Şimdi Ara

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
56
Favori
98.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  •  Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)
    bende bu seçenekler var windows 10 home veya pro için hangisinden key almam gerekiyor bilgisi olan var mı?
  •  Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)

Bende sadece 8.1 çıkıyor 10 alabilen varmı. AOF için
  • quote:

Orijinalden alıntı: bio technolog

Bende sadece 8.1 çıkıyor 10 alabilen varmı. AOF için
    Win 8.1 'i alın. Win10 'a anahtari yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsin kamer -- 26 Ocak 2020; 7:45:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhsin kamer kullanıcısına yanıt
    Yaptım olmadı malesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bio technolog

Yaptım olmadı malesef
    Bir yerlerde yanlış yapiyorsunuz. 1803 sürümden itibaren win 7 -8 - 8.1 anahtarları ile win10 da etkinlestirme yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin kamer

Bir yerlerde yanlış yapiyorsunuz. 1803 sürümden itibaren win 7 -8 - 8.1 anahtarları ile win10 da etkinlestirme yapılıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba ev kullanıcısı için hangi sürümü tavsiye edersiniz laptobuma kuracağım

• Merhabalar, bende aöf hesabı ile giriş yaptım. Azure sistemine fakat azure a hoşgeldiniz diyor. Orada seçenekler var. Abonelşk vs. Nasıl alıyoruz lisansları?

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 7 Şubat 2020; 20:3:6 >
  • quote:

Win 8.1 'i alın. Win10 'a anahtari yazın.
    Windows Embedded sürümlerinde Upgrade desteği yok. WindowsEmbedded anahtarı ile Windows 10 etkinleştirilemez.
    İnsanlara yanlış bilgi vermiş olmayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Office 365'i lisanslı kullanıyorum ama win 10 yok bende sanırım bir çözümü de yok...
  • Şu anda devam ediyormu istanbul üniverstesi için windows 10 alabiliyor muyuz ?

• CallOfTheWild kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor. Dreamspark kapandı, Azure'un bir parçası oldu.https://portal.azure.com 'dan Windows 10 Education sürümü alınabiliyor.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/143703380

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 28 Ekim 2020; 8:29:48 >
  • şuan alınabiliyor mu ? yoksa kapatıldı mı ?

• Mezun olduktan sonra da lisans devam ediyor mu

• biri şu olayı baştan sona net bir şekilde anlata bilir mi !?

• ipli jeton kullanıcısına yanıt

bu siteyi çözemedim ben dreamsparktan lisansım vardı nasıl alıcam onu

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Dreamspark zamanında alınmış lisanslar görünmüyor. Lisans anahtarınızı kaybettiyseniz işiniz çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 23 Nisan 2021; 20:2:35 >

win 10 education veriyor sadece, windows server 2019-2022 yazanlarda da anahtar veriyor ama ne işe yarıyor bilmiyorum

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Elinde anahtar varsa, gereken iso dosyasınıhttps://tb.rg-adguard.net/public.php 'ten indirebilirsin. Site tamamen güvenlidir, iso dosyaları direkt MS sunucularından çekilir.
    Listeden çıkmaya eski sürümleri üstte yazan arama kutusuna yazarak indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 6 Nisan 2022; 9:41:10 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.