Şimdi Ara

Sadece Kapsama Alanı Olarak, Vodafone mu? Türk Telekom mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
20.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sadece kapsadığı bölgeyi baz alarak değerlendirebilirmisiniz.

hız,fiyat vb olarak zaten vodafone sıkıntılı

• Her yönden Telekom
  • Türk Telekom.
  • Vodafone da 1 hafta kaldım inşallah bir daha kalmak zorunda kalmam. Allah Vodafone dan korusun.
  • Bıktırdı usandırdı gerçekten. Kullanma sebebim türk telekoma göre daha çok kapsadığını düşünüyordum, sanırım öyle değil.

• Ailem Vdf ben ise TT kullanıyorum. Onlarda çekmeyip bende çeken çok ortam gördüm.
  • Lokasyona göre değişir, genelleme yapmak yersiz. Senin ikametinde en cok hangisi cekiyorsa onu tercih etmelisin.

Fiyat bazinda ise bana Vodafone daha cazip geliyor.
  • kakakola kullanıcısına yanıt

Vodafone en ekonomik olan taraf.

• Kapsama olarak Trabzonda Vodafone ,Türk Telekom bizim yaylada çekmiyor
  • Turktelekom şehir dışında patlıyor , Vodafone kesintisiz çekiyor
  • asi_genc6134 kullanıcısına yanıt

Karadeniz Bölgesi yaylalarda sanırım türk telekom genel olarak sıkıntılı.

• ben ankara sincan etimesgut taraflarında iki hattida aktif olarak kullanıyorum çekim olarak tt vodafone bazen çekim düştüğü oluyor tt çekim dustugunu gormedim
  • kakakola kullanıcısına yanıt
    her operatörün yeri geldiğinde uygun tarife sunabildigi zamanlar oluyor
  • tekst79 T kullanıcısına yanıt
    eskiye göre biraz gelişme varmışbtt de ama vodafone daha çok yatırım yaptığı için bir tik önde çekimde
  • tekst79 T kullanıcısına yanıt

Evet doğrudur, geçen sene Genel müdür Yardımcısı Yusuf Kiraca Twitter den yazdım, numaramı istedi ,Trabzondan Yetkili Bi kişi aradı beni oda çok istedi yaylaya baz istasyonu kurulmasını ama olmadı..

• İzmir'in bir çok yerinde Vodafone mobil internet çekmiyor. Artık sabrım tükenmeye başladı. Çiftlik evinde yaşıyorum ve paketim sınırsız mecbur kullanmak zorunda kalıyorum yoksa 1 dakika durmam cayma bedeli hiç umrumda değil. Yanlış anlaşılmasın kırsal yerdesin çekmez tabi demeyin inanın burada daha iyi çekiyor merkeze inince tamamen gidiyor. Şuan çiftlik için internet altyapısı çektirmeye çalışıyoruz eğer olursa anında operatör değiştireceğim ve bir daha ömrüm boyunca Vodafone kullanmayacağım...
  • Janci J kullanıcısına yanıt

Vodafone’da şebeke çekim barı 3-4 diş hatta full gösterse bile bazı bölgelerde 4.5g olarak hız 0.5 mbps falan çıkıyor, şaka gibi, özellikle avm, çarşı, hastane, postane, stadyum tüm kalabalık yerlerde instagram falan kullanmak imkansız.

• Janci J kullanıcısına yanıt

Hocam valla millet ucuz diye kullanıyor, ben sınırsız sosyal medya + 25 gb interneti 110 liraya kullanıyorum. Turkcell’de 25 gb internet paketi 260 lira, birde ek paket alsan 400 lira oluyor fatura.

• Diğer büyük şehirleri bilmem ama, Adana genelinde vodafone 4.5g hız problemi mevcut.
  • Eskiden olsa Vodafone derdik ama artık açık ara Türk Telekom.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.