Şimdi Ara

Veri Kurtarma Programlarının Resimli Anlatımları ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
35
Favori
214.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağol güzel paylaşım + resimlerle süper olmuş...
  • güzel çalışma emeğine sağlık
  • Eline Sağlık Dostum iyi anlamışsın ama benim problemime bunlar faydalı olmaz kanımca :(
  • http://resim.donanimhaber.com/m_24256990/mpage_1/key_//tm.htm#24256990

cok güzel anlatım yapmışsın ellerine klavyene sağlık.. yukarıda verdiğim konuyu bi incelermisiniz rica etsem.. ne yapmam gerektiğini konusunda banada bi yardımcı olursanız cok makbule gecer.. saygılar
  • arkadaslar benim harici hdd im kendiliginden raw a dondu ben de dos ekranında chkdsk hizmetini baslattım disk 500 gb idi 100 gb si doluydu ve benim icin onemliydi hemde cok ama bu isi yaptıtan sonra hic bisi kalmadı icinde bilgiler tamamen gitmisti simdi yukarıda yazılan programlardan hangisini kullanmalıyım
  • Konuyu açan arkadaşa ne kadar teşekkür etsem azdır. Silinen bir çok müzik, resim, dosya ve daha fazlasını bulmama yardımcı oldu anlatımıyla. %100'ü değil ama en öneli olan dosyaları kurtarmama yardımcı oldu.

3 4 gündür bu işle uğraşıyorum ya.

Yukarıdaki programların neredeyse hepsini denedim bi işe yaramadı. Easy Recovery denen programı da denedim işe yaramadı. R-Studio sayesinde buldum önemli olanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 29 Temmuz 2008; 1:42:17 >
  • Teşekkürler çok iyi anlatmışsın
  • bu konun yukarıda durmasında fayda var sagol

benim kullandıgım R-STUDIO network edition For Windows kesinlikle digerlerinden cok cok iyi bir program --- bir sürü program denedim bunun kadar basarılı olanı gormedim suan
  • Vallahi hocam mükemmel bir konu, eline, koluna sağlık diyorum (:
  • konu neden üst konu olmamış anlamadım yani çok ama çok değerli bir çalışma

eline sağlık hocam...
  • çok güzel paylaşım eline sağlık.
  • süpersin:)
  • bu programlar format sonrasi dosyalari getiriyor.
    fakat bi sorum olacak fabrika formati geciren hdd lerde ise yaramiyor degil mi ?

hemen r- studio yu indiriorm
  • çok sağol

benim 7 partition dan oluşan diskim(250GB)
    1 partition oldu

fla dosyalarıma acıyorum
    kurtarırım heralde....

:(
  • süper çalısma emegine saglık vallahi cok yararlı olmus
  • aradığım r-studio nun anlatımıydı. Teşekkürler
  • çok güzel bir paylaşım olmuş. harici hard diskim yere düştü ve bazı dosyları kopyalamak istediğimde döngüsel ... hatası veriyor. hangi programı önerirsiniz, hard diskteki partitionların imajını almak ya da dosyları kopyalayabilmek için?
  • Active Partition Recovery for Windows programında
    name vede key istiyor
  • isim şifre soruyor,programlar.
     Veri Kurtarma Programlarının Resimli Anlatımları ...
  • blue_life dostum gercekten cok teşekkürler,elim shift+del+enter tuşlarına alışkın oldugundan bi anlık hata anılarımı(resim ve video) yok etti
    diye düşünürken R-studio ile aynen geri yükledim,yararlı paylaşımın için teşekkürü borç bilirim,saygılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.