Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.302
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu olaya biraz cahilim gold olan uyeler belli oyunlari indirebilcek mi bedavaya ? su ana kadar spartacus ve assasin creed i ucretsiz indirmistim, Amerikadan aldim xboxi bu dediginiz lara croft u fln indirebilir miyim ?
  • Beyler, Mafia 2 şu an TR hesapta 12 TL! Bu arada Far Cry 3 de yarı yarıya indirimde (30 TL) 2K oyunları yani. İlgililere duyurulur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

beyler bu olaya biraz cahilim gold olan uyeler belli oyunlari indirebilcek mi bedavaya ? su ana kadar spartacus ve assasin creed i ucretsiz indirmistim, Amerikadan aldim xboxi bu dediginiz lara croft u fln indirebilir miyim ?

Gold uye olursan indirebilirsin. Assasins i indirdigine gore gold uyeymissin daha once.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 8 Ocak 2014; 0:55:04 >
  • Beyler Türkiye bölgeli hesap kullanan bir arkadaşım şu oyunlar marketplace de mevcut mu, bakabilir mi?

Blazblue
    Persona 4: Arena
    Street Fighter X Tekken
    King of Fighters 13
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

beyler bu olaya biraz cahilim gold olan uyeler belli oyunlari indirebilcek mi bedavaya ? su ana kadar spartacus ve assasin creed i ucretsiz indirmistim, Amerikadan aldim xboxi bu dediginiz lara croft u fln indirebilir miyim ?

Gold uye olursan indirebilirsin. Assasins i indirdigine gore gold uyeymissin daha once.

tamam hocam gold uyeyim online fln oynuyorumda tam olarak hangi bolumden inidiroyum ? assasin fln ana sayfada cikmisti cunku, free oyunlari on demand de mi aratiyoruz ?
  • arkadaşlar bu ayda 2 oyun haricinde ücretsiz oyun yok mu xbox live de? PSN 'de epeyce oyun vardı ücretsiz, eski falan ama iş görüyordu :) Bunda bulamadım birkaç tane haricinde
  • quote:

quote:

quote:

tamam hocam gold uyeyim online fln oynuyorumda tam olarak hangi bolumden inidiroyum ? assasin fln ana sayfada cikmisti cunku, free oyunlari on demand de mi aratiyoruz ?

on demand bölümüne gelin, browse games kutucuguna tıklayın orda most populers games te sleepıng dogs u en başlarda görürsünüz..veyahut yıne browse games sekmesine gelip alfabetık arama kısmı var üstte orada s harfınden aratabılırsınız..lara croft ayın 15 ınde sonra ucretsız yanlız ayın 15 ıne kadar sleepıng dogs var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 8 Ocak 2014; 10:33:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

arkadaşlar bu ayda 2 oyun haricinde ücretsiz oyun yok mu xbox live de? PSN 'de epeyce oyun vardı ücretsiz, eski falan ama iş görüyordu :) Bunda bulamadım birkaç tane haricinde

her ay 2 adet oluyor.
  • quote:

quote:

arkadaşlar bu ayda 2 oyun haricinde ücretsiz oyun yok mu xbox live de? PSN 'de epeyce oyun vardı ücretsiz, eski falan ama iş görüyordu :) Bunda bulamadım birkaç tane haricinde

her ay 2 adet oluyor.

Anladım hocam eskiyip de sürekli ücretsiz e düşen yok sanırım. Tşkler
  • quote:

quote:

quote:

her ay 2 adet oluyor.

