Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.979
Cevap
121
Favori
2.417.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1636
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 365
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 103
  • Favoriye Eklediklerim 121
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GurcellOnline (3039 mesaj) UberJager (1938 mesaj) NDS (1901 mesaj) desiremusic (1772 mesaj) gölge kule (1455 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20958 mesaj) Mobil (7030 mesaj) Tablet (1987 mesaj) (14 mesaj) Mini (970 mesaj) Uygulama (93 mesaj) (2 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    1557 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

@Homerius
    3-5 aklimda kalan var onlar denk gelirse birakicam :)

@Caesar76
    Bugun itibari ile 332 adet tank var ve bunlarin 131 tanesi premium yada ozel tank. 279e dahil :)
    bırakamazsın
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    [simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

Uzun zamandır 140 ile böyle güzel bir maç çıkarmamıştım.

http://wotreplays.eu/site/5371919#ghost_town-moonwalker-object_140
    |
    |

• Teğmen
    123 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

1660 super ekran kartıyla oynadım. kartın performansını merak edenler için basit replay aldım.https://www.youtube.com/watch?v=v0wnzx3M-_g&t=173s

kolay gelsin
    1660ti'lı bi laptop düşünüyorum da sizin dediğiniz 1660 süperle aynı mı oluyo.Bir de görüntü kalitesi ve çözünürlüğü neydi o fps'leri almak için?Bir de sizinki masaüstü sanırım
    |
    |
  • Yarbay
    2351 Mesaj
    Oyunu tekrar indirmek üzereyim.En son 7 yıl önce oynamıştım 2013 yazında.O zamanlar sarıyordu bu oyun.Tekrar oynamadan önce War Thunder mı daha iyidir yok WOT mu?War thunder'ı da oynadım ama WOT kadar iyi değildi tank savaşları.
  • Binbaşı
    1016 Mesaj

Günde bir iki maç yapıp eğlenceme bakarım diyorsan , basit ve hızlı oynanışı ve arcade yapısıyla WoT öneririm.
    İşin daha simülasyon tarafına meraklıyım,oturaklı ,yavaş gerçekçi (gerçekçi savaş modu) bir oyun deneyimi istiyorsan war thunder öneririm.

WoT dan war thunder'a geçen biri olarak daha detaylı bilgileri özel mesajla verebilirim.
    |
    |
    daxtor55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj
    tanks.gg 'de bazı oyucuların grafiği yok.nedenini bilen varmı?
    mesela bu oyucu.

son 100 ve son 1000 savaş puanı aynı.ve nedense hile yada bot olduğunu düşündüğüm oyuncular böyle çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 19 Mayıs 2020; 19:17:58 >
    |
    |

• Yarbay
    4377 Mesaj
    Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar oynamayı düşünüyorum, para pul yatırmadan oynanır mı ?
  • Çavuş
    99 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar oynamayı düşünüyorum, para pul yatırmadan oynanır mı ?
    oynanır ancak premium hesap olmadan gelişmek çok zor
    |
    |
  • Yarbay
    2522 Mesaj

hocam ben oyunu oynamayı 2014 de bıraktım. Son bir kaç aydır tekrar oynamaya başladım. Oyun o kadar kolaylaştırılmış ki, gerek para biriktirmek olsun, gerek tank araştırmak olsun her şey çok kolay. Standart oyunumu oynuyorum, bi bakıyorum maç sonu raporu 5K xp görevden bonus. veya ne bileyim 50K kredi bonus. Özel birşey yapmana bile gerek yok, biraz oyna ota b.ka bonuslar, hediyeler saçıyor.

Diğer yandan kişisel rezerv diye birşey getirmişler. bunları hem 10-20K gibi cuzi bi paraya satın alabiliyorsun, hem de yine ottan b.ktan sebeplerle sürekli hediye ediyor bunlardan. süreli olarak +%50 ila +%300 xp, serbest xp, crew xp, kredi bonusları alabiliyorsun.

Yetmedi mi? bir de bluprint diye birşey getirmişler, bunları yine hediye olarak saçıyorlar, bunları kullanarak araştırmak istediğin tankın deneyim gereksinimi %12,5 ila %100 e kadar indirebiliyorsun.

