Şimdi Ara

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
9
Favori
16.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazıları dibime kadar gelmesine rağmen göremiyorlar orda bitiyorum
  • Oyunu yeni bitirdim bazı yönlerini çok iyi yapmışlar. Grafikler çok güzel, san fransisco silikon vadisine gitmiş kadar oluyorsunuz. Sırf bu yüzden bile oynanabilir. Araç sürüşleri, fizikler çok kötü. Hikaye de vasat hatta yok bile denilebilir. Üçüncü oyunu umarım adam gibi bir senaryo ile ilk oyunun tarzı ve ikinci oyunun teknolojisi ile yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Oyunu yeni bitirdim bazı yönlerini çok iyi yapmışlar. Grafikler çok güzel, san fransisco silikon vadisine gitmiş kadar oluyorsunuz. Sırf bu yüzden bile oynanabilir. Araç sürüşleri, fizikler çok kötü. Hikaye de vasat hatta yok bile denilebilir. Üçüncü oyunu umarım adam gibi bir senaryo ile ilk oyunun tarzı ve ikinci oyunun teknolojisi ile yaparlar.

Karakterleri ve diyalogları çok satsın diye sanırım ergenlere, ergenler için yazdırmışlar. Aslında konsepti düşünürsek baya karanlık, ciddi olaylar ve hikayeler yapabilirler ama nedense cıvık, ergen tarzında yazıyorlar.
  • Wd1 güzeldi bitirdim 2 kere hemde ama 2 pek ilgimi çekmedi biraz oynayıp sattım.

• Oyunu indirimlerde alıp oynadım valla ilk oyunun hikayesi evet kesinlikle daha iyiydi ama bu oyun kesinlikle daha eğlenceli ve daha oynanabilir olmuş. İlk oyunda oyun bir yerden sonra sıkmaya başlıyordu bir an önce bitsin modunda oynuyordum ama bunda öyle olmadı. Zaten oyunun renkli havası da kendine çekiyor. Ubisoft iyi bir iş çıkarmış bence bu sefer. Bakalım 3. oyun nasıl bir şey olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: orangeblu

Oyunu indirimlerde alıp oynadım valla ilk oyunun hikayesi evet kesinlikle daha iyiydi ama bu oyun kesinlikle daha eğlenceli ve daha oynanabilir olmuş. İlk oyunda oyun bir yerden sonra sıkmaya başlıyordu bir an önce bitsin modunda oynuyordum ama bunda öyle olmadı. Zaten oyunun renkli havası da kendine çekiyor. Ubisoft iyi bir iş çıkarmış bence bu sefer. Bakalım 3. oyun nasıl bir şey olacak.
    İlk oyunu severek oynamıştım ben ancak ikinci oyunun daha başında çok sıkıldım, karakterden mi bilmiyorum ama oyun çekemedi beni. Sonradan açılıyor mu oyunun bu tarafı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

İlk oyunu severek oynamıştım ben ancak ikinci oyunun daha başında çok sıkıldım, karakterden mi bilmiyorum ama oyun çekemedi beni. Sonradan açılıyor mu oyunun bu tarafı ?

Alıntıları Göster
    Başlarda sıkıldıysan dediğin gibi karakterlerden sıkılmış olabilirsin zaten oyundaki hikaye diyaloglar biraz ergenleri eğlendirmek için yapılmış gibi saçma sapan espriler dönüyor. Yani başlarda neyse sonlarda da o. Zaten yorumlarda da sevmeyenler genelde hikayesi yüzünden sevmemiş. Ki hikaye de bu diyaloglara rağmen çok da kötü diyemem yer yer mr robot havası veriyor. Zaten ben oyunun açık dünyası ilk oyuna göre beni kendine daha çok çektiği için daha çok sevdim bu oyunu. Ama seni çekmediyse oyun ileride de çekmeyebilir muhtemelen.

Bence yine de şans verilmesi gereken bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 26 Ağustos 2018; 20:12:41 >

• Abiler selamlar,
    oyunu bitirmiş arkadaşlara soruyorum;

sizce gold edition (84TL) mı alınmalı yoksa düz sürüm (44TL) alıp geçilmeli mi?

şimdi düz alıcam almasına ama bu ubisoft çakalı sonradan season pass almaya kalkınca pahalıya patlatıyor her seferinde maalesef.
  • Oyunu tüm DLC'ler ile birlikte 38 saatte, gizlilik odaklı ve hiç kimseyi öldürmeden ilerleyerek tamamladım. Diyebilirim ki Ubisoft'un son yıllarda yaptığı belki de en iyi iş olmuş. Açık dünyası oldukça eğlenceli ve içi dolu, yan görevler çok şaşırtıcı bir şekilde kendini tekrar etmiyor, sıkmıyor ve vakit ayırmaya değiyor. Ortam ve atmosfer cıvıl cıvıl, insanın içini açıyor. Grafikler güzel, oynanış son derece akıcı. Hack sistemi ilk oyunda işin tuzu biberi iken ve kapasitesi sınırlı iken bu sefer detaylandırılmış, ana odak olmuş ve aslında ilk oyunda yapılması gereken şey bu oyunda dört dörtlük bir şekilde gerçekleşmiş. İlk oyun, ikincisinin yanında alpha sürümü gibi hissettiriyor o açıdan ki ilk oyunu severim de hani. Onun dışında bölüm tasarımları Watch Dogs 2'nin belki de en üst seviye yaptığı iş olmuş, hiçbir görev oynanış açısından baymıyor o yüzden. Müzikler çeşitli ve yeterli, Beethoven Mozart dinleyebileceğimiz bir klasik radyo kanalı var daha ne olsun :)

