Yüzbaşı
26 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 205 (Bu ay: 7)
Gönderileri
Yarin fabrika full calisiyor gelmezsen tutanak yazarim diyor bende dedim resmi tatil bilmem ben geliceksin diyor ne yapmak lazim
Simdi ben ikinci doz asiyi oldum biontech saat 11 civari sonra o gun icinde saat 5 bucuk siralarida 3 tup kan verdim acaba asida sorun yaratirmi sonucta kan yoluyla asiyi vucuda dağıtıyoruz
İş yeri hicbir sekilde yaklasmiyor yasaklar falan diyip duruyorlar olmasada vermiyorlar nasil yapicam bilen varmi
Erkek için temiz bir yer bilen varmi makine ile almaktan yildim
Alllahh ne dediyem Türkçeside yakin zamanda gelir insallah kitap 22 nisanda cikiyor sabah sabah cildiriyorum
Nerdesin canimin içi gözükmüyorsun hic ozledim konularini

malum kısa çalışma ödeneği kalkıyor'da ay sonu acaba işten çıkarmadamı kalkıyor öyleyse tazminatımı alabileceğim

Udemy haric fiyati onemli degil sadece istedigimi ogretsin yeter varmi böyle site falan
Vatandaşı olmak icin ne yapmam lazim acaba
Evet arkadaslar pc yi alali 1 ay olmadi 2 3 gunde bir kapanip duruyor kendi kendine sicaklik degerleride gayet iyi aslinda sorun yok ama bazen acar acmaz kapaniyor bazen oyuna girerkene bazense oyunun icinde kapaniyor 3070 5600x b550 gigabayt anakart ve 750 cooler master bronze var sizce sorun nedir bilen varsa yardimci olabilirmi
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
World of Warcraft
Darkgothesss
Steam
Darkgothess
TV
Samsung
PSN ID
Darkgothess
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Gigabyte
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.428
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 30.383 (Bu ay: 1.984)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.426 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.