Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
66.854
Cevap
122
Favori
2.371.781
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    1532 Mesaj
    Tekerlekli zıkkımlara wot ekstradan bal koymuş, zaten vurmak bir dert ama vursan da bi bok olmuyor.

Bir araç gelen 5 atıştan 3'ünü tesadüfen sektiremeyeceğine göre burda ayarlı bir durum olabilir ancak.

Hemen gebermesin diye sektirme özelliği vermişler, kıçından başından neresinden gelirse gelsin sektiriyor mermiyi, fıldır fıldır yoluna devam ediyor, 30 sn haritada kendini unutturup beklemediğin yerden gelip bir de sana gömüyor üzerine üstelik, şaka gibi resmen.

Hangisini seçmeliyim? Neden?
    AMD A6-3600 APU-AMD Radeon 6530 HD Graphics 2.1/2.4GHz Socket FM1 65W Quad-Core 4MB önbellek 32 nm/ Sapphire HD7770 Edition GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı/ 8 GB DDR3 1333 MHZ CL9 Ram/ CM1740 Mainboard/ 500watt PSU/ A4TECH x7 Gaming Mause/ Logitech G230 Gaming Headset/ Asus VS229 Monitör/ Asus CM1740 Kasa / Logitech G105 Gaming Klavye/ Microlab M-820 Ses Sistemi
  • Yarbay
    2483 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Tekerlekli zıkkımlara wot ekstradan bal koymuş, zaten vurmak bir dert ama vursan da bi bok olmuyor.

Bir araç gelen 5 atıştan 3'ünü tesadüfen sektiremeyeceğine göre burda ayarlı bir durum olabilir ancak.

Hemen gebermesin diye sektirme özelliği vermişler, kıçından başından neresinden gelirse gelsin sektiriyor mermiyi, fıldır fıldır yoluna devam ediyor, 30 sn haritada kendini unutturup beklemediğin yerden gelip bir de sana gömüyor üzerine üstelik, şaka gibi resmen.
    Bence bu yine normal karşılanabilir. Saçmalık olan 0-100 hızlanmasının günümüz süper arabalarından daha iyi olması. Roket takmışlar arkasına sanki tüm fizik kurallarının içine ediyor. Oyunun içine iyice ettiler.
    |
    |
    AMD A6-3600 APU-AMD Radeon 6530 HD Graphics 2.1/2.4GHz Socket FM1 65W Quad-Core 4MB önbellek 32 nm/ Sapphire HD7770 Edition GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı/ 8 GB DDR3 1333 MHZ CL9 Ram/ CM1740 Mainboard/ 500watt PSU/ A4TECH x7 Gaming Mause/ Logitech G230 Gaming Headset/ Asus VS229 Monitör/ Asus CM1740 Kasa / Logitech G105 Gaming Klavye/ Microlab M-820 Ses Sistemi
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    sıfır giriş kodu var mı?
    |
    okirgil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bugün işler mi?
    10 dan fazla maç yaptım.
    |
    |
    Rapator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer hala almadıysan durum şöyle. Jpanther 2 oynaması daha zevklidir çünkü daha mobil ve alt kısmı saklarsan kendi seviyesinde güzel hasar bloklayabilir. Ferdinand ise aşırı yavaş hantal devasa defansif bi tanktır fakat 5 adet mürettebatı olması jager100 için avantajlıdır. Bunlar dışında ferdinin zırhı düzdür heat atarlarsa delik deşik olursun.
    |
    |
    Dark_Knife kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohzman -- 27 Mayıs 2019; 8:50:47 >
    |
    |
    Ilk verilen tank harici suana kadar cikan parasina degen baska birsey gormedim. Sizmis listeye bakinca bile pek ic acici gelmiyor zaten.
    |
    |
    Quickbaby dün 10.000 kiralık TOG kodu verdi, Twitch teki yayında . Bende zaten vardı. Daha sonra aynı anda herkes girdi ve aynı oyunda 30 TOG :) . Şansıma bende Quickbaby ile yayında vardım. Quickbaby'in heyecanını izlemenizi isterim.Adam 1 aydır planlıyormuş.
    https://www.twitch.tv/videos/445886467 2:52 ve 3:06 arasında maç.

Ek olarak Tankfestte yangın çıkınca arada 40 dk kadar sandalye izleniyor.

TOG satisatan kalkmadan onceki son gununde de boyle bir yayin olmustu :)
    |
    |
    Crimean kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Crimean

Quickbaby dün 10.000 kiralık TOG kodu verdi, Twitch teki yayında . Bende zaten vardı. Daha sonra aynı anda herkes girdi ve aynı oyunda 30 TOG :) . Şansıma bende Quickbaby ile yayında vardım. Quickbaby'in heyecanını izlemenizi isterim.Adam 1 aydır planlıyormuş.
    https://www.twitch.tv/videos/445886467 2:52 ve 3:06 arasında maç.

Ek olarak Tankfestte yangın çıkınca arada 40 dk kadar sandalye izleniyor.
    Üstüne para verirlerse Tog'u "belki" alırım, hurda yığını.

Takasa verilebiliyor. T7 güzel bişey alınabilir. Tekrar verseler keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Caesar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

TOG satisatan kalkmadan onceki son gununde de boyle bir yayin olmustu :)

Alıntıları Göster
    Arty'ler eski haline getirildi mi yani Ap mermi ve tek atma olayı var mı güncelleme de ? ben uzun zaman önce bıraktım komple hesabı da silip bıraktım youtube da aklıma esti gördüm sorayım dedim
    |
    |
Blogio
haberler
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,189
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.