Şimdi Ara

World Of Tanks Playstation 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildiniz üzere World of Tanks playstation 4 ' e uyarlanmak üzere. Şuan beta aşamasında ve bu ayın başında beta serveri kullanıma açıldı.Önümüzdeki yılın başında 2 inci beta kullanıma açılacak , arkasındanda resmi açılışının yapılması planlanıyor.
    Oyunu pc ve telefondan oynuyordum bu sebeple oyuna biraz olsun aşinayım.
    Amacım eğer oyuna başlayacak olan varsa olası sorularımızı , tecrübelerimizi ve ya kafamıza takılan herhangi bir konuyu bu başlık altına sorabilmemiz.
    Herkese iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pc de ben de oynuyordum. Çıkmasını bekliyorum. Uzatmasalar bari.

Bir de pc deki hesaplarımızı kullanabilsek harika olacak.

• Hocam pc deki ve diğer platformlardaki hesapları aktarmak mümkün değil. X box taki hesap bile eşleştirelemeyecek.
    Zaten bilgisayar ortamındaki oyuncular çağ atlamış durumda.Burada herkesin sıfırdan başlaması daha güzel gibi.

• Wot ile xbox ta binlerce savaşım vardı ps4 e cikmasını dört göz ile bekliyorum. Ps4 te İs7 ve fv215b 183 ile akacağım.

Ayrica ps4 çıkışıyla beraber tier 10 heavy klanı kurmayı düsününüyorum. Ben büyük ihtimal is7 veya is4 e gidicem ama 4 kisilik maus klanıda kurabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende uzun zamandır bekliyorum.
    İs7-t62 ve jagpanter yolundan gitmeyi planlıyorum birde yanına arty koyarım.
    Müfreze atmak ilerleyişi hızlandırabilir.
    2 koldan ilerlemek dahamı faydalı olur sizce?
    İs4 e pc versiyonunda gitmiştim fakat oldukça ağır is7 daha mantıklı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BasicWarrior -- 23 Aralık 2015; 15:18:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasicWarrior

Hocam bende uzun zamandır bekliyorum.
    İs7-t62 ve jagpanter yolundan gitmeyi planlıyorum birde yanına arty koyarım.
    Müfreze atmak ilerleyişi hızlandırabilir.
    2 koldan ilerlemek dahamı faydalı olur sizce?
    İs4 e pc versiyonunda gitmiştim fakat oldukça ağır is7 daha mantıklı gibi.

2 koldan gitmek daha iyi hocam ben hem heavy hemde td ye gidecegim. İs7 ve fv183 dusunuyorum suanda. Müfreze hem ilerleyisi hizlandirir hemde daha eglenceli olur.

Aslinda hem is7 hem is4 ikiside garajda olmalı mutlaka. Hangisi önce derseniz is7 daha hızlıdır is4 ün ise topu daha hızlı doldurur. Tamamen tercih meselesi yani.

• Oynayan var mı, oyun baya keyifli olmuş. Grafikler çok başarılı, tank kullanma hissini de güzel yansıtmışlar.

• alman tanklarını baya kötü yapmışlar rusların ezikliği güzel dışa vurulmuş gerçekte yapamadıklarını oyunda yaparak egolarını tatmin etmişler bayağı. inadına almanla oynuyorum
  • Oyunda patladıktan sonra tekrar doğma yok mu?
  • Almanlar yine mi zayıf

Olsun tiger'a devam.

• Almanlar yine mi zayıf

Olsun tiger'a devam.

• Beyler oyunda müfreze atmak isteyen varsa ekleyebilir , isim anildogan41.
    Aramızda takım kurup 7-6-5 lvllerle oynuyoruz.
    Kolay gelsin

• Oyun zor gibi geldi. Kuzende oynadım biraz daha önce pc yada telefonda oynamamıstım. Yuklemeyi düşünüyordum zor gelince vazgeçtim. Fazla begenmedim nedense.

• Hazır konusu açılmışken bu oyun için +plus gerekiyor mu?
  • Buarada is7 yolunda ilerliyorum seviye 8 is3 üm var. Bir heavy müfrezesi kurmak istiyorum. Oyunu severek oynayan tecrubeli arkadaşlarla müfreze kurabiliriz.pm den ulasabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 5 Şubat 2016; 2:00:09 >
  • Alman tanklarını oynamasını bilene son seviyesi hariç hepsi müthis isabet oranları ve harika aim süreleri ile diger ülkelerden eksigi olmayan tanklardır. Örnegin e75 seviye 9 un kralı ve iyi bir oyuncunun elinde seviye 10 lara kafa tutan bir makinadır..

• İs 7 is4 falan bişi anlamadım.
    Bide demişiniz soruları cevaplayalım konudaki tüm sorular cevapsız.

• ben ıs + japon tanklarıyla oynuyorum pc'de.

ps'te oynarsam çok para gider gerenk yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

Hazır konusu açılmışken bu oyun için +plus gerekiyor mu?

Gerekmiyor

• Hocam bende pc ve telefon cihazında oynuyordum , ps4 te oynarken dediğiniz gibi oyun zor geliyor.
    İlk başlarda tankı kontrok etmek bi hayli güç, geri gelirken sağa gitmek istiyorsun sola gidiyor vsvs. Ama alıştıkça sıkıntı kalmıyor diyebilirim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.