Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.301
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: B&LueMans

Gelecek ayın oyunlarını sabırsızlıkla bekliyorum. Ne zaman belli olur tam olarak?

Tahminen ocak 30-31 arası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurakkocoglu

quote:

Orijinalden alıntı: B&LueMans

Gelecek ayın oyunlarını sabırsızlıkla bekliyorum. Ne zaman belli olur tam olarak?

Tahminen ocak 30-31 arası.

Teşekkür ederim hocam
  • Sevgili arkadaşlar benim xbox daha bir aylık olmadı, 1 aylık live üyelik içinden çıktı ve haftaya filan bitecek, sormak istediğim bir şey var, bu bölge işi nedir nereden ayarlanır, istediğimiz gibi ülke seçebiliyoruz zaten bunun dışında ne yapılması lazım US UK TR gibi bölgelerden faydalanmak için, birdahaki live üyeliğimi etkinleştirirken dikkate almam gerekenleri öğrenmek için soruyorum. Ayrıca ilk oynadığım oyunlardan biri olan "wolfenstein" oyununuda 9 tl ye satın alabildiğim için çok mutluyum. Lara Croft' da co-op ile harika gerçekten. Sleeping dogs da çok güzel. Mafia2 de 12 tl ye harika oldu ilk oynamak istediğim oyunlardan biriydi. Şimdilik herşey güzel gibi. Bölge ile ilgili sorunları çözebilmiş değilim ama. Mesela Forsa Motorsport 4 de dlc paketlerini alamıyorum, MW3'te servera bağlanıp harita indiremiyorum ve dolayısıyla multiplayer oynayamıyorum, bölge kodu ve live'in kullanımı ile ilgili vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar birşey soracağım,

Benim 1 aylık live üyeliğim var (bundle setten çıkan). Henüz aktif etmedim. Her ay 2 ücretsiz oyunu ayın 1'inde ve 16'sında yayınlıyorlar sanırım. ben üyeliğimi ayın 29 veya 30'unda aktif etsem;
    **Hem ocak ayının 2. oyununu
    **Hem şubat ayında yayınlanacak 2 oyunu
    **Hemde mart ayında yayınlanacak ilk oyunu indirebilir miyim?

??????

• quote:

Orijinalden alıntı: feza1905

Arkadaşlar birşey soracağım,

Benim 1 aylık live üyeliğim var (bundle setten çıkan). Henüz aktif etmedim. Her ay 2 ücretsiz oyunu ayın 1'inde ve 16'sında yayınlıyorlar sanırım. ben üyeliğimi ayın 29 veya 30'unda aktif etsem;
    **Hem ocak ayının 2. oyununu
    **Hem şubat ayında yayınlanacak 2 oyunu
    **Hemde mart ayında yayınlanacak ilk oyunu indirebilir miyim?

??????

Onay zamanına bağlı sanırım. Xbox Türkiye'den emaille onay mesajı da gönderiliyor. işlem ne kadar çabuk olursa işlemeye başlar. 1 ay içerisinde 2 oyunu indirirsin ama Mart başındakine yetişebilirse onu da indirebilirsin.

• Ocak ayı oyunları güzeldi umarım Şubat ayı oyunlarıda güzel olur
  • bu fifa 14 ile kingdoms of amalur indirimi 1 günlük mü yoksa 1 haftalıkmı bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gourcuff72 -- 28 Ocak 2014; 14:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gourcuff72

bu fifa 14 ile kingdoms of amalur indirimi 1 günlük mü yoksa 1 haftalıkmı bilgisi olan varmı?

1 haftalik bende alicam kingdom u kacmaz o fiyata light rpg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shank 2 2,5 dolara düşmüş almayı düşünen varsa kaçırmasın pc'de ilk oyununu oynamıştım gayet eğlenceliydi

• yarın mı belli oluyor şubat ayındaki ilk oyun?
  • Bugün de açıklanabilir belki, buradan takip edebilirsin;

http://majornelson.com/
  • bluelabel kullanıcısına yanıt
  • Açıklamadı gitti ya adam günlerdir bekliyorum :D

• hadi nelson amca açıkla artık
  • Twitter'dan pek anlamam ancak sitede şu yazı gözüküyordu ; "Tomorrow I’ll have a blog post up with the February Games With Gold titles"
    3 dakika önce yazmış. Yarını bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Sekiz

Twitter'dan pek anlamam ancak sitede şu yazı gözüküyordu ; "Tomorrow I’ll have a blog post up with the February Games With Gold titles"
    3 dakika önce yazmış. Yarını bekliyoruz...

Yarın açıklayacakmış aynen :)

• haleb açıklanmamış.umarım beklediğimize değer
  • Oyunlardan biri Dead island yuksek ihtimal ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabahtan beri bekliyorum merak içindeyim bu kadar beklettiler umarım güzel oyunlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Because music matters

Sevgili arkadaşlar benim xbox daha bir aylık olmadı, 1 aylık live üyelik içinden çıktı ve haftaya filan bitecek, sormak istediğim bir şey var, bu bölge işi nedir nereden ayarlanır, istediğimiz gibi ülke seçebiliyoruz zaten bunun dışında ne yapılması lazım US UK TR gibi bölgelerden faydalanmak için, birdahaki live üyeliğimi etkinleştirirken dikkate almam gerekenleri öğrenmek için soruyorum. Ayrıca ilk oynadığım oyunlardan biri olan "wolfenstein" oyununuda 9 tl ye satın alabildiğim için çok mutluyum. Lara Croft' da co-op ile harika gerçekten. Sleeping dogs da çok güzel. Mafia2 de 12 tl ye harika oldu ilk oynamak istediğim oyunlardan biriydi. Şimdilik herşey güzel gibi. Bölge ile ilgili sorunları çözebilmiş değilim ama. Mesela Forsa Motorsport 4 de dlc paketlerini alamıyorum, MW3'te servera bağlanıp harita indiremiyorum ve dolayısıyla multiplayer oynayamıyorum, bölge kodu ve live'in kullanımı ile ilgili vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

derdimi o kadar anlattım bir xboxçı forumdaş yardımcı olmadı gitti, hadi bi el atın arkadaşlar, live üyeliğimi yenilerken bölge seçimi mi yapmam lazım yoksa bölge seçimini istediğim zaman değiştirebilirmiyim gibi sorular var aklımda.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.