Yarbay
12 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
46 üye
Görüntülenme
Toplam: 774 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sadece kahve 100 küsür lira tutar zaten çok avantajlı.

https://www.hepsiburada.com/jacobs-monarch-aroma-filtre-kahve-500gr--french-press-set-p-HBV00000RR3J7?magaza=AlEveGelsin&url_src=and-product-detail

Bölgesel olabilir ama fiyat çok çok uygun

Alev alev Migros Karpuz Kg 4,95

Arkadaşlar merhaba, şu an KZ ZS6 Hybrid kullanıyorum fakat arıza yaptı Amazon'dan satın almıştım, iade etmemi istiyorlar. Uzun yıllar sıkıntı çıkarmayacak, bass ve tizz odaklı bir kablolu kulakiçi kulaklık tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim tüm dostlara.

200 level üzeri birçok arkadaşımızın bulunduğu seviye 3 klanımıza klan ligi öncesi TH11 ve üzeri yeni arkadaşlar arıyoruz. Katılmak veya bilgi isteyenler DM atabilir.

5 kilolar 40 liranın üzerinde artık kaçırmayın.

www.bizimtoptan.com.tr
Besler Toz Şeker 5 Kg | Bizim Toptan
https://www.bizimtoptan.com.tr/besler-toz-seker-5-kg

Piyasadan en az 100 lira aşağıda. İhtiyacı olan kaçırmasın.

https://www.amazon.com.tr/dp/B01M2928WM

Urbanears Plattan II Kulak Üstü Kulaklık - 149 TL Amazon

Aktif olarak kullandığım hesaba gelmiş hesapları kontrol etmekte fayda var arkadaşlar.

Arkadaşlar selamlar.

2011 model Peugeot Partner Origin Adventure 1.6 HDI sahibiyiz. Daha öncesinde 2011 Fiat Fiorino 1.3 Multijet kullanıyorduk konfor anlamında şimdiki araçtan çok daha iyi fakat motor olarak çok zayıf bir araçtı. Öyle ki Peugeot'a geçtikten sonra Fiorino ile eziyet çekmişiz dedik. Fakat araç eskidiğinden midir ya da bizim ihtiyacımız değiştiğinden midir bilinmez artık konfor anlamında Peugeot'dan memnun değiliz. O yüzden atik ve konforlu bir araca bakıyoruz. Bütçe 130 bin mantıklı tavsiyelere göre bir tık daha yukarı çıkabilir. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Forumu son zamanlarda hiç bu kadar canlı görmemiştim. En popüler konularda oyun telefon ve konsol var hepsine de 3 saatte en az 50 mesaj yazılıyor. Anasayfa haberlerini saymıyorum bile. Bence gerçek hayattaki hareketlilik foruma da yansıyor. Bu sene istatistiklerde bir zıplama bekliyorum.

Hakkında
Forum İmzası:

|| Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || TP-Link N600 || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım dışında alışverişte bulunduğum üyelerden bazıları: alfonso92, bigbangem, ixdriss, DrWoll, b0ni
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
LG
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Dünyadan Futbol
FC Bayern München
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.620
İkinci El Bölümü Mesajları: 124
Konularının görüntülenme sayısı: 396.024 (Bu ay: 4.634)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14.403 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.