Şimdi Ara

Vodafone 2. Dönem Ücreti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Red 20 kullanıyorum 69TL olan yılbaşı paketi. Taahhüdüm bitiyor ve müşteri hizmetleri ikinci dönem ücreti sorulunca 305TL diyor. Tarifenin taahhütsüz ücreti bile 230 küsür TL iken nasıl oluyor bu iş?

Bu bilgi yanlışsa doğrusunu nasıl öğrenebilirim? Eğer bu kadar pahalı yapacaklarsa ikinci döneme geçemeden mecbur faturasıza geçerim çünkü.

• Merhaba sanırım aynı tarifedeyiz benim Aralık'ta taahhüt bitecek , tarife detayına baktığımda indirim özel 1. Donem kampanyası yazıyor ysahhut 12 ay mı 24 ay mı hatırlayamadım2. Donem az bır ücret artışıyla olabilir mı ? Sız ne yaptınız? , aynı yarıfeyı kullanan var mı?

• @oskoc

Vodafone Limitsiz Tarifeler ANA KONU altında detaylı anlatımlar tecrübeler mevcut.

Sanırım 2. dönem en fazla %10 gibi ek ücret ile devam eder. Faturanız ilk dönem 100 TL ise ikinci dönem en fazla 110 TL olur. 12 ay + 12 ay özellikli taahhütlerde ikinci 12 ayın taahhütlü fiyatı ilk taahhüt yapılırken belirlenir,daha sonra eflasyona ve zamlara göre değişmez. Sadece TKÜ ödemesi değişebilir ki şuan 9,43 tl 2024`de 15,45 TL gibi bir ödemesi olacak her ay.

Bahsettiğim konuda @Yokizm58 aktif cevap veriyor,kendisi de 2 dönemli tarife kullanıyor,konuya geçip yazılanları inceleyin konuyu favorileyin size lazım o konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 30 Kasım 2023; 3:13:48 >
  • oskoc O kullanıcısına yanıt

Kesinlikle ikinci dönemi var tarifenin. Normalde 80 veya 90 liradan devam etmeli. İyi bir teklif alamadıysanız bekleyin ilk dönem biterken ikinci dönem için SMS ile yeni fiyat bildirimi geliyormuş.

Konuyu açarken şüphelendiğim gibi bir durum olursa cayma şansınız var, ama MH ye özellikle sordum size bilgilendirme gelmeden ikinci dönemde değişiklik yapılamaz dendi tarafıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55superx -- 30 Kasım 2023; 16:26:35 >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

%10 gibi net bir sınır yok ama 10-15-20TL fark oluyor genelde. MH den aldığım bilgiye göre dediklerinizi ben de doğruluyorum.

Ama sağolsunlar bana aynı tarifenin sosyal pass müzik pass ve aşım koruması da olan halini 100TL ye verdiler onunla devam edeceğim ben, bunda da +15TL ile ikinci dönem varmış 24 ay rahatım 😀

• Benide ilk dönem bittiyor ocak ta redli 30gb 130 tl 2. Dönem nekadar olacak belli değil sorudun mh onlara bi 350 biri 239 diyor anlamadı bu işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zühtü bektaş -- 1 Aralık 2023; 5:41:3 >
  • Zühtü bektaş Z kullanıcısına yanıt

MH bende ikinci dönem olduğunu bile kabul etmedi. Saçma o mesele. Tek amaçları pahalı tarifeye geçirmek. İlk dönem bitmeden hemen önce ikinci dönem ücret bilgisi SMS ile gelecek.

• Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.