Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
66.937
Cevap
124
Favori
2.390.290
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    4927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

2 HESABIM VAR 2. hesap için aldım o tankı tahminim 5 milyon ve üstü alır o tankı alamazsa da babayı alır :)

Alıntıları Göster
    alabildin mi? ben 4 küsür verdim gelmemiş

birde lefh verilmişi ama o tükenmiş ne zaman geliyor bu tanklar?

Orijinalden alıntı: ceycey11

alabildin mi? ben 4 küsür verdim gelmemiş

birde lefh verilmişi ama o tükenmiş ne zaman geliyor bu tanklar?

Alıntıları Göster
    Aldım 5.200.000 krediye chrysleri sabah 7.00 da bir parti akşam 19.00 da diğer parti geliyor her saat değişik tanklar
  • Yarbay
    4927 Mesaj

5 milyon verende olmuş 10 milyonda oyunda baya bir GF K var :)

şimdi baktım SU-76GT yi kaçırmışız çok övüyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey11 -- 7 Şubat 2020; 22:5:32 >
    |
    |
    ESOES1981TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5 milyon verende olmuş 10 milyonda oyunda baya bir GF K var :)

şimdi baktım SU-76GT yi kaçırmışız çok övüyorlardı
    20 m basanı bılıyorum

ama su 76 15.000 altın edecek bır tank degıl artık herkes patlayıcı atıyor deşiyor o tarz tankları

caernarvon ax gelirse bütün paranı bas al tank sat al derim
  • Yarbay
    4927 Mesaj

Birde VK 1001 P nin muadili gelecek diye bir söylenti var pre veya elit olarak paramız yetermi bilmiyorum tabi garajda biriken parçaları sattım 9 M dan fazla geldi güzel bişey gelirse şansımı denerim yine
    |
    |
    ESOES1981TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birde VK 1001 P nin muadili gelecek diye bir söylenti var pre veya elit olarak paramız yetermi bilmiyorum tabi garajda biriken parçaları sattım 9 M dan fazla geldi güzel bişey gelirse şansımı denerim yine
    o vk1001p muadili dediğin hangi tank bilmiyorum fakat progetto ya da caernarvon ax gelirse bütün paranı bas al tank sat al kaçırma gelsin ben 25.000.000 basarım caernarvon ax için
  • Yarbay
    4927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

o vk1001p muadili dediğin hangi tank bilmiyorum fakat progetto ya da caernarvon ax gelirse bütün paranı bas al tank sat al kaçırma gelsin ben 25.000.000 basarım caernarvon ax için

Alıntıları Göster
    sabah caernarvon AX gelmiş alabildin mi ben kaçırdım
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    592 Mesaj
    Beyler oyunda son durum nedir? Oyuncu sayısında düşüş var mı, tekrardan başlanmaya değer mi?

Oyun, zivanadan cikti :) Hergun biseyler degistirip sacma salak MM ve cildirmis bir RNG ile oyuna giriyorsun. Birkac degisik etkinlik olmasa oyuna giresin gelmez, o derece kotu. Gunluk takilmalik oynarim diyosan basla yoksa kesinlikle tavsiye etmem !...
    |
    |
    cenkbora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun güzel ama bence sen hiç başlama, bağımlılık yapıyor lanet olasıca, dur lan şu görevi de bitireyim, hele bir seferler bitsin de, şu ödül tankı alayım bu kez son derken bakmışın ki anlamadan bağımlı olmuşsun bile.

Ben de şimdi 279'u alma derdine düştüm.

Alınca oynayacak mıyım ?

Yoo, kenarda yatacak, 260'ı zamanında almaya uğraşırken de oynamayacağımı biliyordum ve neticede uğraşarak aldım.

Oynadım mı ?

Nayır, kendimi yanıltmadım yani.
    |
    |
    |
    |
    Cinemaximum2016

bence oyuna yazık etmeyelim bugün 14 günlük premium verdi ben bu zamana kadar oynadığım hiç bir online oyunda böyle bir alçakgönüllülük görmedim tabi oldu ama 1 gün max 3 gün hediyeler oldu ama adamlar 14 gün premium verdiler helal olsun vallahi
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ne zaman bıraktın bilmiyorum ama 3-4 yıl öncesinin mumla arar olduk. sıralamalı savaşlar dahil rezil durumda oyun. gürselin dediği gibi mm rezalet.

oyunu hangi takımın kazanacağına wg karar veriyor. sen tek başına veya (2/3 kişilik takımınla) istersen 10k vur, 8 kill yap wg nin istediği takım 4 bilemedin 5 dk içinde 15/3 kazanıyor. bununla ilgili 20-30 kadar resim de yolladım kendilerine. oyun saati 9 ile 11 dk arası 15/2 15/3 gibi bir skorla bitiyor. geçmiş sayfalarda vardı galiba buraya da koymuş olabilirim.

full yeşil nişanda attığın mermi yere gidiyor mesela.

bak bunları yazarken bir yandan da oyun açık, geliyor şimdi canlı canlı skor resmi de. şu anda biten oyunun taze sonucu altta.

diyorsan ki ben sabırlıyım, bunlara çok takmam, oynayabilirsin. üst üste 20 maç kaybeder mouse klavye parçalarım dersen hiç bulaşma.

tesadüfe bak ki bu da hemen peşina başladığım maç. bak wot ne güzel kolaylaştırıyor işimi, yazıyla anlatılacak şeyi hemen iki savaşta hallediverdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 26 Mart 2020; 2:22:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör cenkbora

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
    Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, olmazsa olmaz uyku için bile günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

• Yüzbaşı
    592 Mesaj
    Oyunun ilk çıktığı dönemlerde oynamıştım. En iyisi tekrardan hiç başlamamak, teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ya şu konuda haklarını verelim, cadılar bayramı vs zamanları çok güzel etkinlikler yaptılar. gayet de zevkliydi çoğu. ama random oyun çok kötü. ve inanılmaz mod kullanan var. şikayet ediyorsun hiç bir şey oluyor.

sadece kafa dağıtmak için oynanır anlayacağın 1-2 saat o kadar.
    |
    |
    cenkbora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
    Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, olmazsa olmaz uyku için bile günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?
  • Binbaşı
    1537 Mesaj
    Oyun görsün gözünüz oyun, her zaman olmasa da arada sırada böyle performans patlamaları yaşanabiliyor
    http://wotreplays.eu/site/5293928#lakeville-moonwalker-t-54_ltwt
    |
    |
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.