Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.977
Cevap
122
Favori
2.415.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1636
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 365
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 103
  • Favoriye Eklediklerim 122
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GurcellOnline (3039 mesaj) UberJager (1938 mesaj) NDS (1901 mesaj) desiremusic (1772 mesaj) gölge kule (1455 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20956 mesaj) Mobil (7029 mesaj) Tablet (1987 mesaj) (14 mesaj) Mini (970 mesaj) Uygulama (93 mesaj) (2 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    5422 Mesaj

4 dakika bile olmadan 15/2
    |
    |
    dragotreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5422 Mesaj
    işte bir tane daha: 4 dakika 52 saniye ve 15/3
    |
    |
  • Yarbay
    5422 Mesaj
    hemen peşi sıra: yine aynı senaryo. ebr kaçtı hızı sayesinde de bitmedi oyun, bir şekilde 5 dk ya ayarlamışlar nasıl oluyorsa..
    |
    |
  • Yarbay
    5422 Mesaj
    ohzman mıydı kimdi misafir olmuştu buraya.. bir daha gelse de şunları bi açıklasa.. 8 de 2 zafer ve son 4 tanesini koydum. 15/2 15/3.

şunu ne olur birisi bir açıklasın. 8 maçta 2 zafer 6 mağlubiyet. sayfanın başında 3 hafta önce yazdığım yorumda duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 12 Aralık 2019; 16:58:40 >
    |
    |

• Yarbay
    5422 Mesaj
    evet yine yine yeniden.. wg formunda bugün.
    |
    |
  • Binbaşı
    1362 Mesaj

eskiden buralar senlikmis yahu.
    nerede bu konunun godamanlari?
  • Yarbay
    2518 Mesaj
    vay be. bu konuda hareketsizleşmiş.

2010-2013 yılları arasında aktif oynadım oyunu. İki gündür tekrar girmeye başladım. Eski halimden eser yok ama haritaları tankları tanıdıkça daha iyi olurum.

Müfreze arkadaşı arıyorum. t9, t8, t7 kasanlara eşlik edebilirim. Steam'den yazınız; Erguvan ya da pplhntr olarak arayın. Siyah arkaplanlı bi profil fotom var.
    |
    |
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    Oyun görsün gözünüz oyun

http://wotreplays.eu/uploader/_Moonwalker_/id/541071

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar76 -- 12 Ocak 2020; 17:53:2 >
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj

Olduk biz, cenazemiz coktan kalkti :(
    |
    |
    Homerius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3514 Mesaj
    Oyunu Steam'dan indirdim, yeni başladım. Almanya'yı seçtim öyle kafama yattı. Nasıl bir yol izlemem lazım ? Ayrıca Türkler in bulunduğu bir ortam var mı dahil olmak isterim
  • Yarbay
    2839 Mesaj

Steam'deki Blitz olan versiyonu mobil oyunun pc'ye aktarılmış hali, esas oyunu sitesinden indirmeniz gerekiyor.
    |
    |
    Kru3gerBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3514 Mesaj

Hadi ya bende aynı sanıyordum. Onu indireyim madem öyleyse hiç dikkat etmemiştim teşekkürler. Peki bu ülkelerin bir önemi vr mı sizce hangisini tavsiye ediyorsunuz yoksa hepsinin kendisine göre iyi yönü var mı?

Ayrıca yeni üye olurken davet kodu falan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 29 Ocak 2020; 1:26:7 >
    |
    |
    White Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2839 Mesaj

davetiye kodu baktım ama sayfa hata verdi.

ben uzun zamandır oynamıyorum war thunder indirmiştim o da zevkli gelmeyince tekrar başlayacağım, tanklar için google'dan bakacaksın ben tecrübeli değilim pek ama bildiğim tek şey rusların zırhının iyi, abd'nin ise taret zırhının iyi olduğu, çift namlulu tanklar tekerlekli hafif tanklar gelmiş tipik wargaming kfadan tank uyduruyor.
    |
    |
  • Yarbay
    3514 Mesaj

Anladım hocam neyse zamanla öğreniriz yeni hesap açar Rus başlarım o zaman denemiş olurum :) Google'dan bakıcam akşam davet kodlarına belki işe yarar bir şey bulurum
    |
    |
    White Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    163 Mesaj

Eğer oyuna başlamadıysanız daha akşam eve gittiğimde davet kodu bakabilirim ayrıca üye kazandırma programına sizi alıp beraber daha hızlı kasabilir ve 6 veya 7 seviye bir adet pre tank kazanabilirsiniz
    |
    |
  • Yarbay
    3514 Mesaj

Hocam başladım dün biraz baktım öyle. Bir kod buldum Excelcior muydu öyle bir tank ve bir haftalık premium verdi ama gelen geçen patlattı çok kafam karıştı sinirlendim sildim oyunu 😬
    |
    |
    korlici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj

Bu oyuna alisman icin en az 5000 oyun oynaman lazim. Zamanla hangi tank neresinden nasil yer ogrenirsin :)
    |
    |
  • Teğmen
    163 Mesaj

😂 Biraz alışmadan doğaldır patlatıp geçmeleri eğer oynamayı düşünürsen yardımcı olmaya çalışabilirim
    |
    |
  • Yarbay
    3514 Mesaj

İyi güzel hoş da, gelen geçen şamarlıyor sıkıldım o kadar kafa yormam ben bu oyuna :) Yanlış anlamayın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum o yüzden böyle tepetaklak olduk
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3514 Mesaj

Aklımda hocam tekrar sıkılıp indirirsem oynarız güzel olur 😁 Bir kaç kere tek attılar en çok koyan o oldu ulan diyorum görmediniz nerden vurdunuz üstüne bir de tek mermi ile düşmek çok koyuyor.. 😂
    |
    |
    korlici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
eksikgedik.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.