Yarbay
10 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme
Toplam: 89 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaslar, kardesler ve abiler. bir sey istiyorum sizlerden. gucunuzu biliyorum ve yine bir imza olayi var.

https://www.change.org/p/sony-sony-computer-entertainment-please-release-a-remastered-edition-of-mag-for-playstation-4?recruiter=91752874&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

10 saniyeligine girip bu adrese, imza atar misiniz? Bu benim icin cok onemli. Adagim bile var bu oyun cikarsa kurban kesicem diye. Lutfen yardim eder misiniz.
İnternet bağlattım. Ttnet, bağlantı kuruldu görünüyor. Ama internet kullanıcı adı veya şifre hatası nedeniyle internete bağlanamıyorsunuz yazıyor. Yeni sekmede arama yapıyorum sayfa açılmıyor. Ne yapabilirim?
herkese merhaba. aradım fakat bulamadım. hafta sonu kombine satışı yapılıyor mu? cumartesi veya pazar günü kombine alma durumum olacak eğer satış varsa.
herkese merhaba, 3 günlüğüne scart girişi olan tv'de ps oynamam gerekecek. bunun için bir dönüştürücü var mı? yardımcı olursanız sevinirim
bu maçın biletleri ne zaman satışa çıkar arkadaşlar, internette aradım bulamadım
herkese merhaba samsung ve siemens beyaz eşyalarından memnun musunuz bilgi verebilirseniz sevinirim bir de fırınlarından memnun musunuz pişirmeleri, dayanıklılığı vs. teşekkür ederim.
merhaba tur ile yurtdışına çıkmış biri var mı? nerelere gittiniz, tura ve harici olarak ne kadar para ödediniz yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim
tur ile yurtdışına çıkmış biri var mı? nerelere gittiniz, tura ve harici olarak ne kadar para ödediniz yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim
bende xbox one var 2haftalık nikon d3200 ile takas yapılır mı
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Notebook
HP
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Basketbol
Cleveland Cavaliers
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.670
İkinci El Bölümü Mesajları: 251
Konularının görüntülenme sayısı: 29.190 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.099 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.