2011-2012 yıllarında ben para yatırmadan bu oyunu oynadım ama kardeşimle beraber ortak hesap kasmamıza rağmen bazen günde 7-8 saat kastığımız zamanları hatırlarım. Şimdi günde bir iki saat ile çatır çatır tank açıp para kasabiliyorum. şu şartlarda oyuna para vermek için ya çok hastası olmanız lazım ya da gerçekten kötü oynuyor olmanız lazım.
    |
    |
    Rouvax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    441 Mesaj
    Obj 279e, Chieftain, Obj 260 olan hesap arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • Binbaşı
    1367 Mesaj
    277 ile birkac oyun oynadim, ama bu ilerleme puanlari birikmiyor

ekibi de s-51 den yeni aktardim, altinim olmadigi icin de 20 ser bin verip egittim.
    egitimlerinin tamamlanmasi mi gerekiyor acep?
  • Yarbay
    2351 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Bende aynı soruyu sormustum oynanir mi diye.Wot üzerinde birkaç mac yaptım ama kill almak zorlaşmış.Birde menü kullanışlı değil.War Thunder a geçtim eski hesaptan devam ediyorum.Her türlü daha adil ilerleme sistemi f2p oyunculari için.
    |
    |
  • Teğmen
    128 Mesaj

Elite tanklarda "Accelerate Crew Training" işaretli olunca deneyim tamamen personele gidiyor. Ondan olabilir mi? O tiki kaldırıp dene istersen
    |
    |
    Homerius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1367 Mesaj

yok yok, demek istedigim, tank simgesinin uzerindeki 0/1000 puan kismi. orasi hic ilerlemiyor.
    ama 263 ile 704 e baktiginizda birinin 3 digerinin 5 birim oldugu goruluyor.
    |
    |
    accyln kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    8408 Mesaj

Deneyim olarak kendi takımında en az ilk 10 a girmen gerekiyor...Yoksa puan vermiyor...Ayrıntılar aşağıda;
    https://worldoftanks.eu/tr/news/general-news/battle-pass/
    |
    |
    Homerius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1367 Mesaj

bana yaziklar olsun o zaman. 2 oyunda ilknona girememis miyim? ☺
    |
    |
    Rapator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Homerius

yok yok, demek istedigim, tank simgesinin uzerindeki 0/1000 puan kismi. orasi hic ilerlemiyor.
    ama 263 ile 704 e baktiginizda birinin 3 digerinin 5 birim oldugu goruluyor.
    Şimdi mantıken sevgili Hüseyin, iki tankı da veriyor mu wot, bildiğim sadece birini veriyor.

Sen de aldığına ve diğer tankı alma ihtimalin olmadığına göre, o tank üzerinde biriken puan da normal olarak tankı alabilmek için gereken seviyeye yardımcı olmak amacıyla biriktiğine göre normal olanı hiç işlememesi değil mi ?

Yanılıyor muyum ?
  • Binbaşı
    1367 Mesaj

sevgili sezar :)

her iki tankim da var aslinda.
    ancak amma ve lakindir ki rapatorun da dedigi gibi: ilk ona girmem gerekiyormus.
    muhtemelen konkürurla oynadigim gibi, arada bir kacacagim sirada yan donuyorum ve buum! :D dolayisiyla da ilk on isi bitiyor.

bir dahaki sefere daha dikkatli olurum artik.
    |
    |
    Bahsedilenler: Caesar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör poyraz_371, E25 Tank Destroyer
  • Emekli Yönetici
    8408 Mesaj
    Savaş kartı görevleri iyi ödüller veriyor...Ama az bir süresi kaldı bu dönemin...10 haziranda bitiyor...Hemen arkasından yenisi başlıyor, aynı mantık yine...

Ayrıca https://worldoftanks.eu/matchday/tr/ sitesinden alman ligine tahmin yaaprak wot oyun içi ödüller kazanabilirsiniz...

Biliyorsunuzdur ama yinede paylaşayım tank rewards denen 25-26 günlük maratonumsu etkinlikler oluyor...Yenisi bugün başladı ve güzel ödüller yanısıra yeterli puan toplarsanız 3 tanktan birini alabiliyorsunuz...Onunda linki aşağıda;

https://tankrewards.eu/tr/

Bitti mi, bitmedi tabiki...Wg nin yeni icat ettiği bir etkinlik daha, aşağadaki siteden size uygun görevi seçip tamamlıyorsunuz 3 gün pre + 5x deneyim çarpanı veriyor...

https://shootinggallery.worldoftanks.eu/tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 3 Haziran 2020; 13:7:19 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    426 Mesaj
    3 kişi aynı maçta oynama imkanı varmı. 2 kişi oluyor ama 3 olmuyor. Eğitim odası dışında orda yıldız kazanılmıyor.
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.