1-2 sıkıntısından bahsedecek olursam ana hikayedeki olayların işlenişi (burada bahsettiğim şey ana hikayedeki oynanış kısımları değil, sinematikler ve kurgu), karakterlerin büyük kısmı ve diyaloglar zayıf ve ilgi çekici olmaktan uzak. Hatta ilk oyundan gelen başarılı karakterler bile bu oyunda çok sıkıcı ve tekdüzeler. Oyuna 86 puan veririm, 90 üstü vermiyorsam en büyük sebebi bu eksikleridir. İlk oyunun o ciddi ağır havasını atmosferde olmasa bile hikayede arıyor insan. Araba kullanımı ilk oyundan iyi olsa da yine vasat. Yine ilk oyundaki gibi bir yerden sonra para harcayacak yer kalmıyor, deli gibi para birikiyor. Başka kötü bulduğum bir yanı aklıma gelmiyor şu an. Benim gibi eğer cıvık atmosferi ve hikayesinden dolayı sürekli ertelemiş iseniz büyük hata edersiniz, kesinlikle herkese tavsiye ederim

• Ilk oyunu 2013 de oyle boyle gosterip sonra sh@t gibi olunca ve ben de o zaman yeni ps4 almisken oyunsuzluktan gidip wd y almistim. Oyunu bitiremedim bile o zaman kutulu aliyordum gidip ac4 ile gemilerle kapismak ilk watch sh@ts oyunun dan bile daha zevkliydi.

Bu sene de cok yukselmeme ragmen gidip 49 tl ye watch dogs2 yi aldim. Oyunda bayaga ilerledim. Seneler gecti ilk oyundan ya bir oyun bu kadar mi insana vakit kaybettirir diye dusundum.

Ayni mok mafia 3 te de oldu onu da biteremedim. Bu oyunda ana gorev odakli gidiyorum. Hikaye de cok ic acici degil neyse en azindan bitireyim dedim. Ama yok .ne yok? Ana gorev yok. Ana gorev icin yan gorev yapmamiz gerekiyomus hadi ordan dedim oyunu sildim. Watch dogs 2 yi de bitiremedim.

Far cry primal ve bu oyunu almistim 39+49 tl ye iki oyunu da bitirmedim. Keyif de almadim. Bu ubisoft tan aldigim son oyun oldu. Ps4 e Uplay plus gelmesini bekliyorum ordan aylik uyelikle alip oynayacagim cunku ubisoft a bes para verilmez satin alinmaz. Ubisoft un tek sevdigim oyunu re6 siege onu da 3 senedir oynuyorum. Bu nesilde oyle bi oyun gormedim.

Bu oyunu almayin o 50 tl ye pastahane den pasta yanina kola alip youtube da takilmak daha keyifli olur inanin bana.

Ea access gelmesi iyi oldu. 1 aylik uyelikle anthem denen copu denedim. Gidip 180 tl 100 tl vermek anlamsiz. Oncesinde yine bir aylik uyelikle battlefront2 bf5 mirrors edge ve a way out u oynamistim.

Bu oyuna para cidden verilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Oyunu yeni bitirdim bazı yönlerini çok iyi yapmışlar. Grafikler çok güzel, san fransisco silikon vadisine gitmiş kadar oluyorsunuz. Sırf bu yüzden bile oynanabilir. Araç sürüşleri, fizikler çok kötü. Hikaye de vasat hatta yok bile denilebilir. Üçüncü oyunu umarım adam gibi bir senaryo ile ilk oyunun tarzı ve ikinci oyunun teknolojisi ile yaparlar.
    ilk oyunu araba sürüşlerinin berbat olması nedeniyle oynayamamıştım pc de, buda öyleyse bu adamlar neyin kafasını yaşıyor anlamadım
  • İndirimde wd2 yi aldım. İyi diyende var kötü diyende deneyip görücez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ana karakter itici
    Oraya buraya grafiti yapan kız ayrı itici
    Dijital maskeli ergen ayrı itici
    Çakma Bob Marley de itici

Hikayesi çok yavan. Bir şey yapıyorsun ama boşa yapıyorsun gibi hep.
    Umarım yeni oyunu iyi yapabilirler.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.