Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33433344334533463347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun herseyden once pahali, asiri sinir bozucu yerleri olabiliyor ama arkadas cevren varsa keyif alirsin. Takildiginiz yer olursa sorun soylerim :)
  • Abi bu yeni gelen 7vs7 savaşlar neymiş böyle valla ruh hastası oldum 1 saatte. 10 tane savaş yaptım, takımda benden başka 1 tane mi beyni düzgün şekilde çalışan adam olmaz ya? Adamın garajında maksimum Tier 5 tank var, geliyor birde kiralık olarak verilen WZ 5A ile oynamaya çalışıyor. Ters dönüp ölen mi dersin, kendini suya atıp boğan mı dersin. Gerçekten 1 saatte oyunu bırakma noktasına geldim bir daha elimi sürmem bu 7vs7 savaşlara...
  • Oyun görsün gözünüz oyun

Maçlar arka arkaya yapılmıştır.

Unutmadan hala sahip olmayanlara 260'ı şiddetle tavsiye ederim, 279-e falan hikaye bunun yanında.

Hız, müthiş bir top, yeterli zırh ve can puanı, bu tankta herşey var.
    http://wotreplays.eu/site/5212728#lakeville-moonwalker-object_260
    http://wotreplays.eu/site/5212748#pilsen-moonwalker-object_260
  • Beyler bu karaborsa olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

Beyler bu karaborsa olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?
    5,200,000 kredi bastım chryslere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

5,200,000 kredi bastım chryslere

Alıntıları Göster
    kaça kalır fikrin var mı?
  • quote:

kaça kalır fikrin var mı?

Alıntıları Göster
    2 HESABIM VAR 2. hesap için aldım o tankı tahminim 5 milyon ve üstü alır o tankı alamazsa da babayı alır :)
  • quote:

2 HESABIM VAR 2. hesap için aldım o tankı tahminim 5 milyon ve üstü alır o tankı alamazsa da babayı alır :)

Alıntıları Göster
    alabildin mi? ben 4 küsür verdim gelmemiş

birde lefh verilmişi ama o tükenmiş ne zaman geliyor bu tanklar?
  • quote:

alabildin mi? ben 4 küsür verdim gelmemiş

birde lefh verilmişi ama o tükenmiş ne zaman geliyor bu tanklar?

Alıntıları Göster
    Aldım 5.200.000 krediye chrysleri sabah 7.00 da bir parti akşam 19.00 da diğer parti geliyor her saat değişik tanklar
  • 5 milyon verende olmuş 10 milyonda oyunda baya bir GF K var :)

şimdi baktım SU-76GT yi kaçırmışız çok övüyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey11 -- 7 Şubat 2020; 22:5:32 >
  • quote:

5 milyon verende olmuş 10 milyonda oyunda baya bir GF K var :)

şimdi baktım SU-76GT yi kaçırmışız çok övüyorlardı
    20 m basanı bılıyorum

ama su 76 15.000 altın edecek bır tank degıl artık herkes patlayıcı atıyor deşiyor o tarz tankları

caernarvon ax gelirse bütün paranı bas al tank sat al derim
  • Birde VK 1001 P nin muadili gelecek diye bir söylenti var pre veya elit olarak paramız yetermi bilmiyorum tabi garajda biriken parçaları sattım 9 M dan fazla geldi güzel bişey gelirse şansımı denerim yine
  • quote:

Birde VK 1001 P nin muadili gelecek diye bir söylenti var pre veya elit olarak paramız yetermi bilmiyorum tabi garajda biriken parçaları sattım 9 M dan fazla geldi güzel bişey gelirse şansımı denerim yine
    o vk1001p muadili dediğin hangi tank bilmiyorum fakat progetto ya da caernarvon ax gelirse bütün paranı bas al tank sat al kaçırma gelsin ben 25.000.000 basarım caernarvon ax için
  • quote:

o vk1001p muadili dediğin hangi tank bilmiyorum fakat progetto ya da caernarvon ax gelirse bütün paranı bas al tank sat al kaçırma gelsin ben 25.000.000 basarım caernarvon ax için

Alıntıları Göster
    sabah caernarvon AX gelmiş alabildin mi ben kaçırdım
  • o tank altınla satılıyordu bende altın yoktu en çok ıstedıgım tanktı alamadım sağlık olsun bır suru 8 sevıye premıum tankım var
  • Beyler oyunda son durum nedir? Oyuncu sayısında düşüş var mı, tekrardan başlanmaya değer mi?
  • cenkbora kullanıcısına yanıt
    Oyun, zivanadan cikti :) Hergun biseyler degistirip sacma salak MM ve cildirmis bir RNG ile oyuna giriyorsun. Birkac degisik etkinlik olmasa oyuna giresin gelmez, o derece kotu. Gunluk takilmalik oynarim diyosan basla yoksa kesinlikle tavsiye etmem !...
  • Valla, adaletsiz maç dağılımı var, ama lanet olsun ulan deyip oyunu tümden pc'den sildirecek kadar da değil.

Oyun güzel ama bence sen hiç başlama, bağımlılık yapıyor lanet olasıca, dur lan şu görevi de bitireyim, hele bir seferler bitsin de, şu ödül tankı alayım bu kez son derken bakmışın ki anlamadan bağımlı olmuşsun bile.

Ben de şimdi 279'u alma derdine düştüm.

Alınca oynayacak mıyım ?

Yoo, kenarda yatacak, 260'ı zamanında almaya uğraşırken de oynamayacağımı biliyordum ve neticede uğraşarak aldım.

Oynadım mı ?

Nayır, kendimi yanıltmadım yani.
  • oyunda yeni sayılırım. mouse ile çok yukarı çıkılıyor sanki arty gibi ben bunu yapamıyorum bu ayar nasıl yapılıyor?
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    bence oyuna yazık etmeyelim bugün 14 günlük premium verdi ben bu zamana kadar oynadığım hiç bir online oyunda böyle bir alçakgönüllülük görmedim tabi oldu ama 1 gün max 3 gün hediyeler oldu ama adamlar 14 gün premium verdiler helal olsun vallahi
  • 
Sayfa: önceki 33433344334533463347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.