Şimdi Ara

Türk Telekom 3-6-12 aylık Faturasız Paketler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
11
Favori
8.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Süper 12 Ay Paketi 100GB 25000DK 20000SMS 600₺

Yeni Süper 6 Ay Paketi 50GB 12000DK 10000SMS 340₺

Yeni Süper 3 Ay Paketi 50GB 6000DK 5000SMS 260₺

Yeni Süper 3 Ay Paketi 30GB 6000DK 5000SMS 200₺

Bireysel Tüm Faturasız Paketler

Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler ve belirtilen tarifeler dışındaki faturasız tarifelerde bulunan mevcut müşteriler faydalanabilecektir.

Yukarıda belirtilen tarifelerde bulunanlar geçiş yapamaz(hat taşıma ile git gel yapılarak satın alınabilir)

Mevcut Türk Telekom faturasız aboneleri paketleri satın alabilir.

Paketler birden fazla kez satın alınabilir. Satın alındığı tarihten itibaren 90-180-360 gün sonra kullanılmayan faydalar silinir.

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır.

Türk Telekom aboneleriyle sınırsız konuşma ve WhatsApp kullanımı ücretsiz(WhatsApp aramaları kotanızdan yer)

Paketler Türk Telekom Mobile uygulama üzerinden Satın alınabilir.
    Tarife ve paket > Paket Satın Al> Herşey dahil Paketler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 15 Aralık 2022; 11:59:27 >

• Bir dönem "herkez" moda idi, şimdi sıra "baya"ya gelmiş. Çok fazla gözüme çarpmaya başladı bu kelimenin yanlış yazımı. Nerede" baya" görsem doğrusunu belirtiyorum. Ayrı yazılması gerekenlerin bitişik yazılması veya büyük harf hatası filan umrumda değil. Bunlar bir yere kadar kabul edilebilir ama ilkokulda öğrenilen bir kelime nasıl bu kadar yaygın şekilde yanlış yazılır, anlayamıyorum.
  • 12 ay paketi baya iyimiş.faturalıdan geçiş yapabilirmiyiz acaba bu pakate ?

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Faturasız tarifeye geçtiğinizde alabilmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetlerine sorun ama onlarda olsa bile olmaz derler faturalıda kalmanız için. Risk alıp denemeniz gerekir.
  • 6 ay paketi bugüne kadar 290 liraydı. Zam gelmiş.
    Yarın da yıllığa eklerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 15 Aralık 2022; 12:5:35 >
  • Serkan4554 S kullanıcısına yanıt

"Baya" değil, "bayağı" olacak.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın, sadece merak ettim. O iletide 7 tane yazım hatası varken neden özellikle o kelime için ikazda bulundunuz?
  • fiyat olarak Turkcell den daha iyi ve daha fazla gb var fakat 1 sene sonra bi daha aldırır mı bilmiyoruz. bide cidden Turkcell kalite olarak çok farklı, telekomda istanbul içinde bi sorun yaşıyoruz, görüşmelerde ses kalitesi çok düşüktü

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    5 ay önce 6 aylık paketi satın almıştım, şimdi tekrar satın alabiliyorum.
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Turkcell yüzünden yaptı bunu. Önceden paket bitince farklı fiyat çekiyordu, yada sadece numara taşıma ve yeni müşteriler için yapıyorlardı.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Bir dönem "herkez" moda idi, şimdi sıra "baya"ya gelmiş. Çok fazla gözüme çarpmaya başladı bu kelimenin yanlış yazımı. Nerede" baya" görsem doğrusunu belirtiyorum. Ayrı yazılması gerekenlerin bitişik yazılması veya büyük harf hatası filan umrumda değil. Bunlar bir yere kadar kabul edilebilir ama ilkokulda öğrenilen bir kelime nasıl bu kadar yaygın şekilde yanlış yazılır, anlayamıyorum.
  • Turkcell 70 GB lik olan 550₺ idi daha geçende. 700₺ yapmışlar tam alacaktım.
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt

hocam bu kadar kelime ve harflere takılma stres olursun saçların falan dökülür  

• Technopat da değiliz, takmayın bu kadar.
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Evde bir tane Bimsel hat kaldı.

Buna geçemiyoruz. Turkcell'e taşıyacağım artık.

Başka bir yere gidip orada 3 ay kalıp bu tarifeler için yeniden TT'ye gelebilirsiniz dedi bayideki görevli.

O zamana bu tarifeler olur mu bilmem diye de ekledi.

• Fatih kullanıcısına yanıt

13 Aralık'ta forumda alın kaçırmayın diye herkes konuştu. Halihazırda paketi olanlar bile uzattı.

Ben de Mart'ta dolacak paketi Aralık 2023'e kadar yeni paket alarak uzatmış oldum mesela.

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    Yıllık paket için 3 aya ihtiyaç yok gibi. Mevcut müşteri bile verdiğine göre. Turkcelle geçip direk dönebilirsinz
  • Gb az beğenmedim..
  • 12 aylık iyiymiş aylık 8.5 GB hemen hemen internet hakkı var 50 liraya geliyor aylık
  • Günümüzde paranın değerinin bırakın 1 yıl sonrasını her ay eridiği düşünülürse her ne kadar uygun gibi gözükse de peşinen 600 lirayı vermek bana pek de mantıklı gelmedi..
  • Fakirleştik aylık bir GB yok mu?

12 ay toplam 12gb 2500dk 2000 sms 100 lira ödeyelim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.