Bölüm Yetkilisi
20 Ocak 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 2062 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Türk Telekom da Gençlere özel Selfy tarifeleri yenilendi!

İşte yeni Selfy tarifeleri;
Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺) Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺) Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺) Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺) Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺)

Ve uygulama da geçerli sınırsız ek internet paketleri;
Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺) Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺) Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺) Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺) Türk Telekom Selfy den Yepyeni Faturalı Tarifeler! (30 GB + Sınırsız Sosyal Medya 310₺)

Uygulamalar da geçerli sınırsız ek internet paketleri güzel olmuş, sınırsız mobil internet dünyası için gelişme oluyor sonunda Türkiye de, bir operatörümüz hariç.

Onun dışında ise 30 GB + Sınırsız Sosyal Medya içeren ve fiyatı 310₺ olan tarife de güzel olmuş, tabii fiyatı dışında

Kaynak ve detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Siz bu yeni tarifeler ve uygulamalar da geçerli sınırsız ek internet paketleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorumlarınızı bekliyorum...
Selam dostlar Donanım Haber de Call Of Duty Mobile kısa adı ile COD Mobile oynayan tüm dostlarımızı bu konuya bekliyorum.

Oyun da birbirimizi ekleyip teke tek oynayabilir veya takım oluşturup çoklu oyuncu modu yahutta battle royale modun da oynayabiliriz.

Konuya gelen ve oyun da ki nickini yazanları da konu baş sayfasına ekleyeceğim.

★DH CALL OF DUTY (COD) MOBİLE OYNAYANLAR KULÜBÜ★ ★DH CALL OF DUTY (COD) MOBİLE OYNAYANLAR KULÜBÜ★ ★DH CALL OF DUTY (COD) MOBİLE OYNAYANLAR KULÜBÜ★ ★DH CALL OF DUTY (COD) MOBİLE OYNAYANLAR KULÜBÜ★ ★DH CALL OF DUTY (COD) MOBİLE OYNAYANLAR KULÜBÜ★ ★DH CALL OF DUTY (COD) MOBİLE OYNAYANLAR KULÜBÜ★

Oyun sunulmuş olduğu 2019 yılından beri aktif olarak oynamaktayım, bu sene Kasım ayında ise ikinci oyunu olan Call Of Duty Warzone Mobile versiyonu sunulacak.

Ben şuan 209 levelim, sınır level şuan için 300, gelecekte arttırılabilir de.

Şunu söylemek istiyorum, Pubg Mobile kadar ilgi çekmemesi beni üzdü açıkçası, mobil oyunların en iyisi diyebilirim bu oyun için...
Eskiye dönelim biraz, eskiler güzeldir.

Askerliğinizi ne olarak yapmıştınız?

İlk ve örnek olsun diye ben başlıyorum.

Yer; Ağrı/Doğubayazıt Birinci Mekanize Piyade Tugayı

Bölüm/Birlik; Lojistik Destek Komutanlığı, Ulaştırma Oto Takımı Komutanlığı

Sınıf/Rütbe; Piyade Ulaştırma Er
Çikolatalı puro almak istiyorum, Captain Black Dark Crema içenler bilir, içtiğiniz zaman dudağınız da çikolata tadı bırakır, dudağı yaladığınız zaman da hissedersiniz.

Aşağıda ki görseldeki ürünü buldum, içinde 5 adet var ve çikolatalı imiş, bundan hiç kullanan oldu mu veya sizin tavsiye edebileceğiniz var mı? Mutlaka çikolata aromalı olsun istiyorum.

Yoksa bunu sipariş edeceğim en son çare olarak.

King Edward Chocolate Puro Deneyimim

Yazanlara şimdiden teşekkürler, normalde kullanmam ama askerlik anılarım depreşiyor ve çikolata tadı hoşuma gidiyor. King Edward Chocolate Puro Deneyimim King Edward Chocolate Puro Deneyimim King Edward Chocolate Puro Deneyimim King Edward Chocolate Puro Deneyimim

Fena değil, alınabilir.

Hoş bir çikolata tadı var, bana ağır geldi.

Dominik yapımı, Küba değil.
Soru belli ve gayet basit.

Hangi renk sizin daha çok hoşunuza gidiyor?

Misal benim en sevdiğim renk Turkuaz, diğer adı ile Türk Mavisi.
Nostalji, teknoloji karışımı bir konu olabilir, siz ilk hangi telefonu ve hangi sene kullanmaya başlamıştınız ve günümüze kadar kaç tane kullandınız ilk ve örnek olarak ben yazıyorum;

- Nokia 2330 Classic (2011-2014)

- Huawei Y320 (2014-2016)

- Türk Telekom TT175 (2016-2018)

- Xiaomi Mi A2 Lite (2018-2019)

- Samsung A20 (2019-2021)

- Hiking A23 (2021-2022)

- İPhone 12 Mini (2022-2023)

- Xiaomi Poco X4 Pro 5G (2023-?)

Turkcell baz istasyonların dan faydalanan Netgsm’e yeni tarifeler geldi!

20 GB, her yöne 500 dakika ve her yöne 100 SMS sadece 149₺

Netgsm’de 20 GB, 500 Dakika ve 100 SMS 149₺

1000 Dakika olan versiyonu ise 👇🏻

Netgsm’de 20 GB, 500 Dakika ve 100 SMS 149₺

Turkcell ve Türk Telekom da ki 20 GB içeren tarifelere göre gayet uygun.

