Şimdi Ara

Vodafone dan Yalın Fırsat Tarifeler! Son Geçiş Tarihi 5 Mart! 60 GB 324₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
5
Favori
7.763
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone dan Yalın Fırsat Tarifeler! Son Geçiş Tarihi 5 Mart! 60 GB 324₺

Vodafone Yalın Fırsat Tarifeleri: Mobil İletişimde Özgürlük

Mobil iletişimde özgürlük arayanlar için Vodafone Yalın Fırsat Tarifeleri kaçırılmayacak bir fırsat. Bu tarifeler, numara taşıma ve yeni hat alımı ile Vodafone'a geçen müşteriler için sınırlı bir süre için geçerli. Bu tarifelerle, istediğiniz kadar konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete bağlanabilirsiniz. Üstelik, çok uygun fiyatlarla.

Vodafone Yalın Fırsat Tarifeleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı data paketleri sunuyor. 60 GB internet paketi sadece 324₺, 10 GB internet paketi ise 147₺’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Bu paketlerle, sosyal medyada paylaşımlar yapabilir, video izleyebilir, oyun oynayabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Ayrıca, Vodafone'un geniş kapsama alanı ve hızlı interneti sayesinde, nerede olursanız olun kesintisiz bir mobil deneyim yaşayabilirsiniz.

Vodafone Yalın Fırsat Tarifeleri, sınırlı bir süre için geçerli olan bir kampanya. Bu kampanyadan yararlanmak için, acele etmeniz gerekiyor. Kampanya bitmeden, Vodafone'un web sitesini ziyaret edebilir, size en uygun tarifeyi seçebilir ve Vodafone'lu olabilirsiniz. Veya, size en yakın Vodafone mağazasına giderek, numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Bu şekilde, Vodafone Yalın Fırsat Tarifeleri ile mobil iletişimde özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone Yalın Fırsat Tarifeleri ile, mobil iletişimde özgürlük sizin elinizde. Bu fırsatı kaçırmayın, hemen Vodafone'lu olun!

Detaylar için BURAYA göz atabilirsiniz.

• Bakalım Turkcell de kampanya yapacak mı  

• quote:

Orijinalden alıntı: Yokizm58

Bakalım Turkcell de kampanya yapacak mı  

sanırım turk telekoma geçeceğim turkcell kullanıyorum taahhüt bitmesine son 3 gün kaldı. iyi ki beklemişim son ana kadar :)

• Yokizm58 kullanıcısına yanıt

bende turkcell den bekliyorum yoksa telekoma geçeceğim

• SecurityMJ kullanıcısına yanıt
    Sanırım 1-2 güne belli olur, Turkcell’in kampanya yapıp yapmayacağı.
  • Zaten vodafoneluyum, taahhütün bitmesine 1 ay kaldı, bu paketlerden birine geçmenin bir yolu var mı acaba ?
  • 2 2 kullanıcısına yanıt
    Git gel ile geçiş yapabilirsiniz hocam.

(Turkcell faturasız veya Türk Telekom faturasıza geçin, ardından Vodafone’a bu tarifeler den birine numara taşıma işlemi yapın. 5 Mart’a kadar vaktiniz var)
  • "Vodafone'un geniş kapsama alanı ve hızlı interneti sayesinde..."
  • Pazar günü 8 gb internet ilk 3 ay 185 tl sonraki 9 ay 235 tl tarifesine geçiş yapmıştım onlar vardı. ne şanssızım ya bunlara geçemem di mi :(

• Rui Costa kullanıcısına yanıt
    Git gel ile geçiş mümkün veya blöf yapıp daha iyi bir tarife almaya çalışın.
  • Eskiden memnun kalmazsanız cayma bedeli 1 ay için çıkmıyordu artık öyle değil galiba

tamam hocam bir sorayım ama yokuş yaparlar kesin ağzım çok laf yapmaz :D

Yapamazsanız bana yazın.

tamamdır sağ olun

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    Maalesef sanırım kaldırdılar o kampanyayı.
    Rica ederim

turkcell eli kulağındadır.. vodafone daha iyi teklif gelebiliyor mevcut müşteriye...bana 25gb sınırsız smm 215 tl öneriyor red 25 paket

• DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yeni geçmemiş miydiniz Vodafone'a. Bildiğim kadarıyla 1 ay dolmadan tarife önermiyor Vodafone. Benim 1 ay dolmadığı için midir bilmiyorum ama hiç teklif yok.
  • phoenix3434 kullanıcısına yanıt

2 hattım var 3.ayda geldi bu teklif

mevcutta 1gb 100dk 99 tl kullanıyorum 2.hatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 21 Şubat 2024; 22:40:13 >
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Anladım doğru biliyormuşum o zaman Vodafone'da 1 ay dolmadan teklif gelmiyor. Size de bu teklif 3. ayda gelmiş. Geri dönüş için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.