Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33423343334433453346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet yine yine yeniden.. wg formunda bugün.
  • eskiden buralar senlikmis yahu.
    nerede bu konunun godamanlari?
  • vay be. bu konuda hareketsizleşmiş.

2010-2013 yılları arasında aktif oynadım oyunu. İki gündür tekrar girmeye başladım. Eski halimden eser yok ama haritaları tankları tanıdıkça daha iyi olurum.

Müfreze arkadaşı arıyorum. t9, t8, t7 kasanlara eşlik edebilirim. Steam'den yazınız; Erguvan ya da pplhntr olarak arayın. Siyah arkaplanlı bi profil fotom var.
  • Oyun görsün gözünüz oyun

http://wotreplays.eu/uploader/_Moonwalker_/id/541071

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar_ -- 12 Ocak 2020; 17:53:2 >
  • Homerius kullanıcısına yanıt
    Olduk biz, cenazemiz coktan kalkti :(
  • Oyunu Steam'dan indirdim, yeni başladım. Almanya'yı seçtim öyle kafama yattı. Nasıl bir yol izlemem lazım ? Ayrıca Türkler in bulunduğu bir ortam var mı dahil olmak isterim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Steam'deki Blitz olan versiyonu mobil oyunun pc'ye aktarılmış hali, esas oyunu sitesinden indirmeniz gerekiyor.
  • Hadi ya bende aynı sanıyordum. Onu indireyim madem öyleyse hiç dikkat etmemiştim teşekkürler. Peki bu ülkelerin bir önemi vr mı sizce hangisini tavsiye ediyorsunuz yoksa hepsinin kendisine göre iyi yönü var mı?

Ayrıca yeni üye olurken davet kodu falan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 29 Ocak 2020; 1:26:7 >
    davetiye kodu baktım ama sayfa hata verdi.

ben uzun zamandır oynamıyorum war thunder indirmiştim o da zevkli gelmeyince tekrar başlayacağım, tanklar için google'dan bakacaksın ben tecrübeli değilim pek ama bildiğim tek şey rusların zırhının iyi, abd'nin ise taret zırhının iyi olduğu, çift namlulu tanklar tekerlekli hafif tanklar gelmiş tipik wargaming kfadan tank uyduruyor.
  • Anladım hocam neyse zamanla öğreniriz yeni hesap açar Rus başlarım o zaman denemiş olurum :) Google'dan bakıcam akşam davet kodlarına belki işe yarar bir şey bulurum

Eğer oyuna başlamadıysanız daha akşam eve gittiğimde davet kodu bakabilirim ayrıca üye kazandırma programına sizi alıp beraber daha hızlı kasabilir ve 6 veya 7 seviye bir adet pre tank kazanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korlici kullanıcısına yanıt
    Hocam başladım dün biraz baktım öyle. Bir kod buldum Excelcior muydu öyle bir tank ve bir haftalık premium verdi ama gelen geçen patlattı çok kafam karıştı sinirlendim sildim oyunu 😬

Bu oyuna alisman icin en az 5000 oyun oynaman lazim. Zamanla hangi tank neresinden nasil yer ogrenirsin :)
    😂 Biraz alışmadan doğaldır patlatıp geçmeleri eğer oynamayı düşünürsen yardımcı olmaya çalışabilirim

• GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    İyi güzel hoş da, gelen geçen şamarlıyor sıkıldım o kadar kafa yormam ben bu oyuna :) Yanlış anlamayın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum o yüzden böyle tepetaklak olduk

Aklımda hocam tekrar sıkılıp indirirsem oynarız güzel olur 😁 Bir kaç kere tek attılar en çok koyan o oldu ulan diyorum görmediniz nerden vurdunuz üstüne bir de tek mermi ile düşmek çok koyuyor.. 😂

😂 Bu oyun diğer oyunlara çok benzemiyor fazla emek harcamak gerekiyor gerçekten oyunu öğrenip adapte olabilmek için diğer oyunlar gibi bir gün oynayıp öğreneyim diye birşey yok aylar harcamak gerekiyor tam anlamıyla öğrenmek için

Hocam iş güç spordan akşam az vaktim kalıyoe zaten ona da bir iki ateş ederiz dedim de öyle olmadı. Yaza askere gidicem zaten hiç kafa yormak da istemiyorum. Araştırmak etmek gerek, incelemek gerek anladığım kadarıyla yoksa daha çok patlatırlar 😁

Doğrudur askerden sonra baksan daha mantıklı olur hayırlı tezkereler şimdiden

Eyvallah hocam ')

• 
Sayfa: önceki 33423343334433453346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.