Şimdi Ara

VOLVO V40 CROSS COUNTRY ADVANCE İLE PREMIUM DONANIM ARASINDAKİ FARKLAR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
19.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar "Volvo v40 cross country" almayı düşünüyorum babama.Adam yaşlandı(56) eski refleksleri yok haliyle ama "gencim ben" tribinde maalesef.Bizim için değerli herkesin ki gibi dolayısı ile sağlam bir araç almak istiyorum.Uzun yolda da şehiriçinde de biner arabaya.Biraz baktım inceledim. 110.000 TL barajında alınabilecek en mantıklı araba gibi.Tabi sizin de başka marka ve model öneriniz varsa dinleyeceğim..
    "0" km ya da çok az binilmiş max 10.000 km olacak.

Bunun yanı sıra volvolardaki Advance ve Premium donanım arasındaki farklar nelerdir,hangi paket daha üstün ve neleri içerir.

• advance donanım en üst seviyedir, premium donanım onun bir altıdır. advance donanımda ek olarak bi-xenon far var gerisini bilmiyorum pek fakat v40 cc premium donanım aracımız var hız sabitleyici, hafızalı elektrikli sürücü koltuğu, far,yağmur,arka park sensörü, led gündüz farları bulunuyor sormak istediğiniz bir soru olursa cevaplayabilirim.
  • Black_Paw B kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim.
  • BlizZard B kullanıcısına yanıt
    Medya ekranı minnacık Premium'da sanırım. Dikkat edin, küçük ekranlar iğrenç görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranlık pek işi yok babanın.Koyacak Türküyü vuracak yollara kendini :) ama sagol hatırlatma için.
  • Hocam subaruda olabilir en az volvo kadar güvenli ve sağlam

yeni modelleri gerçekten güzel levorg ve outback gelecek, ayrıca foresterda yenilendi yani seçenek var
  • mfatih1905 kullanıcısına yanıt
    Subaru Justy vardı 1990 model eskiden.ilk arabamdı ögrenciyken.. Subaru bende her zaman guven hissi uyandırır.Ancak bulundugum şehir yetkili satıcısı ve yetkili teknik servisi yok.Yine de göz atacagım.Teşekkur ederim
  • Bence s60 daha uygun olur babaniz icin.

• Babana V40 hafif gelir. Orta yaş üstüne ben pek yakıştıramıyorum. Kalitesine sözüm yok ama görüntü olarak daha çok, genç yaş ve orta yaş kesimine hitap eden bir araç..

Babanız için alacağınız araç Volvo olacaksa, gidip S 60'ın Advance donanımını alırsınız, adam şöför koltuğuna oturduğunda, hem aracın hem babalığın keyfini hisseder..

Bu dediğim farkı görmenin yolu, yetkili satıcıya gidip her iki araçla aynı gün test sürüşü yapmaktır. Bende sıfır V40 almaya gittiğimde, 2. el temiz S60 Advance alıp döndüm.
    İyi ki test sürüşünü yapmışım diyorum.
  • Advance modelinde farklı olarak yön değiştiren ön zenon farlar, digital gösterge ve 8 inç ekran var. Başka fark yok.

• Baba gencim diyorsa donanım bence R-Design olsun biraz sert olur ama tam gazcı baya baya gelecek donanımdır kendisi.
  • Yanıt veren tüm arkadaşlara teşekkürler.Maalesef bazı sebeplerden dolayı planı Ocak 2016'ya dek erteledik.Hakkınızı helal edin,zamanınızı aldım.

Not : Golf'ü hanıma verdik,kendime başka araç bakıyorum.Yeni bir konu açacağım başka sorularım için.Şimdiden bilginize.Yanlış anlaşılma olmasını istemem.
  • BlizZard B kullanıcısına yanıt
    hocam naptınız tam bir sene geçmiş merak ettim seçiminizi :)))
  • 1984 kullanıcısına yanıt
    Konu geçen yılın konusuymuş :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Aynen arkadas bir kararsizlik yasamis sonucunda neye karar verdi ve memnun mu onu öğrenmek istedim :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.