Şimdi Ara

BMW 1 series M vs Peugeot 508

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar arac alacagiz 1.6 milyona iki arac mevcut.Biri Bmw 1 seriei 1.5 140 hp m Paket,shadow,excutive ve plus paket kazasiz boyasiz 30.000 kmde 1 serisi digeri Peugeot 508 2022 model 24.000 kmde 1.6 GT 225 hp gt full paket olan model.

Hangisini almaliyiz acil tavsiye bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aléister Crowley -- 11 Mart 2024; 11:56:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BMW'yi alın . Pejo asla alınmaz. Arızası , derdi bitmez

• Segment + beygir farkı var, piyasa olarak 1 serisi relatif daha hızlı ama alt-sat yapmıyorsanız bu ikisi arasından 508 alınır.

• Selamlar,

Iki farkli arac tipi ve farkli segment. Acikcasi buradaki en onemli nokta ihtiyaciniz nedir? Aile araci olarak mi kullanacaksaniz? Premium olsun ama Bmw F40 olsun mu istiyorsunuz? Yani ben her zaman Premium tarafini destekleyen biriyim. Senelerce aldigim Bmw araclarindan ve servis hizmetinden hep memnun kaldim. Bu iki arac arasinda ben F40 secerdim. Ancak tabii ki 508’e gore arka diz mesafesi bagaj ic hacim vs gibi eksileri olacaktir. Buna malzeme kalitesi dahil. Karar sizin. Hayirlisi olsun.

• A3 - A - 1 serilerini kullanmış ve mevcutta 508gt sahibi olarak 508 derim. 1.6m na da çok çok iyi fiyatlar. Kıytırık boş c sınıfı arabalar 1.6m oldu 508 gt bedavaya gidiyor. Yeni 508 de şu anda kullanıyorum keşke hybrid gt gelse de alsam diyorum. 508 alırsanız elektrikli bagaj olanı almanızı öneririm.

• Konu kapanabilir.Bmw 1 serisi aldim dikkat ceken bi arac birde 508 i satmasi zor gecen yil satarken zorlamistim malesef.Bu seferde 1 serisi olsun dedim.508 gt kullanmis biri olarak izalasyon konusunda 508 daha ustun onu rahatlikla soyleyebilirim.Ama 1 serisi ic mekan kalitesi olarak begendim.

BMW 1 series M vs Peugeot 508

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt

Hayirli olsun :) Araçta herhangi bir cila , boya koruma veya seramik kaplama falan var mı acaba

• Moueson kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim hocam.Aracta seramik yok ama kaput ve on tampon ppf kaplanmis.

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt

Aynen daha önce konuşmuştuk bazı yerlerde ppf kaplama olduğunu biliyorum ama aracın boyası bana çok parlak geldi o yüzden sordum .

Her neyse kazasız belasız güle güle kullanın . İkinci el olmadigini bilsem sıfır sanırım o kadar temiz duruyor. Rengi , jantları her şeyiyle on numara araç

• Moueson kullanıcısına yanıt

Evet hocam arac cok temiz ama km zaten 30.000 birde rengi ben anlamadim zaten disarida acik havada bazen acik kirmizi cok hafif pembe gibi oluyor bulutlu havada koyu kirmizi oluyor Bmw'nin bu rengi farkli bir renk kaliteli digerlerine gore iyi duruyor.Aracta temiz fiyata gorede mantikli geldi keyifli surus oluyor tek problem 186 boya biraz sanki kucuk 😂

• BMW seven biri olarak bu karşılaştırmada 508 derdim. Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.