Anladım hocam eskiyip de sürekli ücretsiz e düşen yok sanırım. Tşkler

eskıyen degılde arcade kısmında ucretsız oyunlar var şunlar

ascend hand of kul
    happy wars
    crimson alliance
    harm's way
    dorıtos crash curse 1 ve 2
    pinball fx
    world series poker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 8 Ocak 2014; 10:37:27 >

• Çok sağolasın hocam bunları istiyordum işte..
  • Yalnız ascend doritos2 ve poker çıktı bende diğer oyunları bulamadı
    TR hesap olduğu için mi acaba
  • quote:

Yalnız ascend doritos2 ve poker çıktı bende diğer oyunları bulamadı
    TR hesap olduğu için mi acaba

happy wars olması lazım tr hesaptada ayrıca poker oyununun ısmı kısaltılmıstır sanırım wsop olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 8 Ocak 2014; 10:47:34 >
  • akşam bir kez de cihazdan kontrol edeyim bakayım. Live'de çıkmıyor pc den giriş yapıyorum şu an.. Pinball olaydı eyiydi neyse sağlık olsn. Tşk ettim yardımlar içn
  • quote:

quote:

quote:

quote:

on demand bölümüne gelin, browse games kutucuguna tıklayın orda most populers games te sleepıng dogs u en başlarda görürsünüz..veyahut yıne browse games sekmesine gelip alfabetık arama kısmı var üstte orada s harfınden aratabılırsınız..lara croft ayın 15 ınde sonra ucretsız yanlız ayın 15 ıne kadar sleepıng dogs var..

anladim tesekkurler, normal aratmayla cikiyosa sorun yok ztn aratmayi biliyorum eyw.

• uk hesap kullaniyorum.halo reach in demosunu indiremiyorum.yine bu içerik bölgenizde yok gibi bir uyari veriyor.aynisi call of duty de de oldu.tamam cod neysede halo gibi bir oyunda bunu vermesi saçma degilmi?

1.bu oyunları illa cd alipmi oynmam gerek?
    2.uk hesap açtığm için mecbur vpn kullanmak zorundamiyım? bölge kodu pal olanlarda vpn e gerek yok diye biliyorum? doğrumudur?
    3.market placedeki içerikler region free değilmi? neden reach ve cod da kilitli?

arkadaşlar yanıtlarınıza göre gold üyeliğimi başlatıcam yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 10 Ocak 2014; 22:21:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler Türkiye bölgeli hesap kullanan bir arkadaşım şu oyunlar marketplace de mevcut mu, bakabilir mi?

Blazblue
    Street Fighter X Tekken
    King of Fighters 13

Hiçbiri yok. Merak ettiğin oyunların TR hesapta olup olmadığını öğrenmek için TR hesabı kullanmana gerek yok. Sitede en altta ülkeye tıklayıp TR yap. Aradığını oyunu yaz, fiyat varsa oyun da vardır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Beyler Türkiye bölgeli hesap kullanan bir arkadaşım şu oyunlar marketplace de mevcut mu, bakabilir mi?

Blazblue
    Street Fighter X Tekken
    King of Fighters 13

Hiçbiri yok. Merak ettiğin oyunların TR hesapta olup olmadığını öğrenmek için TR hesabı kullanmana gerek yok. Sitede en altta ülkeye tıklayıp TR yap. Aradığını oyunu yaz, fiyat varsa oyun da vardır:)

Oha nasıl hiç biri yok yahu Microsoft kafayı yemiş olmalı Resmen hiç sallamıyorlar Türkiye marketplace-i. Hadi bazılarını anladım da sfxt nasıl olmaz, aklım ermiyor valla.

• quote:

quote:

quote:

Blazblue
    Street Fighter X Tekken
    King of Fighters 13

Oha nasıl hiç biri yok yahu Microsoft kafayı yemiş olmalı Resmen hiç sallamıyorlar Türkiye marketplace-i. Hadi bazılarını anladım da sfxt nasıl olmaz, aklım ermiyor valla.

Neden us hesap kullanıyoruz sanıyorsun :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurakkocoglu

quote:

quote:

quote:

Blazblue
    Street Fighter X Tekken
    King of Fighters 13

Neden us hesap kullanıyoruz sanıyorsun :D

Yahu ben de Macar hesap kullanıyorum ancak hani nesil bitti, gold ile de her ay bedava oyun veriliyor ve bazılarını VPN yüzünden alamıyorum. Acaba geçeyim mi diye bir düşündüm ancak yok artık hayatta geçmem:)

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.