Yüzbaşı
16 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 414 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Evet arkadaşlar sizce ne gibi ürünler getirilip TR'de güzel kâr bıraktırılıp satılabilir fikirlerinizi bekliyorum.

Fikirlerinizi bekliyorum oyun ağırlıklı

Evet başlıktaki gibi arkadaşım sistem tavsiyesi istedi kendisi fikir almak için yazdı. Aşağıda (Gamegaraj adlı siteden) kendi topladığı sistem varmış 8850 TL yorumlarınızı ve daha iyi sistem varsa bunları bekliyorum

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cd/99/05/cd9905305f679150e931e25c5751ef15.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhabalar bu siteye ne üyeyim ne bilgim var fakat enpara kredi kartımdan toplamda 300 liralık alışveriş yapılmış bu siteden. ne yapacağım nasıl işlemlerde bulunacağım bankayı aradım para iadesi nasıl olucak acil yardım

Arkadaşlar merhaba şuan hali hazırda i5 6600 işlemciyi kullanmaktayım anakart kısmında 4 tane 2666 mhz ram 4x2 8x2 var böyle olduğu için galiba sistemde çakışma oluyor sistemi değiştirince bakacağım 1 m2 ssd 1 normal 1 hdd var galiba bana üst bir anakart gerekiyor önerileriniz nelerdir gtx1060 6gb mevcut.

Evet arkadaşlar sistemim i5 6600 gtx 1060 6gb oyunlarda sürekli olarak arkada chrome müzik dinlerken cpu %90 %100 görüyorum ve kasıyor 2 tane ssd 1 tane hdd var 24 gb ram sahibim işlemci neden böyle kafayı yiyor anlamıyorum

Ve bu arada bilgisayarı açtığım zaman bazenleri ana kartta cpu ışığı yanıyor ve pc ekran gelmiyor kapatıp tekrar yapıyorum 2-3 denemem de düzeliyor tam teknik isimlerini bilmiyorum ön yükleme falan mı yapmıyor nedir sorun

Merhabalar render almak için laptop önerisinde bulunabilir misiniz teşekkür ederim
Merhabalar oyuna resmen başladığımdan beri sadece arty oynuyorum (amerikan artysi) tabi benden daha uzman olan arkadaşlarım vardır taktikleriniz nelerdir kimi videolarda adam 1kdan aşşağı hasar vurmuyor ben en fazla 1 oyunda 3.5k vurmuştum

Bu arada mürettebat deneyimlerinizi de söyleyebilirsiniz ya da ssle paylaşabilirsiniz.

BENİMKİ BÖYLE:

Arkadaşlar oyun oynayabileceğim aynı zamanda video edit render yapabileceğim ucuz laptop önerir misiniz lütfen gözüme bu çarptı ama doğru bir tercih olur mu ?https://www.amazon.com/Acer-Display-Graphics-Keyboard-A515-43-R19L/dp/B07RF1XD36/

ÖNERİNİZ NE OLUR
Merhaba arkadaşlar zeytinyağı satışı ile ilgili site kurulacak bu konu hakkında bilgisi olanlar yapacak profesyonel kişiler bana ulaşabilir mi kesin olarak site kurulacak.
Hakkında
Meslek: Yok
Forum İmzası:
gülerse fakir çocuklar demektir hala bir umut var
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.134
İkinci El Bölümü Mesajları: 76
Konularının görüntülenme sayısı: 78.699 (Bu ay: 704)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 857 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.