Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66.977
Cevap
122
Favori
2.415.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1636
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 365
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 103
  • Favoriye Eklediklerim 122
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GurcellOnline (3039 mesaj) UberJager (1938 mesaj) NDS (1901 mesaj) desiremusic (1772 mesaj) gölge kule (1455 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20956 mesaj) Mobil (7029 mesaj) Tablet (1987 mesaj) (14 mesaj) Mini (970 mesaj) Uygulama (93 mesaj) (2 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    16389 Mesaj

Oyun, zivanadan cikti :) Hergun biseyler degistirip sacma salak MM ve cildirmis bir RNG ile oyuna giriyorsun. Birkac degisik etkinlik olmasa oyuna giresin gelmez, o derece kotu. Gunluk takilmalik oynarim diyosan basla yoksa kesinlikle tavsiye etmem !...
    |
    |
    cenkbora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    Valla, adaletsiz maç dağılımı var, ama lanet olsun ulan deyip oyunu tümden pc'den sildirecek kadar da değil.

Oyun güzel ama bence sen hiç başlama, bağımlılık yapıyor lanet olasıca, dur lan şu görevi de bitireyim, hele bir seferler bitsin de, şu ödül tankı alayım bu kez son derken bakmışın ki anlamadan bağımlı olmuşsun bile.

Ben de şimdi 279'u alma derdine düştüm.

Alınca oynayacak mıyım ?

Yoo, kenarda yatacak, 260'ı zamanında almaya uğraşırken de oynamayacağımı biliyordum ve neticede uğraşarak aldım.

Oynadım mı ?

Nayır, kendimi yanıltmadım yani.
    |
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    oyunda yeni sayılırım. mouse ile çok yukarı çıkılıyor sanki arty gibi ben bunu yapamıyorum bu ayar nasıl yapılıyor?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj

bence oyuna yazık etmeyelim bugün 14 günlük premium verdi ben bu zamana kadar oynadığım hiç bir online oyunda böyle bir alçakgönüllülük görmedim tabi oldu ama 1 gün max 3 gün hediyeler oldu ama adamlar 14 gün premium verdiler helal olsun vallahi
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5422 Mesaj

ne zaman bıraktın bilmiyorum ama 3-4 yıl öncesinin mumla arar olduk. sıralamalı savaşlar dahil rezil durumda oyun. gürselin dediği gibi mm rezalet.

oyunu hangi takımın kazanacağına wg karar veriyor. sen tek başına veya (2/3 kişilik takımınla) istersen 10k vur, 8 kill yap wg nin istediği takım 4 bilemedin 5 dk içinde 15/3 kazanıyor. bununla ilgili 20-30 kadar resim de yolladım kendilerine. oyun saati 9 ile 11 dk arası 15/2 15/3 gibi bir skorla bitiyor. geçmiş sayfalarda vardı galiba buraya da koymuş olabilirim.

full yeşil nişanda attığın mermi yere gidiyor mesela.

bak bunları yazarken bir yandan da oyun açık, geliyor şimdi canlı canlı skor resmi de. şu anda biten oyunun taze sonucu altta.

diyorsan ki ben sabırlıyım, bunlara çok takmam, oynayabilirsin. üst üste 20 maç kaybeder mouse klavye parçalarım dersen hiç bulaşma.

tesadüfe bak ki bu da hemen peşina başladığım maç. bak wot ne güzel kolaylaştırıyor işimi, yazıyla anlatılacak şeyi hemen iki savaşta hallediverdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 26 Mart 2020; 2:22:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör cenkbora

• Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Oyunun ilk çıktığı dönemlerde oynamıştım. En iyisi tekrardan hiç başlamamak, teşekkür ederim hocam
  • Yarbay
    5422 Mesaj

ya şu konuda haklarını verelim, cadılar bayramı vs zamanları çok güzel etkinlikler yaptılar. gayet de zevkliydi çoğu. ama random oyun çok kötü. ve inanılmaz mod kullanan var. şikayet ediyorsun hiç bir şey oluyor.

sadece kafa dağıtmak için oynanır anlayacağın 1-2 saat o kadar.
    |
    |
    cenkbora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    Oyun görsün gözünüz oyun, her zaman olmasa da arada sırada böyle performans patlamaları yaşanabiliyor
    http://wotreplays.eu/site/5293928#lakeville-moonwalker-t-54_ltwt
    |
    |
  • Yarbay
    5225 Mesaj
    15 gün premium mis gibi geldi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    1660 super ekran kartıyla oynadım. kartın performansını merak edenler için basit replay aldım.https://www.youtube.com/watch?v=v0wnzx3M-_g&t=173s

kolay gelsin
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Good game camper
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    10 sene evvel yanlışlıkla ABD serverından hesap açtık diye 10 senedir yalvartıyorlar ama bir türlü EU'ya geçirtmiyorlar. Para verelim diyoruz gene kabul etmiyorlar. Neymiş efendim ABD'ye özel hediye ve bonus durumları olmuş. Bu şekilde EU'ya gelirsek haksızlık olurmuş. Bu da 3-4 yıl evvel verdikleri cevaptı. Bir gün arkadaş meraktan EU'dan bir hesap açmıştı ve 9-10 tane maç yapmıştık ve ben EU'daki kadar saçma oynayan insanlar görmedim. Oyunu hayatında ilk kez oynayan çocuk 2-3 tane top gun almıştı. Sıka sıka ilerleyenler, boş boş açıkta bekleyenler, intihar edenlerle dolu saçma sapan maçlardı. US'teki bebeler aşırı pro'lar o kadarını diyeyim.

