Şimdi Ara

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
9
Favori
16.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Aldim spottan oyunu daha 15 dk oynadim. Performans gayet iyi vr stabil. O konuda kuskunuz olmasin

Prodami stock ps4 demi?

Normal ps4. Oyun gayet iyi. Ben begendim su ana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu begendim baya ilk oyundan çok daha guzel. Ubisofta olan onyargilarinizi biraki denemenizi tavsiye ediyorum. Ubi bu sefer dersine iyi calismis

• İlk oyundaki ağırlık, karizma, ciddiyet kaybolmuş. Atmosferi pek beğenmedim. Harita çok küçük. Şehir kısmı 1. oyunun 3te biri kadar. Geri kalanı boş arazi ve yeşillik.

Ortasından nehirler geçen, tepede trenin gürültüsünü duyduğumuz Chicagodan sonra San Francisco çok sıkıcı geldi. Chicagoda yağmurun altında yürümek bile havaya sokardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

Hic bir fark yok sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

İlk oyundaki ağırlık, karizma, ciddiyet kaybolmuş. Atmosferi pek beğenmedim. Harita çok küçük. Şehir kısmı 1. oyunun 3te biri kadar. Geri kalanı boş arazi ve yeşillik.

Ortasından nehirler geçen, tepede trenin gürültüsünü duyduğumuz Chicagodan sonra San Francisco çok sıkıcı geldi. Chicagoda yağmurun altında yürümek bile havaya sokardı.

Ya %100 katiliyorum size, videolari izliyordum birkac saattir ya dedim bu cizgi film gibi olmus sanki, konuyu aradim buldum bu yorumu gordum.

Gercekten katiliyorum, oyunu henuz oynamadim cok pahali oldugu icin ama oyle geldi banada. Oynayan baska arkadaslarda fikir sunabilir mi?
  • Pro'da grafikler çok tatlı :) açtım bi başına baktım öyle, oyun da gayet eğlenceli olmuş bence... Bu senenin baş yaran ummadık taşı Watch Dogs 2 olabilir :)
  • oyunu hem ps pro da hemde normal ps4 de denedim ve hiçbir fark göremedim.
  • hangi ekranda denediniz 2sinide
  • Oyun ilk oyundan "çok" ama çok daha iyi olmuş arkadaşlar. GTA dünyası gibi kocaman bir dünya var, orada hacklenecek bir sürü şey, bir sürü görev var. Bazı görevler gerçekten çok zor olmuş ama güzel olmuş. Biraz Farcry'daki hani bölge ele geçirirken yaptığımı sabotajlar ve planlar vardı ya, öyle olmuş. Öyle "zort" diye bazı mekanlara dalarsanız hemen indiriyorlar. Tabi arabayla da dalabilirsiniz, ya da bir arabayı hack'leyip güvenliği ezebilir, bir trafoyu patlatıp güvenliği bayıltabilir ya da kafasına sıkabilir ya da elektro şok verip bayıltabilirsiniz. Bir sürü çeşit var, eğlenceli olmuş, ubisoft bu sefer "o" kadar reklam yapmadan girdi, yapsa iyi olurdu çünkü güzel oyun olmuş. Tek sıkıntım "çok" parlak olmuş oyun. 1. oyunun o karanlık, kasvetli yanı yok, azıcık koysalarmış iyi olurmuş, lolipop gibi bazı yerler.
  • Selam arkadaşlar oyunu dün aldım ve akşam oynama imkanı buldum.. (PS4) Gerçekten şu ana kadar söyleyebilirim ki mükemmel bir oyun olmuş.. Öncelikle grafik olaylarını merak edenlere baştan söyliyim.. Grafikler enfes gözüküyor ve şu dikkatimi çekti bir arabanın gelişini çok uzaktan görebiliyoruz ve çok uzakta ki bir köprünün trafik akışını görebiliyoruz bu ilk oyunda yoktu. Bu oldukça hoşuma gitti..

İnanın şu an hiç görev yapasım yok o kadar güzel bir çevre etkileşimi (insanlarla etkileşim) bu da sürpriz olmuş o kadar keyifli ki.. yeni bir özellik eklemişler herkesle etkileşime geçebiliyoruz ve yaptıklarımızla bizi telefona bile kaydediyorlar! bu etkileşim özellikleri eminim herkesin hoşuna gidecek. telefonumuz çok güzel application bile indirebiliyoruz! Araç sürüşlerini de ilk oyuna göre beğendim..

Aşağıya sizler için oyundan bi kaç screenshot ekledim.. Kesinlikle alın oynayın arkadaşlar..

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTIWATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTIWATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI
  • Vallaha bende milletin parasını uzaktan telefonla cukkalamaktan görev yapamıyorum bazen :D
  • umarım anlatıldığı gibi güzeldir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 16 Kasım 2016; 23:11:59 >
  • oyun süper sadece online şuanlık girilemiyor ubizort düzelticek inşallah ; ps4 pro da yağ gibi akıyor oyun grafikler mükemmel müzikler havaya sokuyor adamı karakterler ilk oyuna göre daha renkli
  • becks1907 kullanıcısına yanıt
    Oyun resimlerden gördüğüm kadarıyla bayağı iyi duruyor. Grafiklerde çok canlı güzel olmuş renk paletine bayıldım :)

• güzel pc de artik aralikta oynarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

güzel pc de artik aralikta oynarim

Burası PS4 bölümü. PC konusu aşağıdaki linkte.

https://forum.donanimhaber.com/m_97987308/tm.htm
  • Oyunu oynayan herkes beğeniyor, puanları da gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Oyun resimlerden gördüğüm kadarıyla bayağı iyi duruyor. Grafiklerde çok canlı güzel olmuş renk paletine bayıldım :)

evet bende çok beğendim muazzam grafik ve renk paleti.. bu benim yüklediğim ps4share screenler tvde fln çok daha iyi gözüküor..

akşam oyuna devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum..
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    1.ci oyun dandikdi 2.sini youtube ve inceleme yapan yerlere göre yorumum makyajlamislar bazi düzeltmelerle önümüze komuslar lakin hala - yönleri var örnegin araba ici kokpit mi ne diyorsunuz o yok araba hasar alma sürüs dinamikleri gta5 de daha iyi ,harita kücük vs fakat sonucda hack oyunu bol bol hack yapmak isteyenlere iyi bir secim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 16 Kasım 2016; 15:49:23 >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ilk oyun atmosfer olarak çok daha iyiydi. Gta tipi oyunlar çok cıvık geliyor bana sevmiyorum keşke ilk oyunu devam ettirselerdi. Mafia da aynı hatayı yaptı batırdılar oyunu.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.