Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.979
Cevap
121
Favori
2.417.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1636
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 365
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 103
  • Favoriye Eklediklerim 121
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GurcellOnline (3039 mesaj) UberJager (1938 mesaj) NDS (1901 mesaj) desiremusic (1772 mesaj) gölge kule (1455 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20958 mesaj) Mobil (7030 mesaj) Tablet (1987 mesaj) (14 mesaj) Mini (970 mesaj) Uygulama (93 mesaj) (2 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    5438 Mesaj
    Wg ye attığım videoyu silmediysem ekleyeyim buraya. O gün oynadığım tüm savaş sonuçlarını gösteren video kaydetmiştim. Sağ alt köşede oluyor ya, tek tek mouse ile aşağı yukarı kaydetmiştim. Tamamına yakını 3/15 2/15 4/15 gibi açık farkla kaybedilip, kazanılanların da çoğu 15/10 15/12 gibi kazanılmış, 25 maçta 7 galibiyet gibi bir şey olacaktı..
    Neden bu kadarı eminim? Üst üste tank hediyeli etkinliklerde sürekli aynı şey oldu. Hala da oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    Unutmadan daha tekerlekli ucubelerden bahsederken wot şimdi duble namlulu tank getirerek tüy dikme derdinde.

Daha nasıl boku çıkarılır bir oyunun bilmiyorum ?

Ulan wot, duble namludan sonra gustav'la dora'yı getirmezsen şerefsizsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar76 -- 7 Ekim 2019; 14:18:44 >
  • Binbaşı
    1072 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Unutmadan daha tekerlekli ucubelerden bahsederken wot şimdi duble namlulu tank getirerek tüy dikme derdinde.

Daha nasıl boku çıkarılır bir oyunun bilmiyorum ?

Ulan wot, duble namludan sonra gustav'la dora'yı getirmezsen şerefsizsin.
    BUNLAR GELECEK ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeraldOfDİSASTER -- 7 Ekim 2019; 15:43:49 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    683 Mesaj
    WG ne istiyorsa onu getirsin..oyunu dinlenme amaçlı kullanıyorum..2-3 ayda bir nöbetim oluyor oda bir gün sadece o gün 1 günlük premium alıyorum..sanırım 7 tl civarı.. altınım varsa pre hesabı altınla alıyorum..altın yoksa yılda birkez 2500 altın..oda 60 tl sanırım..o kadar..bunlarda fazla haklsınız kabul ediyorum ama o 1 günlük premıum ile krediyi topluyorum..para harcamam..beraber oynadığımız 3 kişilk bir arkadaş grubum var onlar hiç harcamazlar..banada yılda bir altın aldığım için kızıyorlar.artık altında almamayı düşünüyorum kitaplar geldi.. free/bedava oyuna devam..kendileri bilirler..oyuna gemide sokabilirler..göl olan haritalar var.. WOWS dan getirip gemileri koysunlar..bedavaya oynarız.. daha önce yardımı olur işe yarar diye anketlerine cevap yazıyordum..anketlerine şimdi direk sil yada geç diyip gönderiyorum..yeterki oyuna girişte şifreden önce para istemesinler..aman..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 9 Ekim 2019; 11:8:45 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    528 Mesaj
    uzun süredir dhwot clanında tek başıma online oynuyorum...
  • Yüzbaşı
    967 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Papaoutai

uzun süredir dhwot clanında tek başıma online oynuyorum...
    Ben takılıyordum bazen. WoW Classic geldiğinden beri WoT açmadım.
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    Çift namlulu tank da geldi nihayet, oyunun boku tam manasıyla çıktı, hayırlı olsun.
  • Bölüm Yetkilisi
    16378 Mesaj

Dur daha tekerlekli Ingiliz ve Alman araclari da gelecek, o zaman tam manasi ile o dedigin olacak :D
    |
    |
    Caesar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Dur daha tekerlekli Ingiliz ve Alman araclari da gelecek, o zaman tam manasi ile o dedigin olacak :D
    Gelmişken uzaylılar da gelsin de yuvarlak araçlarıyla tam görsel şenlik olsun ya, onlar eksik kalmasın, gönül koyarlar.
    |
    |
  • Yarbay
    5438 Mesaj
    sıralamalı savaşların bile tadı kalmamış. hep 15/4 bitiyor. yensek de 15/4 yenilsek de..

daha ne kadar rezil edecekler acaba oyunu?

hadi rastgelede botlar var sıralamalı savaş nasıl arka arkaya 2/15 3/15 bitebiliyor?

9 tier mauschen le 7 tier ebr ye yandan vurdum kritik hasar dedi gitti.

36 canı kalan 110e4 e 10 tier arty ile hemen yanına düşen mermi 9 hasar veriyor. yanı derken tankın üstünden çıkıyor duman alev vs neyse.. tankı vuruyorsun, arkasına çukur açılıyor.

rng mi ne zıkkımsa b.kunu çıkartıyor iyice.
  • Yarbay
    7134 Mesaj
    Bonus Kodu : WHOWILLDOMINATE
  • Yarbay
    5438 Mesaj

WG kodu geçerli değil. Lütfen tekrar deneyin.

yine de sağol
    |
    |
    BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7134 Mesaj

Süresi dolmuştur
    |
    |
    dragotreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj
    galiba tekerleklilerden rng den falan yakınan sadece biziz..belkide sadece burdaki DH ekibi 10 kişi yada ne bileyim 50 kişi..WG yoluna devam ediyor değişen birşey yok..demekki 50 kişi mutsuz olumsuz 100000 kişi oyunun bu halini beğeniyor..bu sonuçlar bu matematik hesabını veriyor..ne yapalım 50 kişi için bende oyunu bdeğiştirmem..PUBG ye özeniyorlarsa PUBG zaten var bir şeyin ikincisi olmak taklidi olmaktan öte geçmez metres den farksızdır...bir işe yaramaz..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj

wow klasik bende oynadım ama galiba 2 hafta falan açık durdu
    |
    |
    Crimean kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1367 Mesaj
    hedileyelerden alan oldu mu hic?
    aylardir ilk defa girdim oyuna, bana hellcat ve birsuru ivir zivir geldi.
    bu super hellcat getirisi fazla olan premiumlardan mi acaba?
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Homerius

hedileyelerden alan oldu mu hic?
    aylardir ilk defa girdim oyuna, bana hellcat ve birsuru ivir zivir geldi.
    bu super hellcat getirisi fazla olan premiumlardan mi acaba?
    10 gün pre, yuvalar, fındık fıstık falan, belli yılın üzerine tank da vermiş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    maç sonlarında jeton veriyor nerede nasıl kullanacağımızı bulamadım.... bilen var mı?
  • Yarbay
    5438 Mesaj

tankrewards.eu sitesinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 12 Aralık 2019; 15:59:21 >
    |
    |
    Papaoutai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5438 Mesaj

4 dakika bile olmadan 15/2
    |
    |
    dragotreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.