Gene de 3-4 ayda bir ara ara girer oynardım ama son yaptıkları pislikten sonra öyle böyle tiksinmedim oyundan. Ben Japon tanklarını çok sevdiğimden bir zamanlar indirimden Chi-nu Kai satın almıştım. Tank aslında tam bir teneke. Zırh yok, hız yok ama topu oldukça güzel. Bir de gun depression mu diyorsunuz ne diyorsunuz o olay çok iyi. Sütre gerisinde bekleyip güzel damage veriyordum. Kısacası herkese hitap etmeyen bir tanktı ama ben seviyordum. Neyse efendim, bu herifçioğulları artık hangi premiumcu it ağladıysa tankın gun depression olayını sıfırlamış. Yemin ederim sıfırlamışlar. Namlu resmen eğilmiyor.

Yahu tankta zırh yok, hız yok, eşleştirme avantajı yalan, topu zaten nerflediler fark etmedik sanmasınlar ama tankın en önemli özelliği topun fazla eğilme mevzunu neden kırptılar anlamak mümkün değil. 2-3 tane maç yaptıktan sonra küfür kıyamet sattım tankı. İçinde de mis gibi ekstra ekipmanlar vardı.

Japon tankı demişken Japon ağacı geldiği dönem Chi-ri'nin şarjörlü olduğunu duyunca yemeyip içmeyip kasmıştım ve tankı açmıştım. Hedefim şarjörlü tankla şehir savaşlarında ortalığı dağıtmaktı. Size yemin ediyorum 300 maçta 1 kez şehir haritasına, yanlış hatırlamıyorsam Ruinberg'e vermişlerdi. Youtube'daki raplaylara baksan millet BatChat'ler ile bilimum şarjörlü tanklar ile şehir savaşlarında estiriyor ama 1 beni kez şehir haritasına denk getirdi adiler. O kağnı gibi teneke tankla çöl haritalarında tier 9 azmanlara karşı sinir krizleri geçire geçire oynadım.

Yine oyunun başlarında seviye 3-4'ken hep karşı takımda Churchill III olurdu ve ortalığı dağıtırdı. Ben de ona özenip indirimden Church aldım ama 400-500 maçta toplasan 10 bilemedin 15 kere tier 3 maça vermişlerdir. Adamlar beni direkt jagdpantherlerin, is2'lerin, king tiger'ların içine atıyor yem olarak. O zaman ben ne anladım premium tanktan?

En büyük hayal kırıklığım ise Youtube videolarını ağzımın suyu akarak izlediğim is3'ü ben aldığımda nerflemeleriydi. Önden anca t9, t10 tankların delebildiği zırh ben aldığım dönem peynire dönmüştü. Jagdpanzer'den bile dayak yiyecek duruma gelmiştim resmen.

10 sene evvel öğrenciyken başlamıştım ve doğal olarak bedavacıydım. Şimdi sürekli premium hesap alacak durumum olmasına rağmen sırf bu rezillikler yüzünden almıyorum. Birileri okur da yukarıya iletirlerse böyle yaparak para kaybediyorlar aslında. Tam Rus vizyonsuzluğu işte.
    |
    |

• Binbaşı
    1558 Mesaj
    Batchat'le gelmiş geçmiş en iyi maçım.

Pro olmayan biri olarak pro gibi oynadım, arada sırada böyle maçlar çıkabiliyor.

http://wotreplays.eu/site/5352781#erlenberg-moonwalker-bat_-ch_tillon_25_t

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar76 -- 26 Nisan 2020; 11:30:7 >
    |
    |

• Teğmen
    116 Mesaj
    Arkadaşlar hayırlı sabahlar. Ufak bir ricam olacak. Bilmediğim bir ayar var sanırım. Mermi izlerini açmanın yolu nedir? Birde bir kaç yayıncıda fps yanında parantez içi fps var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj
    2020MAYCELEBRATION

1 gün premium hesap kodu.
  • Yarbay
    2318 Mesaj
    Aga bu oyuna ne olmuş böyle bot dolmuş

Karantina da girdim gözüm kanadı
    http://wotreplays.eu/site/5364369#live_oaks-musty_cocorech-fv215b

Tekerlekli tanklar da fena yanlız =http://wotreplays.eu/site/5365072#airfield-musty_cocorech-panhard_ebr_90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 2 Mayıs 2020; 19:54:21 >
    |
    |

• Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj
    Oyunu birakmadim ama sadece gunuk birkac oyun oynayip cikiyorum. Cogu zaman sadece clan maclarina giriyorum. Hesapta yok yok ama oynayasim gelmiyor :D:D
  • Yarbay
    5225 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sadonanım

2020MAYCELEBRATION

1 gün premium hesap kodu.
    teşekkürler
    |
    |
  • Binbaşı
    1362 Mesaj

nihayet tanka doydun galiba ☺
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Oyunu birakmadim ama sadece gunuk birkac oyun oynayip cikiyorum. Cogu zaman sadece clan maclarina giriyorum. Hesapta yok yok ama oynayasim gelmiyor :D:D
    500 oldu mu garaj nüfusu ?
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
eksikgedik.com
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.