Detaylı bilgi ve kaynak için, numara taşıma ve yeni hat alımı için; TIKLAYINIZ

Türkiye'nin 2024 yılında 5G'ye geçeceği, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından açıkladı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Türkiye'nin 2024 yılında 5G'ye geçeceğini açıkladı.

Nihayet! 5G Türkiye’ye 2024’de Geliyor!

4G, bilgiyi nasıl tükettiğimizi tamamen değiştirmişti ve geçtiğimiz on yılda mobil uygulama endüstrisinde büyük ilerlemeler gördük. Peki, 5G ile 4G arasındaki ana farklılıklar neler?

Doğru koşullar altında 5G'nin indirme hızı saniyede 10 gigabite ulaşabilir. Bu, 4G'den 100 kat daha hızlı.

Nihayet! 5G Türkiye’ye 2024’de Geliyor!

5G, 5. nesil mobil ağdır. 1G, 2G, 3G ve 4G ağlarından sonraki yeni küresel kablosuz standarttır. Doğal olarak kendisinden önce gelen nesillerden çok daha hızlı.

5G bağlantısı; makineleri, nesneleri, cihazları ve hemen hemen herkesi ve her şeyi birbirine bağlamak üzere tasarlanmış yeni bir ağ türünü mümkün kılıyor.

5G kablosuz ağ teknolojisi, daha yüksek veri hızları ve ultra düşük gecikme süresi sağlamak için daha fazla güvenilirlik, büyük ağ kapasitesi ve artan kullanılabilirliği göz önünde bulundurularak tasarlanmış.

5G daha fazla kullanıcıya daha düzgün bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlıyor.

5G, daha yüksek performansı ve geliştirilmiş verimliliği ile kullanıcı deneyimlerini güçlendirirken yeni endüstrileri birbirlerine bağlamayı hedefliyor. Örneğin, sınırsız aşırı gerçeklik (XR), sorunsuz IoT yetenekleri, yeni kurumsal uygulamalar, yerel etkileşimli içerik ve anında bulut erişimi gibi özellikler bunlardan sadece birkaçı.

Son olarak 6G’ye gelecek olursak;

6G internetin çıkışının ise 2030-2035 yılları arasında olması bekleniyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? 5G için heyecanlı mısınız?
Turkcell den 3 Ay Geçerli Mega Star 30/50 GB Paketler! (Faturasız)

Mega Star 30 GB Paketi detaylı bilgi için; TIKLAYINIZ

Turkcell den 3 Ay Geçerli Mega Star 30/50 GB Paketler! (Faturasız)

Mega Star 50 GB Paketi detaylı bilgi için; TIKLAYINIZ

Hangisini yaptığınız da daha çok zevk alırsınız, ben Paintball ve Korku Evi diyorum, günlerimi saatlerimi bir günümü bu tarz etkinliklere harcayabilirdim.

Sizin de bu tarz bildiğiniz gerçekçi oyun varsa belirtebilirsiniz.

Hakkında
Meslek: Teknisyen
İlgi Alanları: - Uyumak, - Yemek/tatlı hazırlamak- Güzel kokular keşfetmek- Dizi/film izlemek- Mobil oyunlar oynamak- Kitap okumak- Müzik dinlemek- Seyahat etmek- Araç kullanmak- Hayvanları sevmek
Forum İmzası:
Bir Hilal Uğruna, Ya Rab Ne Güneşler Batıyor!
Hakkımda:
22 yaşında Türk milliyetçisi, askerliğini yaşı fazla geçmeden tamamlamış, tüm Türki devletlerin bir ve beraber olmasını isteyen, teknoloji meraklısı, mobil oyun hastası (Özellikle Call Of Duty Mobile bağımlısı ve merakla Call Of Duty Warzone Mobile oyununun sunulmasını bekleyen) otomobillere ve eski tip antika araçlara ilgili, meraklı, 18 yaşına girer girmez (2019 yılı) ehliyete sahip olmuştur ve de bu yıl (2023) kötü bile olsa ayağımı yerden kessin yeter düşüncesiyle hareket edip araç sahibi olmayı planlıyor, gsm operatörlerini her an yakından takip eden ve sınırsız mobil internet sunmalarını isteyen, herkese yardım etmeye çalışan ve güler yüzle davranmaya çalışan, yeniliğe açık ve geleceğin güzel yönlerine açık, saçları daha 30’lu yaşlara bile henüz gelmemişken erkenden ağaran bir gençtir Yokizm…
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Poco X4 Pro 5G
Operatör
Redli Müşteri Özel 30 Plus Tarifesi
Operatör
Limitsiz Süper (5 Mbps) Tarifesi
Operatör
Redli Müşteri Özel 25 Plus Tarifesi
Operatör
Limitsiz Redli Ekstra Tarifesi
Oyun Platformu
Call Of Duty Mobile (COD MOBİLE)
Dünyadan Futbol
Sivasspor
Kulaklık - Amfi
JBL Tune Flex
Milli Takımlar
Türkiye - Azerbaycan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 1 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.820
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 814.184 (Bu ay: 71.809)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.790 (Bu hafta: 8)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.