Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
Giriş

Antalya'daki ikamet ediyorum, altyapiyi sorguladigimda en fazla 200 çıkıyor maalesef.

Verdikleri Nokia modem kablosuzda 1000 mbps hız verebiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt

Merhaba ben çok eski aboneyim airties modem var bende benim modem kısmında 1000 mb download 1000 mb upload var

• Bgrn7 kullanıcısına yanıt

Nokia modem wifide toplamda 1.2 GB veriyor.

5G ile 867 MBa kadar destekliyor diye hatırlıyorum.

Kabloda, uygun kablo ve gigabit ethernet kartıyla 1000e yakın hız alınır.

Tabi Vodafone bu hızları verse.

• Bugün yeni 100 mbit internet bağladılar. aşağıdan daireye kadar kablo çektiler . modemi kurup gittiler. sinyal ne zaman gelir bilgisi olan var mı ? Ayrıca eski internet hala çalışıyor millenicoma aboneyim. o kendiliğinden kapanmayacak sanırım, benim mi iptal ettirmem lazım millenicomu ?

ayrıca resim ekliyorum . internet gelince hangi ışıklar yanıcak ? modem nokia marka.

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

• Tabiki iptal ettirmeniz lazım eski aboneliği. E-devletten halledin gitsin. Internet gelince Auth(Authorize) ve INTERNET Ledleri yanacak.

• 100 Mb için 190 TL teklif ettiler bugün. bir yıl daha beraberiz vodafone.

• hsnunal kullanıcısına yanıt
    +50 TL ile 200 veriyorlar. Yine iyi fiyat.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sitede ki 100 tarife 499 yeni aboneler için mi? Bir kampanya var modem dahil 100 e kadar 409.

Mevcut aboneler için tarifeler nerede yazıyor.

Tarife fiyatları fiks değil mi?İnternet için pazarlık mı yapıyoruz?  VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- 

• Lady-Of-Ice kullanıcısına yanıt

Ne kadar nahifsiniz; elbette pazarlık yapacaksınız. Gerekirse blöf yapacaksınız...

• hsnunal kullanıcısına yanıt

Kullanıcı için olumlu da. Tuhaf geliyor internette pazarlık falan filan. 190 TL 12 ay; güzel para. Çok blöflü hareketler bunlar. VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- 

• Bana 100mbit için 390 teklif ettiler

• xastxast X kullanıcısına yanıt

bana da aynısını teklif etmişlerdi. iptal birimine bağlan bir de onlardan teklif al.

• LaGarba kullanıcısına yanıt

GPON altyapı değişikliği sonrası kendi cihazımla bağlantı sorununu ben de yaşıyorum. GPON altyapı değişikliği öncesi Tp link archer c54'le internete bağlanabiliyorken, şu an internete bağlanamıyorum. ONT cihazından C54'e WAN bağlantısını yaptım, PPPOE ayarlarından kullanıcı adı ve şifre girdim fakat internete ulaşım sağlayamıyorum. Ekstra başka ne gibi ayarlar yaptın paylaşabilir misin? Huawei HG 255s'ye mahkum kalmak istemiyorum...

• earves E kullanıcısına yanıt
    Vlan ID girebileceğiniz bir kısım var mı Archer'da? Belki Vlan ID sebebiyle oturum başlatılamıyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet var. Vlan id'yi 35 olarak da denedim, yine de internete erişmiyor router. Dedim belki MAC adresine mi tanımladılar, onu da denedim ama yine olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earves -- 25 Mart 2024; 21:45:9 >
  • earves E kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş gerçekten. Belki Vlan ID 35 değildir Vodafone'da?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.