Şimdi Ara

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
9
Favori
16.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: konsoldede

1.ci oyun dandikdi 2.sini youtube ve inceleme yapan yerlere göre yorumum makyajlamislar bazi düzeltmelerle önümüze komuslar lakin hala - yönleri var örnegin araba ici kokpit mi ne diyorsunuz o yok araba hasar alma sürüs dinamikleri gta5 de daha iyi ,harita kücük vs fakat sonucda hack oyunu bol bol hack yapmak isteyenlere iyi bir secim .

Araç içi kamera, sürüş dinamikleri ve hasar istiyorsan sana Assetto Corsa verelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assetto Corsa bu ne ?
  • 1080p'de downsampling uygulanmış. Yani pro'da görüntüler daha keskin ve anti-aliasing daha başarılı.
  • WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI
  • Yapımcının açıklamasına göre karanlık tema seçmemelerinin sebebi, oyuncu ekran başında uzun saatler harcadığında bir süre sonra oyun karşı kötü yönde etkileniyorlarmış. Yani sürekli mahrum kaldıkları kasvetli ortam negatif etkiliyormuş.Bu yüzden daha canlı bir konsept seçmişler.

Benim hoşuma gitmeyen yönleri;

-Araç sürüşleri inanılmaz kötü. Gta'daki gibi olsaymış Gtayı genel anlamda darma duman edermiş.
    -Yolda beliren rota çizgileri. İnanılmaz kötü duruyor.
    -FreeRoam'da bile ekranda beliren Vault,Hack yazıları. İmleç araçların üzerine gelince arabaların renklerinin solması. Oyunda sürekli ekranda birşeyler beliriyor. Japon oyunları gibi ve inanılmaz dikkat dağıtıcı. Kendinizi yaşayan bir şehirdeymiş gibi hissettirmesinden ziyade bi oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor. Oyun sizi içine çekip alamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Yapımcının açıklamasına göre karanlık tema seçmemelerinin sebebi, oyuncu ekran başında uzun saatler harcadığında bir süre sonra oyun karşı kötü yönde etkileniyorlarmış. Yani sürekli mahrum kaldıkları kasvetli ortam negatif etkiliyormuş.Bu yüzden daha canlı bir konsept seçmişler.

-Araç sürüşleri inanılmaz kötü. Gta'daki gibi olsaymış Gtayı genel anlamda darma duman edermiş.
    -FreeRoam'da bile ekranda beliren Vault,Hack yazıları. İmleç araçların üzerine gelince arabaların renklerinin solması. Oyunda sürekli ekranda birşeyler beliriyor. Japon oyunları gibi ve inanılmaz dikkat dağıtıcı. Kendinizi yaşayan bir şehirdeymiş gibi hissettirmesinden ziyade bi oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor. Oyun sizi içine çekip alamıyor.

Cok dogru seylere deginmissin, videolarda bile yolun ustunde kocaman oklar insani rahatsiz ediyorz inanilmaz cirkin duruyor sanki 2000lerde dandik yarış oynu oynuyoruz. Bahsettigin UI isi de klasik ubisoft, bayiliyolar tum ekrani yanip sonen seylerle doldurmaya, oyuna odaklanilmiyor her yerdeki yazilardan isaretlerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rotayı gösteren çizgiler kaldirilabiliyordur diye düşünüyorum, yanlış mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI

sizede hayırlı olsun iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Yapımcının açıklamasına göre karanlık tema seçmemelerinin sebebi, oyuncu ekran başında uzun saatler harcadığında bir süre sonra oyun karşı kötü yönde etkileniyorlarmış. Yani sürekli mahrum kaldıkları kasvetli ortam negatif etkiliyormuş.Bu yüzden daha canlı bir konsept seçmişler.

Cok dogru seylere deginmissin, videolarda bile yolun ustunde kocaman oklar insani rahatsiz ediyorz inanilmaz cirkin duruyor sanki 2000lerde dandik yarış oynu oynuyoruz. Bahsettigin UI isi de klasik ubisoft, bayiliyolar tum ekrani yanip sonen seylerle doldurmaya, oyuna odaklanilmiyor her yerdeki yazilardan isaretlerden.

Aynısını Steepde de yapmışlar. Ekran okadar kalabalık ki önünü göremiyorsun. Şu oyunu deneyenlerden bir allahın kulu bahsetmiyor mu bu olaylardan? Bildiğin Mobil oyun gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: wrisy

Rotayı gösteren çizgiler kaldirilabiliyordur diye düşünüyorum, yanlış mıyım?

Sırf şunun yüzünden oyunu almadım desem yeridir. Bu tür şeyleri hiç ama hiç sevmiyorum. Oyunu oynayanlara soruyorum; kaldırma özelliğinin olup olmadığının durumu nedir?
  • Oyunun Brightness ayarına dokundunuz mu arkadaşlar? Default olarak fazla parlak geldi gözüme, parlaklığı biraz kısınca ışıklandırmalar çok daha tatlı gözüküyor ama karanlık yerler de çok karanlık oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

quote:

Orijinalden alıntı: wrisy

Rotayı gösteren çizgiler kaldirilabiliyordur diye düşünüyorum, yanlış mıyım?

Sırf şunun yüzünden oyunu almadım desem yeridir. Bu tür şeyleri hiç ama hiç sevmiyorum. Oyunu oynayanlara soruyorum; kaldırma özelliğinin olup olmadığının durumu nedir?

Selamlar arkadaşlar haritayı açıp 'Remove Waypoint' yaparsanız şeritler kalkacaktır :)

• Ne kadar takıyorsunuz ufacık şeylere arkadaşlar kapanıyormuş işte.

• Çok tşk ederim, sizede iyi oyunlar.
  • http://www.godisageek.com/2016/11/watch-dogs-2-has-a-better-open-world-than-gta-and-skyrim/

Çok inandırıcı bulamadım nedense ama Watch Dogs 2'in dünyası GTA ve Skyrim'den daha iyi diye yazmış arkadaş. Her NPC'in hikayesi var herkesle etkileşime girebiliyorsunuz falan demişler.
  • Efsane oyun olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix506 -- 18 Kasım 2016; 3:18:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Oyunu oynayan herkes beğeniyor, puanları da gayet iyi.

Daha önce senle tartışmıştık
    Gta 5 i göklere çıkarıp Watch Dogs u yerin dibinde sokmuştun
    Kafana taş mı düştü nerden geldi bu watch dogs sevgisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Oyunu oynayan herkes beğeniyor, puanları da gayet iyi.

Daha önce senle tartışmıştık
    Gta 5 i göklere çıkarıp Watch Dogs u yerin dibinde sokmuştun
    Kafana taş mı düştü nerden geldi bu watch dogs sevgisi

Kardesim bana sarmak için yazma ya Allahını seversen

GTA ile WD'yi kıyas bile etmem, ilk oyuna göre WD2 daha iyi görünüyor sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

Assetto Corsa bu ne ?

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.