Binbaşı
19 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhabalar, bir çok konuyu inceledim fakat yine tam emin olamadım.
https://www.hepsiburada.com/wd-blue-1tb-5400-rpm-128mb-2-5-sata-iii-6-gb-s-cache-7-wd10spzx-p-HBV000008JQUC?magaza=Harddisk Dünyası

Şöyle bir şey alıp taksam sıkıntı çıkarmadan kullanabilir miyim?

Veya sizin bir tavsiyeniz var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Yeni telefon arayışı içindeyim, şuanki telefonum mate 10 lite

Aklımdaki telefonlar başlıkta yazıyor. A70 kamera ve boyut olarak daha cezbetti ama mate 20 lite ında güzel özellikleri var.

Siz olsanız hangisini alırsınız?
Herkese selamlar,

2004 148 bin küsür de chevrolet lacettiye sahibim. Son zamanlarda vites geçişleri iyice zorlaştı, özellikle 1., 2. ve 4. viteslerin geçişleri iyice kemikleşti zor geçiyor. Son bakıma gittiğimde bu sorundan bahsetmedim ama baskı balatayı kontrol etmelerini istedim ve hiçbir sorun olmadığını söylediler.

Aklıma şanzıman yağını değiştirmek geldi, sizce bi faydası olur mu? Bazı kısım şanzıman yağının değişmesine gerek yok bazı kısım gerek var diyor.

Baskı balata 2015 nisanda değişti 114 bin km deyken, bununla birlikte şanzıman yağıda değişmiş midir?

Teşekkürler.
Herkeze merhaba arkadaşlar.

2004 117k daki chevrolet lacetti aracımızdaki 1- airbag ikaz lambası sürekli yanmaya başladı. Bir çok kez bilgisayarla söndürdük ama sorun hala tekrar ediyor. Bunun sebebi ne olabilir ve nasıl bir çözüm önerirsiniz. Garip tarafı serviste yapamadı.

2- Birde rölantide titreme yapıyor araç. Devir göstergesi yerinde sabit durmuyor. Servise götürdük (Şansımıza rölantide titreyen araç oraya gidince titremedi) hiç bir sıkıntı yok gaz kelebeği, rölanti pompası, adaptasyonu iyi dediler eğer olursa bu sefer rölanti beynini değiştiririz dediler. Bu sorunun başka bir sebebi olabilir mi?

Ve İşin asıl garip yanı bu olaylar arabayı ilk alıp 4 gün sonra serviste bakımları olup bittikten sonra olmaya başladı. 1-1.5 ay geçti bakım yapılalı ve o zamandır var. Bakımdan sonra böyle bir şey olabilir mi yoksa olacağı mı varmış?

İlk fırsatta resim veya video koymaya çalışacağım. Herkese şimdiden teşekkürler
Saat hakkında bilgisi olan mı var mı? 55 mm olması hoşuma gitti. Şimdi kullandığım casio w-220 49,8 mm fakat pek sportif durmuyor alırken pek akıllı davranmadım marka diye aldım.

Bu saati düşünüyorum

http://www.hepsiburada.com/liste/dexter-dx12066rss-erkek-kol-saati/productDetails.aspx?productId=sadzyndx12066rss&categoryId=25008404
Arkadaslar merhaba arkadasimin telefonuna kitkat in betasini kurmustuk sd kart araciligiyla bir web sitesinden yararlanip ancak suanda full surum icin sistem guncelle diyince klasik bir ağ hatasi veriyor bunu nasil cozebiliriz illa pc uzerinden mi aticaz guncellemeyi ?
Arkadaşlar merhaba az önce edge of tomorrow'u izledim ve film gerçekten harikaydı şaşırdığım sahneler çok oldu.

Bu tarz filmler varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim. Sadece bildiğim source code var
Arkadaşlar merhaba telefonum (samsung gt-5570) kitlenmeye başladı ve artık bu durum canımı sıkmaya başladı bende yeni tel almaya karar verdim

İstediğim 500 TL civarı iyi ve güzel bir telefon.

Şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar başlıktada dediğim gibi başarıların dili değişti bu yüzden hiçbir şey anlamıyorum ve tamamlayamıyorum. Yardım lütfen
Herkeze merhaba düşündüm ki herkez nasıl bir class kurduğunu buraya yazarsa yeni oyuncular ve bir türlü nasıl bir sınıf yaratacaklarını bilmeyenler için bir öneri olabilir

Ben şuanda 3. prestige'in 24 levelindeyim

4 loadout kullanıyorum

1. M27 IAR-ACOG SCOPE-SİLENCER-RAPİD FİRE/Secondary-Lethal-Tactical kullanmıyorum/READY UP--QUİCKDRAW-FOCUS-FULLY LOADED-EXTRA ATTACHMENT/SAT COM-GUARD DOG-TRİNİTY ROCKET

2.LSAT-ACOG SCOPE-SİLENCER-RAPİD FİRE/Secondary-Lethal-Tactical kullanmıyorum/READY UP--QUİCKDRAW-FOCUS-FULLY LOADED-EXTRA ATTACHMENT/SAT COM-GUARD DOG-TRİNİTY ROCKET (BUNDA PEK EMİN DEĞİLİM BAZEN GÜZEL KİLL ALIYORUM BAZEN SİNİRLENİP KALDIRIYORUM )

3.FAD-ACOG SCOPE-SİLENCER-FOREGRİP/Secondary-Lethal-Tactical kullanmıyorum/READY UP--QUİCKDRAW-FOCUS-FULLY LOADED-EXTRA ATTACHMENT/SAT COM-GUARD DOG-TRİNİTY ROCKET

4.SC-2010-ACOG SCOPE-SİLENCER-FOREGRİP/Secondary-Lethal-Tactical kullanmıyorum/READY UP--QUİCKDRAW-FOCUS-FULLY LOADED-EXTRA ATTACHMENT/SAT COM-GUARD DOG-TRİNİTY ROCKET

ben şimdilik bunları kullanıyorum sizin fikirlerinizi de merak ediyorum
Hakkında
Forum İmzası:
...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Ps4
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Sony
TV
Philips
Klima
Klima
Notebook
HP
Notebook
Toshiba
Notebook
Dell
PSN ID
GameyOak
Xbox Live GamerTag
GameyOak
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.118
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 43.378 (Bu ay: 339)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 96 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.