Şimdi Ara

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
56
Favori
98.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim üniversitenin webstore u yokmuş :/
  • wimdows 10 edu olanı indiriyorum şuan,bunun süresi nedir? öğrencilik bitene kadar ise yine 2 sene orjinal kullanabiliriz sanırım.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Key sizde olduğu sürece sınırsız, key 24 ay sonunda kaldırılıyor siteden. Aldığınız tüm ürünlerin lisanslarını mutlaka kaydedin.
  • Teşekkür ederim cevabınız için.Bişi daha merak ediyorum,kusura bakmayın.Şimdi biz sadece güvenlik güncellemelerini mi alıcaz.
    Mesala şuan sürüm 10240,ilerde kasım gibi bir güncellemeden söz ediliyor o tür sistem güncellemelerini alabiliyormuyuz?
    atıyorum sürüm 10558 olduğunda bizde yararlanabiliyormuyuz.Bununla ilgili bir bilginiz var mı.
    Windows 10 en yeni ne sunuyorsa sizde de olacaktır. 8 keyinizle 8, 8.1 ve 8.1 update 3 gibi versiyonların tümünü aktifleştirebilmektesiniz. Aynı durum geçerli, 10 kodlu ürünleri aktifleştirecektir.
  • Ben dreamsparktan üyelik aldım. Sonrasına üniversite e mailiyle öğrenci olduğumu onaylattım. ama onthehub hesabında yok. webstore a girince kullanıcı adı ve şifre giremiyorum. kaydol diyorum olmuyor. yardımcı olabilir misin? :)
  • Ben de Atatürk Üniversitesi mail hesabı giriş yaptım premium üyeliği varmış üniversitenin win 10 edu indirdim keyi aldım ama henüz kurmadım.
  • Benim dreamspark üyeliğim var ama buna nasıl üye olacağım bilmiyorum. Yardımcı olacak var mı?
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    İlk mesajı okudunuz mu? Gerekli koşulları sağlamıyorsanız lisans edinmeniz mümkün olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

İlk mesajı okudunuz mu? Gerekli koşulları sağlamıyorsanız lisans edinmeniz mümkün olmayacaktır.

Gerekli koşulları sağlıyorum. Ama siteye üye değilim.
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Gerekli koşulları sağladığınızdan emin değilim. Üyelik ile çalışan bir sistem değil, kişisel üyelik alınmıyor. Okul ve microsoft arası anlaşmalar sonucu ya microsoft yada okul tarafından bilgileriniz size yollanıyor. Okulunuz ile iletişime geçmeden premium üye olup olmadığınızı bilme ihtimaliniz yok malesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

Gerekli koşulları sağladığınızdan emin değilim. Üyelik ile çalışan bir sistem değil, kişisel üyelik alınmıyor. Okul ve microsoft arası anlaşmalar sonucu ya microsoft yada okul tarafından bilgileriniz size yollanıyor. Okulunuz ile iletişime geçmeden premium üye olup olmadığınızı bilme ihtimaliniz yok malesef..

Kullanıcı ismi istiyor. Bana kullanıcı adını okul mu verecek?
  • İTÜ Bilgisayar da öğrenciyim ancak onthehub denilen siteden üyelik alamadım. Okulun verdiği email adresi ve şifreyle girmeye çalışınca da girmiyor. Bilen varsa nereden üyelik alabilirim.
  • Win 10 edu da durum nedir?geldimi güncelleme
  • EDU veya Multiple Editions hangisi daha iyi?
  • Kagit üstünde edu ama ekstra olarak yazan şeyler gereksiz özellikler multiple ile PC turunuze gore istediginiz surumu kurup etkinleştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 18 Kasım 2015; 11:02:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Son guncelleme dağıtıldı edu surumede. Sıfırdan kurulum yapıyor üstüne o yüzden sapitiyor. Temiz kurulum şart yine.

• maydin95 M kullanıcısına yanıt
    Daha öncede yazdım defalarca kendi başınıza üyelik alamazsınız. Üyelikler okullara gönderiliyor eğer anlaşması varsa okulun. Okulunuzun BT hizmetlerinden veya IT departmanindan gerekli bilgileri edinin.

• Oturum açmaya çalıştığımda böyle bi ekran geliyor. Üniversitenin premiumu olması lazım fakat giriş yapamıyorum.http://prntscr.com/94b9ue
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trietz

Oturum açmaya çalıştığımda böyle bi ekran geliyor. Üniversitenin premiumu olması lazım fakat giriş yapamıyorum.http://prntscr.com/94b9ue

Okulunuzun kendi sitesinden devam edin bilgileriniz ile :http://dreamspark.ogu.edu.tr/

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.