B

Yüzbaşı
28 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese Merhaba;

ATA Klanı birlikte oynamaktan keyif alan, saygıyı ve sevgiyi ön planda tutan oyuncular tarafından kurulmuştur.

Amacımız, bu oyunu oynayan Türk oyuncular ile bir araya gelmek, arkadaşlıklar ve dostluklar kurmaktır. Bilindiği üzere, bilgisayardan farklı olarak, konsollarda henüz "Toprak Savaşları" yada "Kale Savaşları" başlamamıştır. Gelecekteki hedefimiz, bu savaşlara Ps4 platformu üzerinden düzenli katılım sağlayıp, başarılar elde etmektir.

Dileğimiz, paylaşımcı ve birbirini destekleyen, farklı düşünce ve görüşleri dinleyebilen, bu bir oyun bile olsa paylaşım içinde olduğu kişilerin birer insan olduklarını unutmayan ve başarıyı olduğu gibi başarısızlığı da kabullenebilen ve hoşnutsuzlukları uzatmak ve büyütmek yerine konuşabilen arkadaşlarla oyunda olmaktır.

Başvurular için Ps4 platformu üzerinden "ademgamze" ile bağlantıya geçilebilir.

Tüm klanlara başarılar ve iyi oyunlar dileriz...
Merhaba arkadaşlar
Bildiniz üzere World of Tanks playstation 4 ' e uyarlanmak üzere. Şuan beta aşamasında ve bu ayın başında beta serveri kullanıma açıldı.Önümüzdeki yılın başında 2 inci beta kullanıma açılacak , arkasındanda resmi açılışının yapılması planlanıyor.
Oyunu pc ve telefondan oynuyordum bu sebeple oyuna biraz olsun aşinayım.
Amacım eğer oyuna başlayacak olan varsa olası sorularımızı , tecrübelerimizi ve ya kafamıza takılan herhangi bir konuyu bu başlık altına sorabilmemiz.
Herkese iyi oyunlar
Arkadaşlar merhaba
Kilo almak için karbonhidrat tozu satın alıcam ve bir kaç arkadaş Ctn Mursle Maxgainer Pure Energy almamı tavsiye etti.
Acaba aranızda kullanan varmıdır , etkisini gördünz mü ?
Fiyatı normalde 450 lira fakat 400 liraya tanıdığımız protein shoptan alacağım.
Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar.
Resimlerde göründüğü gibi hesabımı satıyorum.
Kral - kraliçe her ikiside 25 lvldir
İsim değiştirme hakkı vardır , öncesinde kullanılmamıştır.
Fiyatlar hakkında az çok bilgim var fakat net bir ücret belirlemedim.öldürmemek şartıyla hesabı ios kimliğimle beraber devredicem.
Oyuna çok fazla zaman harcamak istemediğim için satılığa çıkardım.
Alana hayırlı olsun diyelim
Teşekkürler
Köy sürekli gelişmektedir.Yüklediğim resimleri yenilemiyorum , az sayıda siyah duvar kalmıştır.

Merhaba arkadaşlar.
Resimlerde göründüğü gibi hesabımı satıyorum.
Kral - kraliçe her ikiside 24 lvldir
İsim değiştirme hakkı vardır , öncesinde kullanılmamıştır.
Fiyatlar hakkında az çok bilgim var fakat net bir ücret belirlemedim.öldürmemek şartıyla hesabı ios kimliğimle beraber devredicem.
Oyuna çok fazla zaman harcamak istemediğim için satılığa çıkardım.
Alana hayırlı olsun diyelim
Teşekkürler

