Şimdi Ara

65 yaş üstü tarife varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
2
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 65 yaş üstü tarife varmı emekli babam annem için tarife varmı vodafone de sadece 250 dk lazım internet lazım değil

• fast-man F kullanıcısına yanıt
    Bimcell de sadece dakika olan paketler var
    Vodafone Faturasiz aylik 500 dk var ek paket olarak geciyor 35 tl suan ben bulamadim bir deneyin derim faturasiz olarak belki paket oldugu ivin gostermiyor olabilir
    Not aylik yenilenmiyor kendiniz kontrol etmelisiniz her ay alabilirsiniz sizde cikiyorsa suan en uygunu bu paket malezef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 3 Ocak 2024; 14:27:39 >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

vodofone bayisine gittim numaramı size taşısam dedim 65 yaş için tarife varmı yok dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 9 Ocak 2024; 8:24:0 >
    Sadece bu dedigim tarife var malesef
  • bimcell 250 dk 70 tl pttcell 300 dk 80 tl faturasız
  • bende arıyorum 1-2 gb 500 dk yeter aratar çocuk tarifeside olur bizimkilere.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Turkcell faturasızdan rahat hatta geçişte böyle teklifler var 1000dk. 3gb 125 TL

65 yaş üstü tarife  varmı
  • banka smsi kullanmıyorsa netgsm var 250 dk 39 tl Turkcell altyapısı yalnız taşıma ücreti kargo 88 tlhttps://www.netgsm.com.tr/gsm/bireysel/mobil-hat
  • Türk Telekomda faturasız emekli tarifesi var bir göz atın isterseniz fiyatıda baya uygun

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/mevcut-musteri-tarife-ve-paketleri/tum-faturasiz-paketler/emekli-3gb-paketi
  • sivaslı5841 S kullanıcısına yanıt

bimcell en az kaç tl yüklemek zorundasın her ay onu bilmiyorum

en az 125 tl yükleniyor şu an bimcell ama ayın 13ünde 90 tl olacak 250 dk

• sivaslı5841 S kullanıcısına yanıt

fatuarasız geçip 6a yada bir yüklicem kızıp ne bu fiyatlar soyguncu oldular artık

• bu ulkede herkezi zorla internetli paket ve faturalı hatlara mecbur kıldılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.