Şimdi Ara

Volvo S60 R Design vs. Advance vs Premium

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
43.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar ; 2015 Dizel Volvo bakıyoruz :

Fiyatlar yaklaşık şöyle :

R Design :140-145
    Advance : 120-125
    Premium : 100-110

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

Yani donanım için 20-40 bin fazla verilir mi sizce ?

Yorumlar İçin şimdiden teşekkürler.

• Yazmayım dedim ama tutamadım kendimi, uzun zamandır VAG'cı gömmüyordum, bismillah deyip başlıyorum...

1. Bindiğin araba COMFORTLINE PASSAT. Donanım olarak ne var ? Sadece Hız Sabitleyici var (YERSEN). Tam BOŞ ARABA tanımına uygun. Xenon, Deri, Isıtmalı Hafızalı Koltuk, Sunroof YOK. ACC, BLIS zaten VW arabalarında pek YOK.

2. 2. El Değer Kaybı: 2018 Passat Impression TDI DSG 145.000 TL civarına 2. elde alınabiliyor. 2018 model S60 T3 Advance ise 140.000 TL civarına alınabiliyor. DEĞER KAYBI HANGİSİNDE DAHA FAZLA SEN SÖYLE...

Gelelim R-Design farklarına
    - Deri-Nubuk Koltuklar
    - Ön Aarka R-Design Tamponlar
    - 18" R-Design Jantlar
    - R-Design Spor Pedaller
    - R-Design Direksiyon
    - R-Design Özel Hayalet Gösterge (R-Design diye karşılama yapar.)
    - Alçaltılmış Spor Şase
    - Spor Süspansiyon

R-Design+ACC+BLIS+Lane Keeping Assist olursa kaymağını yersiniz.

Hayatında BLIS görmemiş VAG'cı yorumlarına takılmamanızı öneririm.

Görmediği, binmediği, bilmediği araba hakkında yorum yapıyorlar...
    Passat ve s60 kıyası yapılan bir konu değil fakat şu bir gerçek ki passat kalite yönünden s60 yanına bile yaklaşamaz. tersini iddia etmek malzeme bilimini inkar etmektir. bu da her şeyi inkar gibidir.
    ikinci el değeri düşer düşmez beni ilgilendirmiyor. Her tutulan araç kalite değildir. Doğan şahin reno vs. gibi....
  • Donanımların ne olduğuna bağlı olarak, VERILIR.
  • Kişiden kişiye degişir donanım meselesi.
  • Advance ile R desing arasinda tamponlar ve koltuklar farkli diye biliyorum.Bence advance alin.Hatta opsiyonlu bir advance bulursaniz daha guzel olur.
  • Sıfırı 170 olan volvo gibi 2. Eli dökülen bir aracın 2015 modeline o para verilmez
  • İkinci elde fiyatından dolayı R Design paketi eleyin bence. Volvonun sıfır araç kampanyaları için size yakın bayilerden teklif isteyin derim. Bazen güzel fiyatlar duyuyoruz. Pazarlık ile düşük fiyata alacağınız s60 satarken işinizi kolaylaştırabilir.
    Advance donanım güzel bazı araçlarda bu donanımda ilave opsiyonlar eklenmiş acele etmezseniz güzel bir s60 bulabilirsiniz.
    Zaten araç için söylenecek pek birşey yok. Umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Şimdiden hayırlı olsun.
  • Sıfır s60 dizel yok malasef.

Birde dökülmekten kastınızı anlamadım.?
  • İmkan varsa advance alın. premiuma sonradan takılamayan xenon far ve orta konsoldaki büyük ekran advancede standart.
  • "aradaki 20 bin farka değer mi" dediğiniz donanımların sadece 1-2 tanesini sonradan almaya kalktığınızda ortaya çıkan fiyatları da görseniz, bu soru için hiç cevap aramazsınız. ortadaki ekranın 5" ile 7" olması arasında bile devasa bir fark var. sadece o bile 20 bine değer. diğer donanımları saymıyorum bile...
  • aya kullanıcısına yanıt
    anladım :) teşekkürler bilmiyordum.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    tamamdır 👍👍
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Sıfırı 170 ama dizel değildi, ayrıca hala bu fiyatlara vermezler artık sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmarnbeltlink

Sıfırı 170 ama dizel değildi, ayrıca hala bu fiyatlara vermezler artık sanırım.
    En düşüğünde de otomatik klima, sunroof varsa bence yeterlidir. Bir de deri koltuk varsa oh. Gerisi hikaye.

Yani benim donanım anlayışım öyle. Kendim alırken de öyle yaptım.

