Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
115
Favori
540.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ö1f1

O zaman alabilmeniz lazım. İlginç.

Superonline nuh diyor peygamber demiyor. Şifreyi vermiyor. Bundan 4-5 yıl önce sms ile isteyene gönderiyordu, artık vermiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Onu demedim hocam, Vodafone'dan hizmet alınabilmesi hakkında dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Onu demedim hocam, Vodafone'dan hizmet alınabilmesi hakkında dedim.

Pardon, yanlış anlamışım. Arkadaşın mesajında vodafone'u aradım altyapı bulunuyor cevabını aldım yazıyor. Şimdi ki kullandığı operatör de superonline. Vodafone'dan hizmet alabilir, sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semih üstadım merhabalar ;

Ben Aliağa'da Kültür Mahallesi Kubilay Caddesinde Oturuyorum. Bulunduğum binanın yakınlarında vadafone.net kapakları var yerde belli bina önlerinde. Bizim bina 3 daire ve üçümüzde TTNET kullanıyoruz. Hatta Yakınımıza Kültür Merkezi yapıldı ve bu Kültür Merkezinin yapılması sebebiyle fiber döşendi çamlık yolu üzerine. Şimdi ben Vodafone fiber hat çektirebilirmiyim bulunduğum binaya ? bazı bilirkişi abilere danıştığımda 3 daire olduğunuz için apartmana fiber dolabı vs koymazlar dediler.Bulunduğum bina 14 mbit'e kadar destekliyor bana gelen 12 mbit ve inanın zaman zaman ters düştüğüm bile oluyor ttnet ile Hızımı düşürüyorlar olur olmadık. Çok bunaldım artık. Sokakta yürürken hep görüyorum Vodafone net kapakları yerlerde , Aliağada geniş bir hizmet vermeye başladı vadafone. Sorum şu ki ben bulunduğum binaya Vodafone fiber hattı getirtebilirmiyim ? 3 Daireyiz , üçümüzde hemfikiriz fiber konusunda. Sizin varsa bir öneriniz , fikirlerinizi bekliyorum üstadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurBey95 -- 31 Ocak 2018; 21:24:41 >

• 29 Ocakta başvurumu yaptım.
    30 Ocakta telefonumu teyit etmek için aradılar
    1 Ocak sabah 9'da adres teyidi aldılar 48 saat içinde aranırsınız dediler. 3 saat sonra müsaitseniz 15 dakika içinde ekip yollayabiliriz diye arandım. Geldiler 15 dk da kurulum sürdü. Şu an sorunsuz 100 almaktayım. Huawei router + Fiber kablonun girdiği ayrı bir cihaz içinde geldi benimki ikisi de bir cihaz içinde değildi. Ek olarak kullanıcı adı ve şifrem de mesaj olarak atıldı yani başka router de kullanabilirim. Şu anlık bir sorun yok gibi görünüyor umarım böyle devam eder.
    Öğrenci Tarifesi 100 Mbps 100 GB AKN 70TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SalimAydogdu -- 1 Şubat 2018; 17:41:35 >
  • SalimAydogdu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun fiber kablonun girdiği cihaz a ont deniyor ayrı gelmesi güzel olmuş bir anlamda o senin modemin oluyor başka bir cihaz ile kullanmak istersen sadece router alacaksın aklında bulunsun ( ethernet wan girişli )

• bugün ayın 1'i ancak hızım artamamış hala 24 mbit ! 100 mbite yükselmesi gerekiyordu modemi resetlememe rağmen hızım 24 mbit
  • Arkadaşlar ttnetten vodafone’a geçmeyi düşünüyorum da, hali hazırda 100 mbit kullanıyorum. Bulunduğum yerde vodafone un altyapısı var ama tarifeler arasında 200 mbit göremedim. Geçmek mümkün değil mi artık ona ? Bir de vodafone red mobil tarifesi ile ev fiber interneti beraber bir kampanya olabiliyor mu ?