Hesabımda isim değiştirme mevcuttur.
Fiyat belirlemedim , uygun bir ücrette satışı gerçekleştiririm.
Merhabalar ,
Seat Leon hakkında birkaç sorum olacaktı.
Öncelikle 17 senelik bi skoda kullanıcısı olarak , şu aralar kendime Leon almayı planlıyorum.Geçen sene kardeşime İbiza 1.2 TSI dsg 2013 kasa 0 araba almıştım.Ara sıra bende kullandığımdan çokta memnun kalmadım , uzun boylu birisi olarak arabaya bindiğimde arka koltukta birinin oturması pekte mümkün olmuyordu.Ve torpido kısmı çok baskındı yani sivriliyordu dize doğru.
Şu an Skoda Superb var gemi gibi rahatlığına alıştım , Leon alsam pisman olurmuyum diye düşünmüyor değilim(tabiki ikisini kıyaslıyor değilim).Rahatlık bakımından nasıl ? araca rahat 4 kişi oturabiliyormu ?
60 bin tl civarında para yatıracağım için 4-5 senelik daha güzel bi arabaya binmek yerine 0 arabaya binerim diye düşündüm.Yarın gidip araca binip test edeceğim imkan varsada test sürüşüne çıkacağım.Aklımda birkaç araba daha var ama Leon daha mantıklı geldi.
Motor kısmına gelecek olursak 1.2 TSI a binmek yerine 1.6 TDI'a binmeyi daha mantıklı buluyorum.İbiza 1.2 TSI 105 beygir bizim Skoda 1.6 TDI 105 beygir arabamızdan daha çok yakıyordu.Benzine fazla para vermek istemiyorum.Aracı satın alırken benzin-dizel arasında ki 5-6 bin tl lik fiyat bana çok gelmez.
Son olarak her zaman beyaz araba tercih etmişimdir ve istemişimdir.Skoda süt beyazı, bu araç olmasaydı kesinlikle Leonu beyaz alırdım fakat sizin önerebileceğiniz bi renk varmı?Elbette herkesin zevki farklıdır ancak öğrenmek isterim.
Teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar,
Kısaca özetlemek gerekirse biraz oyun sirkülasyonunun artmasını bekliyordum ki ps4 aldım bugun.
Daha öncelerden ps1,2,3 yani bütün serilerini kullanmış bulunmaktayım ve uzun yıllardır pc de online oyun deneyimim var.
Ps4 konusunda benden daha deneyimli arkadaşlara birkaç sorum olacak, ilk başta hangi oyunları önerirsiniz ? Ayrıca araştırdığım ve önceden bildiğim kadarıyla şu an orjinal bi oyun almaya kalksam 150-250 arası bi fiyat belirlemiş durumdalar.
Forumda birkaç kez bazı kişilerin yazısına denk gelmiştim.ismini bilmediğim bi siteden bahsediyorlardı ve buradan almak varken teknosa tarzı mağazalara gidip neden bunca para veriyorsunuz şeklinde ikaz ediyorlardı.
Oyunlarımı nerden kimin aracılığıyla alabilirim, bana bi site önerirmisiniz sürekli ordan sipariş edeyim.
İnceledim bu şekilde bi başlık açan yoktu , görmemiş olabilirim konu kirliliğide yapmak istemiyorum.eğer öyle ise yönlendirirseniz sevinirim
Teşekkürler , herkese iyi forumlar.
Merhaba arkadaşlar..
Ps4 almış yada alacak olanlardan biraz bilgi edinmek istiyorum.
2009 yılında Ps3 konsolumu yurtdışından(almanya) aldırtmıştım.O zaman itibariyle Türkiyede satış fiyatı 900 civarındaydı(teknosa gibi mağazalardan bahsediyorum).Güzel bi kampanya yakalamış ve 525 tl ye sahip oldum.
Geçen ay 500 TL ye sahibinden aracılığıyla sattım.
Tekrardan ps4 konsolu alacağım ve soruşturdum Almanyadan alacağım konsol bana 1100 Tl civarı gelicek fakat "akakçe" tarzı sitelerden araştırdığım zaman aynı fiyata sahip olabiliyorum.
Şimdi sormak istediğim ürünü bu tarz sitelerden satın alan varmı , herhangi bi sorunla karşılaştınız mı ? Sitelere baya göz attım , memnun kalanda var aman uzak durun diyende.
Boşu boşuna 600-700 tl vermektense internet pazarlamacılığından alayım istiyorum.
İlginize teşekkür eder , iyi günler dilerim
Herkese merhabalar
Forumlardan araştırdığım kadarıyla oyun performansı bakımından intel almaya karar verdim ve suanda ürün araştırması yapmaktayım.Yaklasık 2000_2500 liralık performans (oyun) pc si toplayacağım.Bilgisayarın geri kalan kısmını elbet toplarım fakat esas iş işlemciyi iyi seçmekten geçiyor diye tahmin ediyorum.Dolayısıyla donanımhaberin sisten tavsiyesinde bana önerdiği işlemciyi konu başlığına yazdım.
Acaba doğru tercih mi yapıyorum sonradan pişman olmamak için sizede sorayım dedim.
Teşekkürler
Hakkında
Meslek: Turizm ve Otel İşletmeciliği
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 799
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.560 (Bu ay: 308)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 66 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.