Sonuçta konforu etkileyenler bunlar. Ekran 5” olmuş, 7” olmuş, yok bilmemne sensörü varmış, hikaye. Arka kol dayama mesela. Alırken önemsediğim bir donanım ama o bile hikaye. Dikkat ediyorum ufaklık yılda bir açıyor, ailemden başka kimse açmıyor bile 4 kişi olduğumuz halde.

2. El alırken ne kadar gençse o kadar önemlidir derdim ama geçen bir vidyo seyrettim en yüksek değer kaybı 5. Sene sonunda gerçekleşiyormuş. Yani 5 yaşındaki arabayı alın diyorlar. Vidyo amerikada çekilmiş. Bilmem bizde de aynı mı durum.

Yazmayım dedim ama tutamadım kendimi, uzun zamandır VAG'cı gömmüyordum, bismillah deyip başlıyorum...

1. Bindiğin araba COMFORTLINE PASSAT. Donanım olarak ne var ? Sadece Hız Sabitleyici var (YERSEN). Tam BOŞ ARABA tanımına uygun. Xenon, Deri, Isıtmalı Hafızalı Koltuk, Sunroof YOK. ACC, BLIS zaten VW arabalarında pek YOK.

2. 2. El Değer Kaybı: 2018 Passat Impression TDI DSG 145.000 TL civarına 2. elde alınabiliyor. 2018 model S60 T3 Advance ise 140.000 TL civarına alınabiliyor. DEĞER KAYBI HANGİSİNDE DAHA FAZLA SEN SÖYLE...

Gelelim R-Design farklarına
    - Deri-Nubuk Koltuklar
    - Ön Aarka R-Design Tamponlar
    - 18" R-Design Jantlar
    - R-Design Spor Pedaller
    - R-Design Direksiyon
    - R-Design Özel Hayalet Gösterge (R-Design diye karşılama yapar.)
    - Alçaltılmış Spor Şase
    - Spor Süspansiyon

R-Design+ACC+BLIS+Lane Keeping Assist olursa kaymağını yersiniz.

Hayatında BLIS görmemiş VAG'cı yorumlarına takılmamanızı öneririm.

Görmediği, binmediği, bilmediği araba hakkında yorum yapıyorlar...

• En iyi kalite ve performans aracı başka araç bakmayın temizini bulun alın
  • Hunharca Eleştiri H kullanıcısına yanıt
    Haklısın, 2. Elde en az değer kaybeden d sınıfı s60, en çok kaybeden de passat. Gömdün beni. Dilim tutuldu, diğerlerine cevap veremiycem.
    Passat dediğin araba şu anda pek çok filo tarafından kullanılıyor.

Garenta, Hedef Filo, Lease Plan, Intercity tarafından en fazla kiraya verilen arabalardan biri de Passat’tır.

Filodan çıkan Passat’lar piyasaya pompalandığında piyasada arz fazlası nedeniyle fiyatlar çakılmaktadır.

(2017 model Impression-Trendline TDI DSG 120.000 TL)

2018 olanları şimdilik 145.000 TL ama 1-2 ay sonra 130.000 TL olacak.

Ben VAG grubu araçların tamamını aldım sattım, ekmeğini yedim, sen rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunharca Eleştiri

Passat dediğin araba şu anda pek çok filo tarafından kullanılıyor.

Garenta, Hedef Filo, Lease Plan, Intercity tarafından en fazla kiraya verilen arabalardan biri de Passat’tır.

Filodan çıkan Passat’lar piyasaya pompalandığında piyasada arz fazlası nedeniyle fiyatlar çakılmaktadır.

(2017 model Impression-Trendline TDI DSG 120.000 TL)

2018 olanları şimdilik 145.000 TL ama 1-2 ay sonra 130.000 TL olacak.

Ben VAG grubu araçların tamamını aldım sattım, ekmeğini yedim, sen rahat ol.
    Tabii ki kullanılacak. En çok talep ona var.

Ben rahatım. Sen de rahat olabilirsin benim adıma.
  • Passat ve s60 kıyası yapılan bir konu değil fakat şu bir gerçek ki passat kalite yönünden s60 yanına bile yaklaşamaz. tersini iddia etmek malzeme bilimini inkar etmektir. bu da her şeyi inkar gibidir.
    ikinci el değeri düşer düşmez beni ilgilendirmiyor. Her tutulan araç kalite değildir. Doğan şahin reno vs. gibi....
  • Advance donanımda gerekli olan tüm donanımlar mevcut.Birkaç aksesuar için 20 bin lira fazla verip R Design almaya gerek yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.