Şimdi Ara

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
56
Favori
98.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

quote:

Orijinalden alıntı: Trietz

Oturum açmaya çalıştığımda böyle bi ekran geliyor. Üniversitenin premiumu olması lazım fakat giriş yapamıyorum.http://prntscr.com/94b9ue

Okulunuzun kendi sitesinden devam edin bilgileriniz ile :http://dreamspark.ogu.edu.tr/

Okulun sitesi de sorunlu galiba böyle bi hata aldım.http://prntscr.com/94bskz

• quote:

Son guncelleme dağıtıldı edu surumede. Sıfırdan kurulum yapıyor üstüne o yüzden sapitiyor. Temiz kurulum şart yine.

merhaba Windows 10 edu kurdum bugün ama hiç memnun kalmadım açılışı falan çok yavaş uykudan uyanırken baya bekliyor birde sıfır ssd alıp ona kurdum buna rağmen böyle şimdi dream spark tan multiple editions indirmeyi düşünüyorum onu kurarsak içinde hangi sürümler var hangisini seçmemiz lazım acaba
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Multiple edition da sürüm yok. Key tüm sürümlerde geçerli. Home dan Pro ya. Media tool ile sürümü seçip usb oluşturun yeter.
  • quote:

Multiple edition da sürüm yok. Key tüm sürümlerde geçerli. Home dan Pro ya. Media tool ile sürümü seçip usb oluşturun yeter.

DÜn kurdum multiple editionsı windows 10 pro olarak görünüyor sistemde ve kasım güncellemesi dahil 1511 sürümü kurulmuş şuan bir sorun yok gayet hızlı çalışıyor ama EDU yu kesinlikle tavsiye etmem. Bİrtde bu insider programına katılmak iyi olur mu sizce ? En son sürümleri yüklemek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyilmaz -- 22 Kasım 2015; 11:13:06 >
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Size bağlı oyun vs. oynayan biri iseniz sürekli güncelleme gelmesi sıkıntı. Sistemi çok hantallaştırır. Günlük ev kullanıcısı iseniz, internete girip film izler müzik dinlerim derseniz, bir zararı dokunmaz bir faydasıda yok tabi :)
  • quote:

Hocam Ben Daha Önce Edu Sürümünü İndirmişim Korsan win 10 pro indirsem bendeki win 10 keyini yazsam girermi ?
    bide güncelleme yapmak iyimi çoğu hata güncelleme ile giderildi diyor. oyuncuyum
  • -MaxPAYNE kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki lisans EDU ise EDU sürümü aktiflestirebilirsiniz.

Eger multiple edition lisansı var ise tüm sürümlerde geçerlidir.

Korsan windows 10 indirme olayını anlamadım, zaten ücretsiz ISO su olan bir şeyi neden başka yerden indiriyorsunuz.

Eğer korsan olarak kullanacağım derseniz KMSPico var araştırabilirsiniz. Tavsiye etmiyorum, sadece bilgi amaçlı.

Oyuncu iseniz güncelleme yapmayın sürekli kararlı son ISO yu media tool ile indirip güncel ekran driverlarinizla stabil bir sürüm oluşturun.

Windows u güncellemek oyun performansına ters etki sağlar temiz kurulum yapmadikca. Ek olarak tüm driverlari güncel tutun (ekran kartı, chipset, ses kartı, visual c++ sürümleri vs.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Elinizdeki lisans EDU ise EDU sürümü aktiflestirebilirsiniz.

Eger multiple edition lisansı var ise tüm sürümlerde geçerlidir.

Korsan windows 10 indirme olayını anlamadım, zaten ücretsiz ISO su olan bir şeyi neden başka yerden indiriyorsunuz.

Eğer korsan olarak kullanacağım derseniz KMSPico var araştırabilirsiniz. Tavsiye etmiyorum, sadece bilgi amaçlı.

Oyuncu iseniz güncelleme yapmayın sürekli kararlı son ISO yu media tool ile indirip güncel ekran driverlarinizla stabil bir sürüm oluşturun.

