Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.302
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de senin gibi düşünüp, 10 gün önce TR hesaba geçmiştim. Ama hala US hesaptayım. 3 kere destek ile görüştüm, TR'de gözüküyorsunuz diyorlar ama, ısrarla US hesaptayım:) İyi ki de US'de kalmışım yoksa 7.5 dolara Spec-ops u alamayacaktım. Evet, bu oyun da yok TR'de:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Ben de senin gibi düşünüp, 10 gün önce TR hesaba geçmiştim. Ama hala US hesaptayım. 3 kere destek ile görüştüm, TR'de gözüküyorsunuz diyorlar ama, ısrarla US hesaptayım:) İyi ki de US'de kalmışım yoksa 7.5 dolara Spec-ops u alamayacaktım. Evet, bu oyun da yok TR'de:)

Acaba xbox one da lokalizasyon en azından marketplace için daha iyi olacak mı merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalaggh

uk hesap kullaniyorum.halo reach in demosunu indiremiyorum.yine bu içerik bölgenizde yok gibi bir uyari veriyor.aynisi call of duty de de oldu.tamam cod neysede halo gibi bir oyunda bunu vermesi saçma degilmi?

1.bu oyunları illa cd alipmi oynmam gerek?
    2.uk hesap açtığm için mecbur vpn kullanmak zorundamiyım? bölge kodu pal olanlarda vpn e gerek yok diye biliyorum? doğrumudur?
    3.market placedeki içerikler region free değilmi? neden reach ve cod da kilitli?

arkadaşlar yanıtlarınıza göre gold üyeliğimi başlatıcam yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar varmı şu 3 soruya cevap verebilecek biri?
  • UK hesapta Halo 3, Halo Reach ve Ghosts hariç tüm COD oyunlarını almak için VPN şart. Bölge kodu ile alakası yok, ip kilidi var oyunlarda. IP kilidi, Live'ın açık ara en saçma ve kötü olayı zaten.
  • lara croft a son 3 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

lara croft a son 3 gün

Hocam Sleeping Dogs bitti ve gerçekten dediğiniz gibi çok güzeldi. Lara Croft nasıl, onu da oynamadım daha önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walter Heisenberg

quote:

lara croft a son 3 gün

Hocam Sleeping Dogs bitti ve gerçekten dediğiniz gibi çok güzeldi. Lara Croft nasıl, onu da oynamadım daha önce

Arcade kategorisinde eglencelik bir oyun ama sonucta sleeping dogs kulvarinda degil..tepe kamerasindan bakis acisi var ve turunde cok begenilen bir oyun ucretsiz demosuda var liveda.

• quote:

UK hesapta Halo 3, Halo Reach ve Ghosts hariç tüm COD oyunlarını almak için VPN şart. Bölge kodu ile alakası yok, ip kilidi var oyunlarda. IP kilidi, Live'ın açık ara en saçma ve kötü olayı zaten.

cevaplarınız için teşekkürler.evet ip kilidi kadar saçma bir olay görmedim daha.

anladım hocam.uk hesapta halo reach hariç demişsiniz ama benim çekemediğim oyun reach zaten.bu dedikleriniz cod oyunları için geçerli değilmi?
    diğer oyunları vpn kullanmadanda satın alabilirim?
  • Ghosts hariç tüm COD oyunları demek istemiştim orada hocam. Halo 3 ve Reach VPN ister zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walter Heisenberg

quote:

lara croft a son 3 gün

Zevkle oynadigim ilk oyun. Ozellikle iki kisilik olani cok iyiydi

• Arkadaşlar UK veya USA hesaptan indirilen Hitman Absolution'ı Türkiye bölgesinden indirdiğimiz taktirde dil seçeneği de Türkçe oluyormu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krupp K5

Arkadaşlar UK veya USA hesaptan indirilen Hitman Absolution'ı Türkiye bölgesinden indirdiğimiz taktirde dil seçeneği de Türkçe oluyormu acaba?

Hitman TR hesapta satılıyor olsa, iyi fikirmiş aslında hocam:)
  • Ben de şimdi fark ettim.İlginç bir şekilde oyunun kendisi yok ama eklentilerinin maşallah hepsi var.Gözüm diğer Hitman oyunlarına kaymış.
  • quote:

Ghosts hariç tüm COD oyunları demek istemiştim orada hocam. Halo 3 ve Reach VPN ister zaten.

anladım hocam teşekkürler :)
  • şubat ayında hangi oyunlar olacak acaba ocaktaki oyunlar bana göre değildi

varmı tahmini olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 12 Ocak 2014; 22:57:24 >
  • sleeping dogs u indirdim, fena degil sonucta beles oyun. bi 15 dakika oynadim full dovustum. sanirim sadece kos dovus ates et olayi var araba surme fln yok dimi third person shooter olmasina ragmen. bide ben tomb rider u bulamadim, full bedava mi yoksa indirim mi var ? cunku ben sadece indirimli gordum hala bedava mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

sleeping dogs u indirdim, fena degil sonucta beles oyun. bi 15 dakika oynadim full dovustum. sanirim sadece kos dovus ates et olayi var araba surme fln yok dimi third person shooter olmasina ragmen. bide ben tomb rider u bulamadim, full bedava mi yoksa indirim mi var ? cunku ben sadece indirimli gordum hala bedava mi acaba ?

Araba sürme var. Birçok yarış bölümü de olacak ilerleyen bölümlerde. motor yarışı , araba yarışı. 50 küsur bölümü olan bir oyun. Her bölümde senaryoya göre oynuyorsun.
    Ben geçmekte zorlandığım bölümlerde youtube'da bölümlerle ilgili videolar var. Onlarda yardımcı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakus35.5

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

sleeping dogs u indirdim, fena degil sonucta beles oyun. bi 15 dakika oynadim full dovustum. sanirim sadece kos dovus ates et olayi var araba surme fln yok dimi third person shooter olmasina ragmen. bide ben tomb rider u bulamadim, full bedava mi yoksa indirim mi var ? cunku ben sadece indirimli gordum hala bedava mi acaba ?

Araba sürme var. Birçok yarış bölümü de olacak ilerleyen bölümlerde. motor yarışı , araba yarışı. 50 küsur bölümü olan bir oyun. Her bölümde senaryoya göre oynuyorsun.
    Ben geçmekte zorlandığım bölümlerde youtube'da bölümlerle ilgili videolar var. Onlarda yardımcı oluyor.

sagolasin iyiymis o zaman oynanilip bitirilcek bi oyun gibi duruyo ztn fena degil.

• quote:

şubat ayında hangi oyunlar olacak acaba ocaktaki oyunlar bana göre değildi

varmı tahmini olan?

Her yeni ayda ücretsiz olarak verilecek oyunlar, önceki ayın son günlerinde açıklanıyor. Şubat ayı oyunları da yine 30-31 Ocak gibi açıklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

şubat ayında hangi oyunlar olacak acaba ocaktaki oyunlar bana göre değildi

varmı tahmini olan?

Her yeni ayda ücretsiz olarak verilecek oyunlar, önceki ayın son günlerinde açıklanıyor. Şubat ayı oyunları da yine 30-31 Ocak gibi açıklanır.

anladım hocam.yıllık üyelik alıcam ama şimdi xbox ım yeni olduğu için ilk aylık ücretsiz üyeliğimi dahi henüz başlatmadım:) o yuzden merak etmekteyim önümüzdeki ayın oyunlarını :)

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.