•  VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

Arkadaşlar benim vodafone tarifesi bu,vdsl altyapı mevcut max 61 mbit hız alabiliyorum ancak 100 gb kota tam yetmiyor.Daha önceden gördüydüm ama bulamadım forumdan 240 gb akn paketi vardı ben daha yüksek kotalı paket istiyorum tabi fiyat uçmadan şu anki pakete ilk sene 72 2. Sene 82 tl ödicem 150 civarı en az akk olan paket varmıdır müşteri hizmetlerini aramadan önce bi danışıyım dedim.

Şimdiden teşekkürler

• helsloot kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde benimde hızım artmadı iki kez aradım sistemde sorun var güncellenecek dediler bekliyorum hala
  • Kota sıfırlanmasından sonra hız artmaması sistem hatası sanırım bendede aynı sorun mevcut.
  • Bendede yeni ay olduğu halde hız artmadı

• Arkadaşlar an itibariyle hızlar yüksek görünmesine ragmen instagram youtube falan çok yavaş. sizde de böyle bir durum varmı ?
  • vodafone fibermaxx adres değişikliği nedeniyle altyapı eksik olduğu halde tahatütt iptal bedelini ödemeye zorluyor bilginiz olsun. İptal işlemlerine başladığımda ikametgah gönderin yapalım demişlerdi ancak şimdi yasa çıktı diyorlar. Dedikleri yasayı da bulamadım bi yerde.
  • Bursa Nilüfer ve Osmangazi'de 18:30'dan beri internet yok.MH "en kısa sürede arıza giderilecek" diyor.Ne zaman belli değil.
  • Arkadaşlar dun başvuru yaptım bugün bağlandı 100 mps paket 5.7 upload var çoğu arkadaşın 10 mb upload aldığını görüyorum bende neden 5.7 sabit? Alt yapi vodafone kendi kaseti.

• quote:

Orijinalden alıntı: whypinkfloyd

Arkadaşlar dun başvuru yaptım bugün bağlandı 100 mps paket 5.7 upload var çoğu arkadaşın 10 mb upload aldığını görüyorum bende neden 5.7 sabit? Alt yapi vodafone kendi kaseti.

Vodafone altyapısından hizmet alanların da upload hızları düşürüldü sadece ilk aboneler kullanabiliyor şuan 10 mbit upload ve onların da kontratı sona erdiğinde 5 mbit'e düşecek.

• AlfredBorden kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bir şey gerekirse BTK'ya şikayet edin, Vodafone size ya bir şekilde internet hizmeti vermek (ADSL de verebilir) ya da veremiyorsa sözleşmenizi bedelsiz fesh etmesi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrb arkadaslar

sol altyapisiyla vodafone fibermax baglaticam

100 mb 100 gb kota birkac sorum olacak

1- 100 mb hizi alabiliyor musunuz aksam yogun saatlerde hiz dusuyor mu

2- modem secme sansim var mi wifi ile hiz 100u gorur mu

3- memnun kalmazsam cayma surem 14 gun dogru mu

4- teknik ekip 24 saat icinde sorunu cozuyor mu hizli mi

5- ping degerleri sabit mi memnun musunuz

6- emin olamadigim icin 12 ay taahhut vermeyi dusunuyorum memnun kalirsam taahhut bitmeden tahhut suresini uzatabilir miyim?

tesekkurler

• Merhaba arkadaşlar.

100 mbit hız ve 240 GB kota...
    24 ay taahhüt, tek fiyat.
    74,99 TL
    Fibermax özel tarifeler oldugunu söyledi, herkese sunulmadığını, sadece apartmana yeni gelen fiberi kullanmak isteyenlere sunuluyor dedi.

Bugün sözleşmeyi imzaladım, 1-2 güne gelip kuracaklar.
    Hız testini yanınızda yapacaklar, internet bağlayıp gidecekler, anında kullanmaya başlayacaksınız dediler.
    7 gün deneme süreniz var dediler beğenmememe karşı.
    Altyapı Vodafone kendi altyapısı ve 100 mbit sorunsuz hız alacaksınız diyorlar.

Ne dersiniz? Fiyat iyi mi?
    Siz de yorumlar mısınız hocam rica etsem? @Ö1f1
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.