Windows u güncellemek oyun performansına ters etki sağlar temiz kurulum yapmadikca. Ek olarak tüm driverlari güncel tutun (ekran kartı, chipset, ses kartı, visual c++ sürümleri vs.)

orjinal var fakat ilk çıkanı yüklersem bi dünya hata var onları düzeltmek için güncelleme yapıcam bu sefer pc hantallasıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

wimdows 10 edu olanı indiriyorum şuan,bunun süresi nedir? öğrencilik bitene kadar ise yine 2 sene orjinal kullanabiliriz sanırım.

win 10 edu enterprise ile aynı galiba..
    ben ilaclı w 10 enterprise kurdum , orj lisans almak istiyorum

benim kız ODTU de okuyor, onun bilgileriyle alayım dedim, dreamspark girişi hatalı kullanıcı diyor
    şifre unuttum tıkladım aynı hata gösterdi, user yok diyor
    Sen nasıl aldın?

bu sayfadaki linkler de sayfalar açılmıyor
    http://bidbeski.odtu.edu.tr/489-microsoft-isletim-sistemleri-ve-yazilimlari

https://www.dreamspark.com/Student/Default.aspx buraya giriş izni var, ama win 10 yok ve down tuşu aktif değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 16 Ocak 2016; 10:26:22 >

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    burdan hocam Türkiyeyi ve okulunu seçiyorsun

http://onthehub.com/search/higher-ed/
  • okul ismi giriş vs tamam
    ama w10 iso yok ve w8.1 embeded diyor
    onu bari alaydım yükseltme ile lisanslardım

ama down tusu aktif değil
    odtunun ağıdan bağlı olmadığım için galiba
    cocuğa söyledim sen okuldan girip indir diye
    Bakalım indirebilirse..

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 16 Ocak 2016; 23:51:59 >
  • visual studio 2015 varmı? yada 2013
  • arkadaşlar freedos bir yeni laptop alsam, önceden öğrenciyken almış olduğum ve elimde keyi bulunan win 8.1 embedded'ı kurabilir miyim? Aynı anda 2 pc'de olur mu?
  • quote:

Microsoft Embedded konusunda bir açıklama yapmıyor. Güncelleme vereceğiz veya vermeyeceğiz denmedi, bir ara ücretsiz dağıtıldığı için bu sürüm halen kararsızlar sanırım. Güncellemenin gözükmesi için technet de bir şey yazılmış ve herkes çalıştığını söylemiş ama ne kadar doğru bilinmez. Denemekte fayda var..

You can upgrade to Windows 10 from Windows 8.1 Embedded Industry Pro manually using this method:
    Download the .cab update file:http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/updt/2015/05/windows8.1-kb3035583-x64_569671257f46c76e5f5d2f53b1c35500447ad302.cab
    Copy the cab file to C:\temp
    Run command prompt as Administrator
    Copy and paste this DISM command (highlighted in italics) then press Enter: DISM /Online /Add-Package /PackagePath:c:\temp\windows8.1-kb3035583-x64_569671257f46c76e5f5d2f53b1c35500447ad302.cab

Hocam bunu nasıl yacağız anlamadım şahsen, biraz yardımcı olur musunuz ?
    Birde işe yarıyor mu ki :?

• LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece gözüküyor. Güncelleme verilmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler uğraşmaya gerek yok o zaman dreamspark kataloğa düşsün paşa paşa indirelim..
  • AÖF öğrencileri alamıyor sanırım. Doğru muyum?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Atatürk Üniversitesi açık öğretim fakültesi var ve yararlandım ben.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Aöf mail adresi ve şifremle denedim, kabul etmedi. Sanırım Anadolu Üniversite açık öğretim için geçerli değil. Diğer üniversitelerde durum değişebiliyor tabi.
  • Ben bu yöntemle geçen sene 8.1 almıştım. Ama şimdi hiçbir şey alamıyorum. There are no products available for purchase at this time. Diyor. Üyelik bilgilerime baktım expired yazıyor. Bunu güncellemenin bir yolu var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.