Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi sehirde ikamet ediyorsunuz acaba?
  • picabooboo P kullanıcısına yanıt
    İstanbul, Kadıköy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

• Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    mrb bulundugum binada superonline fiber var ben vodafone fiber 100 mb 100 gb 70 lira olan paketi bagkatmayi dusunuyorum tavsiye eder misiniz fibermax i ?

• bende ayni paketi kullaniyorum . baglattigim ilk ay sorun yasasamda su an gayet memnumum . tavsiye ederim
  • İlk bağlattığımda bir takım bağlantı problemleri oldu. İlk problemde ankastre kutusundaki kabloda sorun var denilmişti, ikinci sorunumda birisi benim daireme gelen kabloyu ankastre kutusundan sökmüş öyle bir problem yaşadım. 2 aya yakındır kullanıyorum bu problemler dışında hız, ping herhangi bir sorun yaşamadım.
  • valla bende memnunum çok şükür. 70 lira para veriyorum 100mbit kota sonrası 24 mbit hız veriyorlar. ping de stabil. verdikleri modem cızırtı yapıyordu aradım söyledim gelip onu da değiştirdiler sıkıntısız. bu fiyata böyle paket bulmak zor, tavsiye ederim.
  • modemimde kablosuz hız çok düşük, şikayet kaydı açtırdım, verdikleri cevap 50mbt internet kullanıyorsunuz, kablosuz bağlantıda 20mbt almanız çok iyi bir değerdir. bu ne derece doğru sizce?
  • cevaplar icin cok tesekkurler arkadaslar

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    100 mbit 70 lira paketi yok ki hocam 80 lira o paket. siz nasıl 70 liraya alıyorsunuz ?
  • condemned890 kullanıcısına yanıt
    var orada ogrenci paketi diye geciyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

var orada ogrenci paketi diye geciyor

Ama öğrenci paketinde 25 yaş altı aboneler diyor. Evdeki çocuklarda küçük. Siz nasıl hallettiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ya, şu öğrenci paketinin yaptırmanın bir yolu var mı?
    o paket hariç diğerleri çok feasible değil.
  • Dün eve geldim ont cihazındaki LOS ışığının kırmızı yandığını gördüm net yoktu , MH'yi arayıp şikayet arıza kaydı açtılar ancak düzelme olmadı , destek ekibinin gelmesini bekliyorum , gelen giden yok , fiber optik kabloyu çıkardım taktım değişen birşey yok , daha önce başına bu olay gelen oldu mu ?
  • 200 Mbit tarife alıyorum, upload hızım 5mbit. Aklım almıyor yani nasıl olur böyle bir şey? Arayıp sorunca da normal bu hız falan deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nezzar

200 Mbit tarife alıyorum, upload hızım 5mbit. Aklım almıyor yani nasıl olur böyle bir şey? Arayıp sorunca da normal bu hız falan deniyor.

200 mbps aldığınız için vodafone altyapısında olduğunuzu düşünüyorum. Vodafone eskiden kendi altyapısında olanlara 10 mbps upload veriyordu. Superonline altyapısıyla hizmet vermeye başladıktan sonra geçenlerde 5 mbps'e düşürdüler. İmzaladığınız sözleşmede 10 mbps yazıyorsa vodafone'a şikayet edebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

200 Mbit tarife alıyorum, upload hızım 5mbit. Aklım almıyor yani nasıl olur böyle bir şey? Arayıp sorunca da normal bu hız falan deniyor.

200 mbps aldığınız için vodafone altyapısında olduğunuzu düşünüyorum. Vodafone eskiden kendi altyapısında olanlara 10 mbps upload veriyordu. Superonline altyapısıyla hizmet vermeye başladıktan sonra geçenlerde 5 mbps'e düşürdüler. İmzaladığınız sözleşmede 10 mbps yazıyorsa vodafone'a şikayet edebilirsiniz.

İmzaladığım sözleşme elimde şu an uploada dair herhangi bir şey yazmıyor. 10 mbps dahi az bence bu hızda bir tarife için ama razıyım hiç problem yok. Sıkıntı ne biliyor musun usta çalışanların bilgisizliği. Çağrı merkezini arıyorum 5 mbit çok iyi nesi var diyor. Bayideki kadına soruyorum uploadın anlamından haberdar değil. Alırken de 5mb/s upload eder mi diye sordum, herhalde konuştuğum kişi 5mbit alır mıyım anlayıp evet dedi. Derdimizi anlatabileceğimiz biri yok çağrı merkezinde denk gelirse bilgili biri ara sıra çözülüyor sıkıntılar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

İmzaladığım sözleşme elimde şu an uploada dair herhangi bir şey yazmıyor. 10 mbps dahi az bence bu hızda bir tarife için ama razıyım hiç problem yok. Sıkıntı ne biliyor musun usta çalışanların bilgisizliği. Çağrı merkezini arıyorum 5 mbit çok iyi nesi var diyor. Bayideki kadına soruyorum uploadın anlamından haberdar değil. Alırken de 5mb/s upload eder mi diye sordum, herhalde konuştuğum kişi 5mbit alır mıyım anlayıp evet dedi. Derdimizi anlatabileceğimiz biri yok çağrı merkezinde denk gelirse bilgili biri ara sıra çözülüyor sıkıntılar.

Çağrı merkezini ben de duydum hocam. Baya berbat diyorlar. Sözleşmenizde de yazmıyorsa bir hak talep etmeniz zor gibi görünüyor.

Bir de güncel sözleşmelerde upload 5 mbps 50 gb akn yazıyor. 50 gb upload'ı geçersen upload hızın 1 mbit'e düşüyor. Umarım sadece hızınızı 5 mbps'e düşürmüşlerdir, 50 gb upload akn'sini devreye sokmamışlardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Bana öyle bir şey söylenmedi, sözleşmemde de yazmıyor. Düşürtmem valla. Boşuna aldık 200mbit tarifeyi resmen ya.
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    ögrenci paketinin tek avantajı 1 yıllık taahüt diye biliyorum. fiyatta degişiklik olmuyordu. yeni mi çıkarmışlar bu kampanyayı göremedim ?
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.