma gitti benim açıkçası bu ay beklediğimden kat kat daha iyi oyunlar verdiler umarım şubat ayında da böyle olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurakkocoglu U kullanıcısına yanıt
    hadi o zaman vira bismillah diyerek lara croft indiriyoruz..
  • nedir bu yav... bildiğin süper marionun geliştirilmiş hali.. açıkçası ben hiç beğenmedim sleeping dogstan sonra tam bir hayal kırıklığı diyebilirim.
  • şubat ayında mortal kombatı bekliyorum ben.fiyatıda düşük oyunun yani hiç şaşırmam verirlerse.yani umarım onu koyarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemrsona

nedir bu yav... bildiğin süper marionun geliştirilmiş hali.. açıkçası ben hiç beğenmedim sleeping dogstan sonra tam bir hayal kırıklığı diyebilirim.

Beraber oynayabileceğin bir arkadaşın varsa ik kişilik modu daha zevkli. Çözmen gereken bulmacalar falan karmaşıklaşıyor ilerledikçe
  • lara croftu bulamamistim arkadas marketplace linki vermis bu aksam indiririm.

Gta 5 e fena sardim 2. defa bitiriyorum sira gelirse oynarim :) ama sleeping dogs guzele benziyo oynanir gercekten.

bende U.S hesap kullaniyorum ztn amerikadan almistim, far cry 2 yi 4 dolara satiyorlar mutlaka alip bitiririm xboxta da. 3 te baya ucuz firsatlar guzel oluyo ya.
  • şubatta metro 2033ü bekliyorum
  • lara croft harıka bır oyundu gercekten 2 gun basından kalkamadım..her türlü mekana gırıp her türlü sılahı kullanıyorsunuz..artı olarak basıtınden zoruna pek cok bulmaca mevcut..yaklasık 7-8 saat oynama süresi var co-op da cabası
  • Şöyle güzel bir FPS bir de yarış oyunu verirlerse bu ay süper olur. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Sekiz

Şöyle güzel bir FPS bir de yarış oyunu verirlerse bu ay süper olur. :)

valla kim olduğunu unuttuğum microsofttan yüksek seviyede bir yönetici 2014 ün ilk yarısının herkesi memnun edeceğini söylemiş twitterda.haber linkini bulamadım şuan ama umarım dediği gibi çıkar :)
  • quote:

quote:

valla kim olduğunu unuttuğum microsofttan yüksek seviyede bir yönetici 2014 ün ilk yarısının herkesi memnun edeceğini söylemiş twitterda.haber linkini bulamadım şuan ama umarım dediği gibi çıkar :)

Sleeping Dogs iyiydi gercekten,artik bu tarz guncel oyun bekliyorum ben MS'den. Butun oyunlarimi sattim 250gb hdd aldim live uyeligini yenileyecegim sadece. Umarim pisman etmezler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sleeping Dogs iyiydi gercekten,artik bu tarz guncel oyun bekliyorum ben MS'den. Butun oyunlarimi sattim 250gb hdd aldim live uyeligini yenileyecegim sadece. Umarim pisman etmezler :)

açıkcası bütün herkes yeni nesile odaklanmışken microsoftun 360 stoklarını eritmek için bf4 gibi yeni oyunlar hariç hepsini verebileceğini düşünüyorum.çünkü benim gibi ps3 kullanıpta xbox a gecip memnun olmak isteyen birçok insan olacaktır.e biraz memnuniyet sağlasınlar bir zahmet :)

• ust duzey bir ms yetkilisi adini bilmiyorum "ps+ gibi oyunlar neden vermiyorsun" diye sorulan soruya 2014 un ilk yarısı harika oyunlar icin söz verdi.
    kaynak:merlin kazani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çılgın Bir Denizci

ust duzey bir ms yetkilisi adini bilmiyorum "ps+ gibi oyunlar neden vermiyorsun" diye sorulan soruya 2014 un ilk yarısı harika oyunlar icin söz verdi.

Of of iyice meraklandım şimdi ne verecekler acaba :) umarım daha önceden satın aldığım bir şeyi vermezler :P

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurakkocoglu

quote:

ust duzey bir ms yetkilisi adini bilmiyorum "ps+ gibi oyunlar neden vermiyorsun" diye sorulan soruya 2014 un ilk yarısı harika oyunlar icin söz verdi.

Of of iyice meraklandım şimdi ne verecekler acaba :) umarım daha önceden satın aldığım bir şeyi vermezler :P

aynen öyle :D şöyle sağlam cooplu multili oyun gelsede oynasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurakkocoglu

quote:

Perfect Dark Zero verirler tarih öncesi dönemden, bizde adamlar yapmış deriz.

Şaka bir yana artık versinler şöyle 2012-2013 yılı yapımları bedavadan. Zaten yeni nesil konsolunu çıkarmışın, üstüne üstlük eski konsola 5 sene daha Live desteği vereceğini açıklamışsın, bari milletin seveceği oyunlar da verde 2 sene sonra eski nesil Live'da in cin top oynamasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 24 Ocak 2014; 23:37:05 >

• Gelecek ayın oyunlarını sabırsızlıkla bekliyorum. Ne zaman belli olur tam olarak?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.