Binbaşı
01 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Kulüp1907 yine harika bir kurgu ile harika bir video hazırlamış.. Galatasaray derbisi öncesi iyi oldu bu..

Muhteşem olmuş..

Arkadaşlar TR PSN de böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Pre Order yaptım indirdim oyunu kurarken corrupted data dedi

Şu an ise store dan view download kısmından gitmiş satın alınmamış gözüküyor.
http://fifainsider.com/fifa-14-turkish-super-lig-will-be-included/

#Fifa14TürkiyeLigiİstiyoruz Twitter'dan desteğinizi bekliyorum arkadaşlar.

Fifa 14'de Süper Ligimizin yer alması için Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşerek bir sonuç almayı planlıyorum.

Ben anladım ki bu iş mail kampanyası ile olmaz.

Evet twitter üzerinden gücümüzü gösterebiliriz belki ama, önemli olan bir grub olarak, imza toplayarak türk oyunseverler olarak TFF'den ricada bulunmak.

Mehmet Ali Aydınlar döneminin yaptığı skandal bir icraattir bu başka birşey değil.

TFF'nin bunda kaybedeceği birşey yok ama kazanacağı çok şey var.

Sizden de çözüm önerilerinizi bekliyorum..

Sosyal medya'da örgütlenelim arkadaşlar twitter'da nasıl bir hashtag yapalım..

Oyunun duyurusuna az bir zaman kaldı.
Bazı şarkılar vardır ya kelimelerle anlatmak zordur. İşte onlardan biri Naci en Alamo, fazla kişi tarafından bilinmese de özellikle türü seven insanlarda ortak hisler uyandıran ve inanılmaz bir duygu yoğunluğu yaşatan Naci En Alamo'nun en sevdiğim versiyonu Yasmin Levy tarafından seslendiriliyor ve sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca Bu tarzda şarkı önerilerinizi merakla bekliyorum.

Canlı ve Unutulmaz Performansı!

Japon elektronik devi Sony, dünyanın en çok üretilen oyun konsollarından biri olan PlayStation 2’nin üretiminin durdurulacağını açıkladı.

Sony, ilk olarak Mart 2000’de piyasaya sürülen PlasyStaion 2’nin üretimini, 12 yıl aradan sonra durdurma kararı aldı.

Guardian gazetesinin verdiği bilgiye göre, bugüne kadar 150 milyon satan PS2, Kuzey Amerika’da 50 milyon satış rakamını geçerek çok büyük bir başarı elde etti.

Sony, yaptığı açıklamada, 2006 yılında piyasaya sürülen PlayStation 3 konsolunun ise 2015’e kadar üretileceğini açıkladı. Aynı yıl içinde yeni bir konsol sunacağının işaretini veren Sony, 12 yılda ömrünü dolduran PS2’ye kıyasla, PS3’ü sadece dokuz yıl piyasada tutacağını ortaya koydu.

Sony, Eylül 2004’te PS2’nin ince tasarımlı bir modelini piyasaya sürmüş, cihaz büyük ilgi görmesine rağmen aşırı ısınma sorunu nedeniyle üretimi devam etmemişti.

PS2’NİN UNUTULMAZ RAKAMLARI
On yılı aşkın bir süre boyunca bir neslin oyun dünyasını renklendirmeyi başaran PS2, 2011 itibariyle toplam 10 binden fazla oyun sundu. PS2’nin 12 yılda geride bıraktığı rakamlara kısaca bakalım:

Konsollar uyumlu oyun sayısı: 10 bin 828,

Satılan konsol sayısı: 150 milyondan fazla,

Satılan oyun adedi: 1.52 milyar,

En başarılı oyunlar: Grand Theft Auto Vice City (Rockstar), Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty (Konami), Gran Turismo 3 A-Spec (Sony), Shadow of the Colossus (Sony), SingStar (Sony).

Ntvmsnbc
Evet arkadaşlar müthiş bir yıl bizleri bekliyor.. 2013'e girmeden bu yıl kesin alarak alacağınız ilk 3 oyunu öncelik sırasına göre yazmanızı istiyorum. Oy alan oyunları ana sayfada ve başlıkta paylaşacağım..

Listenizi Fifa 14 ve Pes 14 harici oluşturabilirsiniz.

İşte benim listem..

1-) GTA V
2-) BEYOND: TWO SOULS
3-) THE LAST OF US

2013 | Kesin alınıcak 3 oyun | Gta V & The Last Of Us zirvede, Gow & Beyond takipte

2013 | Kesin alınıcak 3 oyun | Gta V & The Last Of Us zirvede, Gow & Beyond takipte
Yılın en iyi oyunlarından biri arkham city şu anda tr psn'de oldukça uygun fiyatta

Arkham City için kardeşlikleri burda toplayalım..

Oyun şu anda Tr Psn'de 49 TL

KK ile oyunu alabilecek arkadaşla kardeşlik yapmak istiyorum ..

Kişi başı:25 TL
Evet arkadaşlar playstation ile ilgili bizimle paylaşmak istediğiniz arşiv, figür, collector's edition vb. görselleri bir başlık altında toplayalım. :)

Güzel bir kompozisyon içinde resimlerimizi paylaşalım.. :)

Ne dersiniz?
ACER Aspire 5672 WLMI

marka laptopum

malasef tuşlar bazen basıyor, bazen uzun uzun basmak gerekiyor, bazen bir sorun olmuyor

aynı zamanda safe mode with networking den girdiğimde hiç bir sorun yok

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.. teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Tasarımcı
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.506
İkinci El Bölümü Mesajları: 44
Konularının görüntülenme sayısı: 53.145 (Bu ay: 41)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 430 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.