Şimdi Ara

WİTCHER 3 > RDR 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Witcher 3'ü tam 3 kere bitirdim. Yine bitirmek istiyorum. Oynanış mekanikleri, müzikleri, hikayesi çok başka

RDR2' yi ise 3 saat oynadıktan sonra sildim. O kadar ağır bir yapısı vardı ki sıkıldım.

Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum bu hususta.

WİTCHER 3 > RDR 2

• Niye elma ile armutu karşılaştırıyorsunuz ki hocam? İkisi de şaheser oyunlar..

Witcher 3'te +100 saatim geçmiştir. RDR 2'de ise şu an 70 saatteyim. İkisi de harika bence.

• RDR 2, Witcher 3'ü yok eder.

• Oha
  • The Witcher 3'ü severek 4-5 kere bitirmiş biriyim. RDR 2'yi bir defa oynamayı denedim. Gerçekten çok detaylı ve güzel görünen bir oyun.

Ama oynanışı bana çok yavaş geldi. Yakın zamanda bir kez daha deneyeceğim.

• Valla iki oyunuda oynadim iki side efsane gelmis gecmis en iyi ilk 5 imde Rdr 2 efsanedir bnce kesinlikle tekrar deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher3 ü yeni bitirdim şimdi dlc sine başladım.Şu kadarını söyleyeyim karakterlerle öyle bi bağ kurdum ki -özellikle ciri- finalde gözümden yaş geldi.120 saat civarı oynadım, beni bu kadar karakterlere bağlayan başka oyun görmemiştim.

RDR2 -Witcherr 3 karışık gidiyordum bi noktadan sonra witcher hikayesine bi kapıldım bırakamadım.DLC ye başladım ama hala gözlerim yenneferı ciriyi triss i arıyor o yüzden zevk alamıyorum şu anda

Ciriye aşık oldum şizofren değilimdir inşallah.Hem modellemesi hem karakteri en efsane karakterdi şimdiye dek gördüğüm.

• Witcher 3 yeni nesil update ne zaman gelecek ? bir bilgi var mı arkadaşlar?

• W3 iyi güzel ama bitti arkadaşlar. Yeni nesil yaması gelirse, o'da oyunu alanlara ücretsiz verilirse oynarım ancak. Daha yeni PC ye yeni aldığım SSD'yi test etmek için yükledim. Oynanmıyor artık. Ezberlemişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

W3 iyi güzel ama bitti arkadaşlar. Yeni nesil yaması gelirse, o'da oyunu alanlara ücretsiz verilirse oynarım ancak. Daha yeni PC ye yeni aldığım SSD'yi test etmek için yükledim. Oynanmıyor artık. Ezberlemişim.

yeni nesil update ücretsiz verilecek hocam

• Witcher 3'ün yeri dolmaz
  • Nasil bir karsilastirma yapisi bu? :)

Biri RPG digeri Open world Aksiyon oyunu.
    Kac tane western oyunu oynadiniz da RDR 2 yi kiyasliyorsunuz.

O kadar sabirsizsaniz size RDR2 hitap etmemistir.Herkes o oyunu oynayamaz. Bu denli agir bir harika western dunyasi yaratan rockstarin RDR si ile witcher3 u kiyaslamak anlamsiz.

Bence ikinci RDR oyunu (2010 da cikan ) rdr2 den daha guzeldi hikaye olarak. Hersey grafik yada animasyon degil.
    Witcher 3 bence RDR serisinin yanina bile yaklasamaz.

RDR 2 de hicbir oyun sountrack i tekrar etmiyor. Sirf o oyun icin yapilmis muzikler var.Hikayesini ben begenmesemde o dunyayi en iyi bir sekilde veren oyun bana kalirsa.

Witcher watch dogs dan acik dunya olarak biraz daha iyi. Onun disinda animasyon ozurlu bir oyun. Geralt in haraketleri daglik yada 2cm ziplayacagi yerden ziplayamamasi da cabasi. Witcher rin rakibi Greedfall dur. Gecen aylarda 70 kusur saat oynadigim kaliteli bir oyundu. Seslendirmeler cok basariliydi.

Witcher da olay zaten RPG olmasi. Cok yanlis oyunla kafa tutuyorsunuz Bu arada rdr2 cok yanlis bir isim. Rdr 2 yerine rdr 0 falan olmasi gerekirdi. Sirf isim unlu diye firmalar sacma sapan numaralar koyuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 11 Mart 2021; 0:10:25 >

• Elmayla armut karşılaştırması bu. Witcher türü gereği daha daha ucu açık bir oyun. Canavarlar büyüler kılıçlar vs elbette daha akıcı ama Rdr2 ise yazılmış en detaylı karakter arthur morgan'ı ve açık dünyanın hakkını veren mükemmel ortamıyla akıyor. Sinematik anlatımı hikayesi beni çok içine çekti witcher da güzel. İki oyundan da zevk aldım. Keşke daha çok böyle oyun çıksa.

• Benim zevkime göre Rdr 2 oyun olarak witcher 3 ü net tokatlar.

• witcher 3 oynayanın tek gram oyun kültürü yoktur. boş boş ordan oraya gidiyoruz

• Rdr 2 oynamadim ama witcher 3 gerçekten güzel oyun.
  • RDR 2'nin ilk 3 saati, Witcher 3 ile alakalı hissetmiş olduklarını hissetmek için yeterli değil.

RDR 2 ağır başlıyor, ağırdan alıyor biraz olayları, ufak ufak sindirmeye başlıyorsun. Buna oyunun mekaniklerinin de ağırlığı ekleniyor, gerçekçilik hissiyatı için karakter biraz ağır kanlı davranıyor. 3 saat henüz bunlara alışma aşaması yani, devam etmen lazımdı.

RDR 2'ye devam ettikçe Arthur bir suçlu olmasına rağmen ona bağlanmaya başlayan oyuncuların sayısı bi hayli çoktur. Karakter derinleşmeye başlıyor, çete hikayesi derinleşmeye başlıyor. Zaten açık dünyası çok çeşitli şeylerle doludur RDR 2'nin.

Benim açımdan önce RDR 2 gelir. Witcher 3'ü de bitirdim, sevdim de üstelik ama bu kadar çok üzerinde durulması gereken bir şey değil bana göre. Salın gitsin şu oyunu ya artık. WİTCHER 3 > RDR 2 

• Ben bir oyunda karakterlerle böyle bağ kurduğumu hatırlamam.

Yeneffer,Triss,Vesemir vs bu oyunun yaptığı en iyi şey oyuncuyu o dünyaya çekmekti.Ben last of us 2 olmak üzere çoğu ağır drama içeren oyunlarda karakterlere böyle bağlanmadım.Belki Witcher 3 ün soundtrack büyüsü vardır bilemem.

Bildiğim tek şey 2015 yılında çıkmış, oyun mekaniği yönünden baya kusurlu bir oyunun hala yabancı forumlarda dahi böylesine sevilmesi.Aynı mekanikler rdr2 de çıkmış olsaydı oyuncuların %70 i episode 1 geçmeden bırakırlardı.

Finalde ciriye kılıcını verip uğurladım,ama fena koydu bana.CD project yarın desin ki ciri ile geraltı buluşturacağız , düşünmeden dalarım.İşte böyle bir oyundur.

Grafikleri eski kalmış,oynanış orta seviye,mekanikler vasat fakat baş karakterler efsane.

• Rdr 2 nin herhangi bir npc si > witcher 3
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.